Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

[quote name='omg-It's-BaroN' date='17 September 2009 - 18:19 ' timestamp='1253207950' post='339894']
Znam da ce ovo sad ispasti smjesno, jer je napadacima zadatak da zabijaju... al stvarno mi je ibisevic bolji igrac od Dzeke. Covjek je pretrpio jednu od najtezih ozljeda u nogometu, u polusezoni je u Bundesligi imao 18 golova, a sad covjek stvarno igra pokretno u napadu i nekako mi lici na benzemu.. voli asistirati i kombinirati.. dok se je dzeko definitivno odvojio od sviju i na njemu se vidi da je stvarno ufuran
[/quote]

Dzeko je nama drazi zato jer je uzeo ligu njemacke dok ibisevica nije tu bilo cijelo vrijeme , i sve nase oci su bile uprte u dzeku i njegov wolfsburg , al Ibisevic se dokazao da je bolji igrach definitivno , jer 18 golova do ozljede u njemackoj nije mala stvar , bog zna samo gdje bi stao da nije doslo do totalke

[quote name='omg-It's-BaroN' date='17 September 2009 - 19:19 ' timestamp='1253207950' post='339894']
Znam da ce ovo sad ispasti smjesno, jer je napadacima zadatak da zabijaju... al stvarno mi je ibisevic bolji igrac od Dzeke. Covjek je pretrpio jednu od najtezih ozljeda u nogometu, u polusezoni je u Bundesligi imao 18 golova, a sad covjek stvarno igra pokretno u napadu i nekako mi lici na benzemu.. voli asistirati i kombinirati.. dok se je dzeko definitivno odvojio od sviju i na njemu se vidi da je stvarno ufuran
[/quote]

Potpuno se slazem s tobom u ovome. U prvih 5 kola on ima 2 asistencije, dok Dzeko ima 1 asistenciju i 1 go.. Meni je licno Ibisevic puno drazi i tacno sam bio prava sje*ada kad se ozljedio zimus.. Dzeko mi jest drag igrac, ali nije ni 10% koliko Ibisevic.. Iako je prosle sezone uglavnom zabijao u stilu Pippa, ipak je bio prvi od te kolonije bosancherosa u Njemackoj koji je pokupio svu paznju i koji je bio najbolji igrac prve polusezone (18 golova i 7 asistencija) i definitivno sam odusevljen bio s njim i njegovom igrom.. Iskren da budem, samo cekam kad cu na netu vidjeti da je Ibisevic zabio.. Nadam se da ce to biti u subotu protiv M

[quote name='[LoLLipop]' date='17 September 2009 - 09:54 ' timestamp='1253177677' post='339816']
[url="http://www.youtube.com/watch?v=DeJ7j5tQwLw"]Njemacka TV o reprezentaciji BiH i Dzeki[/url]
[/quote]

"to su imena koja su u BundesliZi vec..." :rofl:

@ najmladji sejtan - Zbog toga mi je i omrzen.. pokupio je svu slavu i sve pohvale i postao je nekako nezahvalan.. manje se trudi.. mozda je to samo faza..al ne vjerujem da je faza ovako trajna jer to pokazuje malo koji napadac.. ali ako ovako nastavi, nece biti nista ucinkovitiji od adriana onih mjeseci kad se je kofrcio na interovim treninzima, utakmicama ali i klupskim sastancima.. I Adriano je krenuo sa razocaranjem u trenera i klupske lidere, onda je igrao sve manje atraktivno, pa je masio zicere, a poslije toga, onakva igracina i svjetska klasa odlazi u brazil :S

Vedada bih mogao usporediti s Michealeom Owenom, i ako se nikad ne vrati u onu formu, karijera ce mu lici na owenovu

@ nzks - "Iskren da budem, samo cekam kad cu na netu vidjeti da je Ibisevic zabio.." - pa bogami kako je krenulo, iscekivat ces isto ali samo sto ce biti rijec o edinu dzeki :D

Haj daBogda pobjedili estonce... sto i ne bi, kod kuce smo napravili najvecu pobjedu u povijesti reprezentacije od 7:0 upravo nad njima, a ako se budemo bojali spanjolaca koji ce defiitivno dati 100% od sebe protiv nas u zadnjoj utakmici, jer hoce da budu prva evropsla reprezentacija u povijesti kvalifikacija koja je uspjela na SP otici sa 100% ucinkom.. mada jednake, ako ne i bolje sanse ima trenutno, prema meni, najbolja i najatraktivnija reprezentacija na svijetu - Nizozemska

I da dodam da Dzeko na toj reportazi i nije nabrojao sve subjekte sto nemamo reprezentativaca iz bosanske lige i sto je ona tako slaba - kako ce i napredovati kad se je najboljom opcijom za ciru kad je birao igraca za iz bosanske lige za prijateljsku utakmicu pokazao Nikola Mikelini, koji je skrivio onaj penal i bio je najgori igrac na utakmici

[quote name='omg-It's-BaroN' date='17 September 2009 - 22:23 ' timestamp='1253219005' post='339911']

Vedada bih mogao usporediti s Michealeom Owenom, i ako se nikad ne vrati u onu formu, karijera ce mu lici na owenovu

@ nzks - "Iskren da budem, samo cekam kad cu na netu vidjeti da je Ibisevic zabio.." - pa bogami kako je krenulo, iscekivat ces isto ali samo sto ce biti rijec o edinu dzeki :D

[/quote]

Mislim da ce Vedo uspjet da se vrati u naredne 2-3 utakmice, dok ce se Dzeko vratiti onda kad shvati da s igrom kakvu sada pruza nece nikada vise dobiti priliku da ode u neki veci klub.. Mozda se vrati u Zelju ko sto je Adriano u Flamengo :D Iako bi ja volio Bogam da obojica pocnu trpati, al naravno vise se radujem Ibisevicevim golovima :icon_wink:

ako bog da sam oda pocnu trpati , da josh nabijemo Spaniju - po mogucnosti jednome liku sa foruma na nos :icon_biggrin:

[quote name='najmladji_sejtan' date='18 September 2009 - 12:57 ' timestamp='1253275079' post='339945']
ako bog da sam oda pocnu trpati , da josh nabijemo Spaniju - po mogucnosti jednome liku sa foruma na nos :icon_biggrin:
[/quote]

Ako spanjolci budu usredotoceni na rekord, iako ne vidim del Bosqueovu zanimaciju za to, ja ti jamcim da Bosna Spaniji nece zabiti ni gola ;) a vi optimiste nastavite s istim kao i protiv Turske....

1. Nizozemska
2. Spanjolska
3. Francuska
4. Bosna

To je redoslijed timova za koje cu navijati na SP - za neke mozda i necu :rofl:

Mozda i na vase cudjenje, meni je drago da je Dzeko postigao dva gola :D - barem zasad dva, mozda zabije i treci :D

postedite me price :rofl: jos uvijek stojima iza svojih rijeci :rofl:

[quote name='omg-It's-BaroN' date='18 September 2009 - 21:14 ' timestamp='1253304878' post='339974']
Mozda i na vase cudjenje, meni je drago da je Dzeko postigao dva gola :D - barem zasad dva, mozda zabije i treci :D

postedite me price :rofl: jos uvijek stojima iza svojih rijeci :rofl:
[/quote]

ma volimo i mi tebe

Nek je on njih zabio... Boze daj da ih jos 20 do kraja sezone zabije :) Meni je drago da nam je pokazao da nismo u pravu sto ga osudjujemo i sto mislimo da se potrosio prosle sezone.. :D

Nek ga je pomilovala sreca i nek je poceo zabijati, sad on nece stati s tim vidjecete....Zabice on i Spaniji...budite sigurni.....
Sad samo da jos Vedo proradi i napad ce nam biti ubitacan kad imaju Miskea i Miralema iza ledja.......idemo im na svjetsko iduce godine 300%...............

[quote name='Dinko' date='19 September 2009 - 00:22 ' timestamp='1253316139' post='339986']
Nek ga je pomilovala sreca i nek je poceo zabijati, sad on nece stati s tim vidjecete....Zabice on i Spaniji...budite sigurni.....
[b]Sad samo da jos Vedo proradi i napad ce nam biti ubitacan kad imaju Miskea i Miralema iza ledja.......idemo im na svjetsko iduce godine 300%...............[/b]
[/quote]

tako je Dinko , ja jedva cekam da pocnu opet ove utakmice , samo da mi srce kuca za Bosnu i napokon osiguramo taj baraz a onda je 50-50 al siguran sam da cemo proci ko nas god zapane u barazu :D

Evo danas opet Vedo nije uspio da postigne pogodak :( Ali Salihovic je postigao ponovno jedan prelijep gol! Meni je licno zao sto je Hoffenheim preokrenuo tek kada je Ibisevic napustio igru.. No bitno je da Ragnick vjeruje Vedi i da vjeruje da ce ga procepiti... :icon_wink:

Po svoj prilici da ce nasa reprezentacija dobiti jos jednog kvalitetnog igraca.. Medunjanin koji je igrao za mladu reprezentaciju Holandije a koji je trenutno jedini bosanac koji igra u Spaniji, trebao bi da dobije nase sportsko drzavljanstvo i da bude na raspolaganju Ciri..
Prije 5 godina je proglasen najboljim mladim igracem u Holandiji.. Nije lose...

taj medunjanin igra za Valladolid, ove sezone je odigrao nesto vise od 200 minuta.. ne cini mi se nesto s obzirom da je vec usao u zrele godine ;)

Meni samo jedna stvar nije nikako jasna! Zasto je mlada reprezentacija sastavljena 99% od igraca iz Premier Lige BiH?! Pa toliko kvalitetnih mladih igraca koji igraju u jakim ligama i koji bi siguran sam bili bolji od onih koji sada predstavljaju nasu drzavu.. Zasto uvijek igrace koji igraju "vani" pozivaju tek u seniorsku vrstu??? Pa zasto se ne skupe mladi talenti koji pruzaju dobre partije u inostranstvu i 1-2 igraca koji igraju u nasoj PL i stvori se jedna mlada ekipa koja ce izboriti nastup na nekom velikom natjecanju... :unsure:

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='26 September 2009 - 21:42 ' timestamp='1253997761' post='340696']
Meni samo jedna stvar nije nikako jasna! Zasto je mlada reprezentacija sastavljena 99% od igraca iz Premier Lige BiH?! Pa toliko kvalitetnih mladih igraca koji igraju u jakim ligama i koji bi siguran sam bili bolji od onih koji sada predstavljaju nasu drzavu.. Zasto uvijek igrace koji igraju "vani" pozivaju tek u seniorsku vrstu??? Pa zasto se ne skupe mladi talenti koji pruzaju dobre partije u inostranstvu i 1-2 igraca koji igraju u nasoj PL i stvori se jedna mlada ekipa koja ce izboriti nastup na nekom velikom natjecanju... :unsure:
[/quote]

valjda ih je sramota da u obe repke budu "inostrani" igraci :D

ne znam ko sam
covjece upravu si , al to je sve zbog demobilisanosti naseg saveza , nista ne rade samo pare vrte

[quote name='omg-It's-BaroN' date='26 September 2009 - 22:54 ' timestamp='1253998445' post='340697']
valjda ih je sramota da u obe repke budu "inostrani" igraci :D
[/quote]

U mladim vrstama se uigravaju igraci iz PL i ne mogu meda, a u seniorsku uvijek dolaze igraci iz inostranstva (od kojih dosta nije nikada zaigralo za mladu vrstu BiH).. I onda sta se desava? Pred kraj svakih kvalifikacija se uigra ekipa i tek onda pocnu dolaziti rezultati... :unsure:
I onda se mi bunimo kad nam neko pokupi mlade nade... :unsure:

[quote][i]Jučer je u Rio de Janeiru pod predsjedavanjem Josepha Blattera zasjedao Izvr

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='24 September 2009 - 20:14 ' timestamp='1253819664' post='340515']
Po svoj prilici da ce nasa reprezentacija dobiti jos jednog kvalitetnog igraca.. Medunjanin koji je igrao za mladu reprezentaciju Holandije a koji je trenutno jedini bosanac koji igra u Spaniji, trebao bi da dobije nase sportsko drzavljanstvo i da bude na raspolaganju Ciri..
Prije 5 godina je proglasen najboljim mladim igracem u Holandiji.. Nije lose...
[/quote]

[i]Potencijalnog reprezentativca Bosne i Hercegovine Harisa Medunjanina jo
  • Upvote 1

jes vidio stele ... boze dragi ...
da izbjegnu da francuska i njemacka neidu jedna na drugu u barazu se prave nosioci ... o Allahu dragi svemoguci ...

Pa moralo se takvo nesto napraviti da se ne bi desilo da se jedna Bosna, Hrvatska, Srbija plasiraju, a Njemacka, Francuska, Danska/Portugal/Svedska (ne znam ko ce biti drugi u toj grupi) da ne odu :unsure:

Al hajd sta fali... Idemo mi na svjetsko u svakom slucaju! Ne mogu oni nama nista! imamo hvala Bogu prejak tim!

[quote name='lucky' date='01 October 2009 - 14:15 ' timestamp='1254402956' post='341420']
jes vidio stele ... boze dragi ...
da izbjegnu da francuska i njemacka neidu jedna na drugu u barazu se prave nosioci ... o Allahu dragi svemoguci ...
[/quote]

Pa tako to ide, nece poslati navijace bosne u afriku :D

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='02 October 2009 - 13:24 ' timestamp='1254486277' post='341652']
Pa moralo se takvo nesto napraviti da se ne bi desilo da se jedna Bosna, Hrvatska, Srbija plasiraju, a Njemacka, Francuska, Danska/Portugal/Svedska (ne znam ko ce biti drugi u toj grupi) da ne odu :unsure:

Al hajd sta fali... Idemo mi na svjetsko u svakom slucaju! Ne mogu oni nama nista! imamo hvala Bogu prejak tim!
[/quote]

Spanija glavna! :D
  • Upvote 1