Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

Engleska - Hrvatska 1/1
Srbija - Francuska X
BiH - Turska X
Skotska - Nizozemska X
Norveska - Makedonija X/1
Uplata 5
Dobitak 1271 :D
- Siguran :rofl: bice para :D

oh pa ima i poreza ovdje :rofl:
na drugom listicu sve isto,
samo sto je bosna 1 i francuska 2
seade imal ista od ovoga? :P Edited by lucky

Sta je samo Dzeko promasio (dvije prilike, jedna glavom, druga pred kraj poluvremena) i sta je Miske uspio upropastiti kad je oteo onu loptu. Jaci su u duelu, vidi se da su snazniji a mi i dalje sa ubacajima. Ajd barem se drzimo, ali treba sredinu terena jos pojacati, tu su nas turci nadjacali.

Sve ide u nasu korist otkako su Terima izbacili sa terena

Koja golcina Salihovica, a prvih pet minuta kao da nam odbrane nije bilo na terenu

Sad mi je svejedno, mada mi je draze da pobjedimo, zajebase me makedonci vec u prvih pola sata :rofl:

1:1 - ko kaze da smo bili bolji, taj ocito nije gledao utakmicu :D cini se kako cu samo jebene norvezane promasiti :D

dobra a za nas i veoma teska utakmica ... svaka cast Salihovicu na eurogolu ...
ako Bog da pobjedit cemo estoniju i ici u baraz ...

Realno su Turci bili bolji ali mozda je ovo i dobar rezultat za onu utakmicu.

[quote name='pingvin' date='10 September 2009 - 08:20 ' timestamp='1252563632' post='338843']
Realno su Turci bili bolji ali mozda je ovo i dobar rezultat za onu utakmicu.
[/quote]
vako biti bjen pa morali su

http://www.youtube.com/watch?v=cVLDAJxbkPM&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Ednevniavaz%2Eba%2Fmultimedija%2Fvideo%2Dgalerije%2Fterim%2Ddaje%2Dposljednje%2Dupute%2Digracima%2Dpred%2Dmec%2Ds%2Dbih&feature=player_embedded

za vaki rezultat nisi ni trebali igrati kakva je to igra gdje nema pobjednika

znam da mora biti i losih utakmica, ne mozemo svaku odigrati ko protiv Belgije ( 2-4 ), ali da se u odlucnim utakmicama ko u sinocnjoj "ne moze meda", da noge drhte kod dodavanja, da ne mozemo 3 dodavanja u nizu spojiti,to stvarno nisam ocekivao..

ili to ,ili smo stvarno potcijenili turke,jer ono je stvarno svjetska ekipa..poraz je visio u zraku..

Supic je kralj...

turke nikad ne treba podcjenjivati dobar je ono rezultat nasi su igrali defenzivno dali turcima previse prostora sto se ne smije dogadjati na SP ako prodjemo

turci su jaki ko je mislio da nisu ne prati nogomet oni su treci na europskom prventsvu,ne zaboravite sta uradise hrvatima

[quote name='Osman_10' date='10 September 2009 - 12:22 ' timestamp='1252581762' post='338899']
ne zaboravite sta uradise hrvatima
[/quote]
pozdrav u hrvatskoj vise nij bog, nego give me five!!! :icon_cheesygrin:

svaka cast nasim momcima,bilo je puno prilika za mnogo bolji rezultat..steta sto nisu iskoristene..ali ipak su dali maksimum

ja samo kazem da su se decki drudili, to se uzivo vidjelo, tacno decki nisu mogli vishe, odbrana je trpila dosta vremena pod napadom i istrosila se, da nam nije bilo zadnje 3 izmjene nebi nas bilo nigdje, jednostavno drugacije je gledati na tv kad turci napadaju i kamera prati samo njega al kad vidite u kadru da su 2 turska igraca po lijevoj strani slobodna onda je to prpa i opet ih nasi decki stignu izblokirati, svaka cast, i onaj je jedan bod veci nego necija 3, a vi sad kako hocete...

ljudi moji...nisamo li mi izgubili....NISMOOOOO....jos uvijek smo 4 boda ispres turske i ako Bog da idemo u baraz...
najbitnije je da nismo izgubili.turci su bili bolji to se priznati mora al smo se drzali i pokazali da nismo slucajno na 2 mjestu..
protiv estonije mislim da bar mozemo pobjesiti 1:0 samo neka je pobjeda..kad smo ovdje mogli 7:0..

Evo prodje jos jedna bundesligaska utakmica bez pogotka edina dzeke :rofl:

[quote name='omg-It's-BaroN' date='12 September 2009 - 16:23 ' timestamp='1252769022' post='339188']
Evo prodje jos jedna bundesligaska utakmica bez pogotka edina dzeke :rofl:
[/quote]

Ti izgleda samo volis nase podcjenjivati.

[quote name='sevmek' date='12 September 2009 - 20:52 ' timestamp='1252785146' post='339221']
Ti izgleda samo volis nase podcjenjivati.
[/quote]

nista drugo ni ne zna , nego de mi reci kako je kad Ronaldo grije klupu ? a Baron ? vidis kako u realu propadaju igrachi

[quote name='najmladji_sejtan' date='12 September 2009 - 22:13 ' timestamp='1252790035' post='339230']
nista drugo ni ne zna , nego de mi reci kako je kad Ronaldo grije klupu ? a Baron ? vidis kako u realu propadaju igrachi
[/quote]

Kako ti samo ispadas glup. Nemas ti pojma o nogometu nit imas pojma o tome zasto su Lass, ako uopste znas ko je to, i Ronaldo od prve minute sjedili na klupi

@ sevmek - ne, nego ih vi samo znate uzdizati ;)

zasto da budemo isti kao i purgeri? :D Edited by omg-It's-BaroN

[quote name='omg-It's-BaroN' date='12 September 2009 - 22:43 ' timestamp='1252791822' post='339238']
Kako ti samo ispadas glup. [b]Nemas ti pojma o nogometu [/b]nit imas pojma o tome zasto su Lass, ako uopste znas ko je to, i Ronaldo od prve minute sjedili na klupi

@ sevmek - ne, nego ih vi samo znate uzdizati ;)

zasto da budemo isti kao i purgeri? :D
[/quote]

nek ti imash , to sto igrash fife i gledash statistike na netu ne znachi da ti znash o nogometu nesto vishe od mene , de mi reci kad si se zadnji put odlipio od compa , a Nato ?

Barone, svaka tebi cast! U pravu si ti sot se toga tice da ce Dzeko ove godine slabo meda moci... Nisu problem njegove fizicke sposobnosti nego je belaj njegovog (ne)transfera u Milan on ne moze psihicki se skoncentrisati na igru.. Juce sam citao da je rekao da mu je krivo sto nije ostvario djeciji san... Moj licni stav je da je to neprofesionalno s njegove strane...

Ibisevicu ce trebati jos utakmicu - dvije da se vrati u golgetersku formu.. Ipak je ozljeda bila teska i ostavila velik trag na njemu.. A moguce je da ga je i Ramazan iscrpio jer je prosle godine izjavio da svake godine posti svaki dan... Tako da je i to jedna od mogucnosti...

Mislim da ce se sve posloziti kod njih dvojice do utakmice sa Estonijom i da ce obojica pogoditi protiv Estonije ali i protiv Spanije...

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='17 September 2009 - 11:08 ' timestamp='1253182092' post='339839']
Barone, svaka tebi cast! U pravu si ti sot se toga tice da ce Dzeko ove godine slabo meda moci... Nisu problem njegove fizicke sposobnosti nego je belaj njegovog (ne)transfera u Milan on ne moze psihicki se skoncentrisati na igru.. Juce sam citao da je rekao da mu je krivo sto nije ostvario djeciji san... Moj licni stav je da je to neprofesionalno s njegove strane...

[b]Ibisevicu ce trebati jos utakmicu - dvije da se vrati u golgetersku formu.. Ipak je ozljeda bila teska i ostavila velik trag na njemu.. A moguce je da ga je i Ramazan iscrpio jer je prosle godine izjavio da svake godine posti svaki dan... Tako da je i to jedna od mogucnosti...

Mislim da ce se sve posloziti kod njih dvojice do utakmice sa Estonijom i da ce obojica pogoditi protiv Estonije ali i protiv Spanije...[/b]
[/quote]

iz tvojih usta u bozije ushi aBd

Mozemo se nadati najboljem... A sto se Ibisevica tice, treba uzeti u obzir da je on u prijateljskim utakmicama zabio 2-3 gola... Znaci ipak nije izgubio onaj osjecaj za go...

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='17 September 2009 - 16:31 ' timestamp='1253201474' post='339886']
Mozemo se nadati najboljem... A sto se Ibisevica tice, treba uzeti u obzir da je on u prijateljskim utakmicama zabio 2-3 gola... Znaci ipak nije izgubio onaj osjecaj za go...
[/quote]

Znam da ce ovo sad ispasti smjesno, jer je napadacima zadatak da zabijaju... al stvarno mi je ibisevic bolji igrac od Dzeke. Covjek je pretrpio jednu od najtezih ozljeda u nogometu, u polusezoni je u Bundesligi imao 18 golova, a sad covjek stvarno igra pokretno u napadu i nekako mi lici na benzemu.. voli asistirati i kombinirati.. dok se je dzeko definitivno odvojio od sviju i na njemu se vidi da je stvarno ufuran