Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='02 October 2009 - 18:04 ' timestamp='1254503097' post='341727']
Ja bi volio da mi izbacimo Francuze u barazu :D
[/quote]

cekaj cojece :D zelje nakon sto udjemo u baraz :D

Oprostite kolega Baron...

Nakon sto se plasiramo u baraz, ja bi volio da nas zapadne Francuska i da ih ostavimo da gledaju SP na tv-u :D

ma sad cemo mi osigurati protiv estonije prolaz :D

edit: pitanje koje je bilo postavljeno je dobilo svoj odgovor :D Edited by omg-It's-BaroN

Ovo je stvarno nevjerovatno kakve srcane igrace imamo u ovoj generaciji! Stvarno bi bilo steta da se ne plasiraju na SP! Fkt su to zasluzili!

Spahic nakon sto je ozljedjen u zadnjoj utakmici svog Montpelliera je trebao propustiti obje utakmice repke.. Bar su tako rekle dijagnoze francuskih doktora.. No Spahic se medju prvima pojavio na okupljanju repke i zamolio Ciru za dva dana slobodno dok se sutra vec aBd vraca punim treninzima i Ciro potpuno racuna na njega i protiv Estonije i protiv Spanije! Nakon ozljede u prvoj utakmici protiv Belgije nakon cega su ga u hotel u kolicima unijeli a on je vec 4 dana kasnije nasu zemlju predvodio na Bilinom Polju uprkos ozljedi koju je zaradio, i nakon svinjske gripe koju je prebolovao, stvarno zasluzuje da mu se zapljesce i definitivno jos jednom pokazao zasto je kapiten Bosne i Hercegovine!

Takodjer, Sejad Salihovic je zaradio ozljedu protiv Mainza i po svim predvidjanjima je trebao propustiti ove dvije reprezentativne utakmice, ali i on je danas rekao da sa zakasnjenjem stize na okupljanje i rekao selektoru da racuna na njega za subotnju utakmicu! Svaka cast stvarno!

Ako Bog da protiv Estonije na golu ce nakon povrede stajati Kenan Hasagic, iako je Supic pokazao da se ne moramo vise sikirati kad Keno ne bude mogao nastupati za repku!

Najbolje od svega je sto vise nema zvijezda i igraca tipa Salihamidzica koji su propustali utakmice reprezentacije zbog "ozljeda" a 2 dana kasnije igrali svih 90 minuta za svoj klub i davali tamo svoj maksimum a za repku maximalno 50% davali..

Stvarno, jos jednom, svaka cast ovoj generaciji! Puno srece im zelim i do kraja kvalifikacija, a aBd i u Juznoj Africi! Ne zelim im to samo jer sam Bosanac vec i zbog toga sto su stvarno to zasluzili svojom igrom i zalaganjem za svoju zemlju!

Ne bih Hasagica stavljao na go pogotovo jer ga dugo nije bilo. Supic moze braniti i ovu utakmicu, pokazao je da je dobar protiv turcina

Estonija nije momcad koja nas moze ugroziti, i kad sam prognozirao utakmicu protiv Turske imao sam pravo jer sam rekao da necemo biti ni blizu pobjede, ali sad mislim da cemo lagano pobjediti estonce, pogotovo zbog 5000 nasih navijaca koji ce u 18h biti na stadionu u talinu

je li ko nabavio karte za utakmicu protiv Spanije?

Barone...dobro si napisao, treba kod Salihovica jos dodati, da se je trebao operisati i da je njegov klub to i zahtjevao...ali nas Salihovic je rekao da se ovakve sanse rijetko dobivaju i da je nikako nesmije propustiti... :) zeli biti tu i pomoci. Tako je operaciju odgodio za zimsku pauzu. Doktori su potvrdili da se povrijeda ne moze pogorsati i nosi je vec nekoliko mjeseci. Salihovic sam kaze, da ga mu povrijeda ne smeta i da se ne boji ni borbi, ni udaraca, ni trcanja.

Sto se tice Supica, ma da je branio jos nako dobro, protiv estonije sa kenanom nema sanse...zato sto ima 2 zuta kartona :) inace bi bio i moj favorit, jer je zasluzio.

[quote name='sead_f1' date='10 October 2009 - 15:57 ' timestamp='1255186653' post='342916']
Barone...dobro si napisao, treba kod Salihovica jos dodati, da se je trebao operisati i da je njegov klub to i zahtjevao...ali nas Salihovic je rekao da se ovakve sanse rijetko dobivaju i da je nikako nesmije propustiti... :) zeli biti tu i pomoci. Tako je operaciju odgodio za zimsku pauzu. Doktori su potvrdili da se povrijeda ne moze pogorsati i nosi je vec nekoliko mjeseci. Salihovic sam kaze, da ga mu povrijeda ne smeta i da se ne boji ni borbi, ni udaraca, ni trcanja.

Sto se tice Supica, ma da je branio jos nako dobro, protiv estonije sa kenanom nema sanse...zato sto ima 2 zuta kartona :) inace bi bio i moj favorit, jer je zasluzio.
[/quote]

taj info stvarno nisam znao

dobro igramo, zabili smo oko 30-te minute (Dzeko), salihovic je imao dobru priliku iz slobodnjaka, i zasad mi je on najbolji na terenu... mislim da ce biti 1:3 za nas

samo da jos dodam da je engleska dobila crveni karton, tacnije njihov golman koji je napravio penal a isti penal je seva promasio, ali evo ukrajinci vode 1:0 bas kao i Spanija :D

tesko se hrvatima :D

2:0 Vedad Ibisevic

nzks - jesmo mi to prizvali jos jedan pogodak ovog velikana :D koji je ujedno najbolji napadac Bosne i Hercegovina ali i najbolji napadac na Balkanu :D

Nista od komsija u barazu :D

Toliko su jadni da o njihovoj sudbini odlucuje Andora :D

Odigrali su lavovski veceras! Salihovic je izginuo nocas za svaku loptu. Kaze Marjan "Pa pretrcao je hiljade kilometara" :D Miske je opet odradio svoj posao... Dvije lopte lijepo gurnuo i dva gola srikto ;) Dzeko lijepo iskoristio priliku i naceo Estoniju i olaksao nastavak utakmice ;)

Volim sto smo Baron i ja dozvali Vedada ponovo :D

I da ovdje upitam, jer niko ne odgovara na status mog brata... Jel se ko od vas sjeca vremena kada je Emir Spahic igrao za Krajinu? ;)

Evo dokaza da ne bude da lupam ;)

http://transfermarkt.de/de/spieler/25812/spahic-emir/transferdaten.html

Fkt me to zanima, jer se ja nesto toga ne mogu sjetiti :unsure:

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='10 October 2009 - 20:17 ' timestamp='1255202278' post='342935']
Odigrali su lavovski veceras! Salihovic je izginuo nocas za svaku loptu. Kaze Marjan "Pa pretrcao je hiljade kilometara" :D Miske je opet odradio svoj posao... Dvije lopte lijepo gurnuo i dva gola srikto ;) Dzeko lijepo iskoristio priliku i naceo Estoniju i olaksao nastavak utakmice ;)

[b]Volim sto smo Baron i ja dozvali Vedada ponovo :D [/b]

I da ovdje upitam, jer niko ne odgovara na status mog brata... Jel se ko od vas sjeca vremena kada je Emir Spahic igrao za Krajinu? ;)

Evo dokaza da ne bude da lupam ;)

[url="http://transfermarkt.de/de/spieler/25812/spahic-emir/transferdaten.html"]http://transfermarkt...nsferdaten.html[/url]

Fkt me to zanima, jer se ja nesto toga ne mogu sjetiti :unsure:
[/quote]

nece nas uvijek ici :D al fkt smo dozvali go u svakoj :D

sto se tice spahica, na wikipediji nigdje ne pise a raspitao sam se malo na sportsport.ba i svi koje sam pitao to kazu da ne znaju

bog je kadar da je emir ikad zaigrao ovdje :D

Nije to uzalud napisano na transfermarktu, a nije sigurno ni Marjan to tek tako izjavio... :unsure:

Ma barone, dogovorili smo se da cemo ga prozvati jos protiv Spanije, u barazu i na svjetskom pred svaku utakmicu... I to je to :D

Ne znam fakat cemu ova osmica Salihovicu?

Dali su desetku Misimovicu, a najvise mi je krivo jer je jedna otisla i Dzeki :D trebali ste njemu dati 9 haha :D nesto ga ne volim XD

Cudno da ovdje niko nista ne pise :D Zmajevi protiv Furije, dvica ko kuca :D

nije iskljuceno da bude dvica. nijedan tim nema potrebu da trosi sve igrace. mi imamo uigranih 11, svaka promjena je rizik.
voljela bih da se igra "za oko" veceras. to bi bilo dobro zbog ljubitelja nogometa. rezultat nije bitan.

[quote name='[LoLLipop]' date='14 October 2009 - 16:21 ' timestamp='1255533702' post='343558']
nije iskljuceno da bude dvica. nijedan tim nema potrebu da trosi sve igrace. mi imamo uigranih 11, svaka promjena je rizik.
voljela bih da se igra "za oko" veceras. to bi bilo dobro zbog ljubitelja nogometa. rezultat nije bitan.
[/quote]

naravno ja malo provociram :D al stvarno sto jes jes, ovo bi trebala biti najljepsa utakmica ovih kvalifikacija...

Eh sad, koji ce igraci zaigrati, to je vec druga stvar...Bilo bi lijepo da vidimo igrace tipa Casillas, Ramos, Pique, Alonso, Xavi, Iniesta itd itd :D

u prvih 45 minuta, po meni rastrgana igra i slaba zavrsnica. nakon promasena 2 zicera, dosla je kazna od dva gola u nasoj mrezi.
treba odbranu konsolidirati u drugom poluvremenu.

odbrana nula , napad tako - tako , ah i lejla ako sad ovo citash radi ti radio u 'kediju ' dolje , haj ugasi

[quote name='najmladji_sejtan' date='14 October 2009 - 21:52 ' timestamp='1255553561' post='343622']
odbrana nula , napad tako - tako , ah i lejla ako sad ovo citash radi ti radio u 'kediju ' dolje , haj ugasi
[/quote]
de sta ti je da je bilo bitnija utakmica drugacije bi to zavrsilo a ne bez zutih kartona za bosnu,,,bilo bi i crvenih

Dobro je dosao poraz, da se malo spustimo na zemlju. Da se malo saberu i da skontaju da nece biti lako u barazu i da su skoro sve reprezentacije koje nas cekaju jake, skoro, kao Spanija..

Casillasu svaka cast.. :D

Barone... Hoces li okreciti kucu? :D

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='14 October 2009 - 22:46 ' timestamp='1255556789' post='343627']
Dobro je dosao poraz, da se malo spustimo na zemlju. Da se malo saberu i da skontaju da nece biti lako u barazu i da su skoro sve reprezentacije koje nas cekaju jake, skoro, kao Spanija..

[/quote]

aaaaaaaaa sineeeeeeeeeeee pijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaniiiiiiiiiiiiiii smoooooooooooooo

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='14 October 2009 - 22:46 ' timestamp='1255556789' post='343627']

[/quote]
ljudi gledajte ovo ĆIRO GUBI NEVA

Onakva igra, bez učestvovanja veznoog reda, gdje Spahić i Nadarević dugim loptama preskaču igru (potrošili su 80% lopti) ne može donijeti dobar rezultat. Sastavimo se sa loptom 20 sekundi, a onda 5 minuta gledamo kako se Španci dodaju.

Jedino smo u prvih i zadnjih 10 minuta malo spustili loptu na zemlju, i tad je bilo i neke igre. Ostalo, katastrofa.