Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

[quote name='Ajdinho' post='309273' date='04.02.2009, 16:51']Ako ja kazem, hocu cevape s lukom onda cu valjda i dobiti cevape sa lukom, a ako ciro kaze, niko mi se nece mijesati u posao, ja biram igrace, protivnike za prijateljske tekme (SAN), onda bi trebalo valjda tako biti ...[/quote]

Ti ako kazes hocu cevape sa lukom, i tebi konobar donese sudzukice sa paradajzom jer im je bilo muka praviti cevape... Jesil onda ti kriv sto si trazio nesto sto on nece ili mu se ne da raditi, ili je on kriv sto nije ispunio tvoju zelju? Mozes li ti njega natjerati da tebi donese ono sto ti zelis?

Potvrdjeno da ce se igrati u rijeci protiv rijeke prijateljska utakmica.

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='309372' date='04.02.2009, 23:08']Ti ako kazes hocu cevape sa lukom, i tebi konobar donese sudzukice sa paradajzom jer im je bilo muka praviti cevape... Jesil onda ti kriv sto si trazio nesto sto on nece ili mu se ne da raditi, ili je on kriv sto nije ispunio tvoju zelju? Mozes li ti njega natjerati da tebi donese ono sto ti zelis?[/quote]

ok hajde drugacije: sto je ciro mogao organizovati mec sa rijekom.
zar nije trebao savez to uraditi?

i ciro i savez je kriv i to je ocigledno.

[quote name='Dinko' post='309472' date='05.02.2009, 02:49']U potpunosti se slazem s tobom, pa zar nije vrijeme da se jednom pusti sve to na miru i da se sacekaju rezultati, a svi znamo da se oni nemogu postici preko noci... svi su bili ZA kad je savez doveo Ciru na klupu, sad su svi protiv Cire jer nije dogovorena prijateljska utakmica s nekom od reprezentacija...pa ljudi boziji nismo mi jedina reprezentacija koja u ovom terminu nece igrati prijateljsku utakmicu, al mi ipak hocemo al ne s nekom od reprezentacija... za sada je najbitnije da se momci okupe i osjete atmosferu zajednistva...
I da, sto se tice BHF, ne pripadam im niti imam nesto protiv njih, drago mi je sto nasa reprezentacija ima toliko masivnu grupu navijaca iz sebe, al bi bilo vrijeme [b]da i oni pocnu navijati za nase nogometase[/b], a ne samo da traze okolo izgovore za kojekakve parole protiv saveza i ljudi u savezu....[/quote]

sve si mi rekao, vidim koliko si upucen.

[quote name='Ajdinho' post='309484' date='05.02.2009, 03:02']sve si mi rekao, vidim koliko si upucen.[/quote]

:lol: covjek dobro rece-ako je ono navijanje ja sam kamion

[quote name='Dinko' post='309472' date='05.02.2009, 01:49']U potpunosti se slazem s tobom, pa zar nije vrijeme da se jednom pusti sve to na miru i da se sacekaju rezultati, a svi znamo da se oni nemogu postici preko noci... svi su bili ZA kad je savez doveo Ciru na klupu, sad su svi protiv Cire jer nije dogovorena prijateljska utakmica s nekom od reprezentacija...pa ljudi boziji nismo mi jedina reprezentacija koja u ovom terminu nece igrati prijateljsku utakmicu, al mi ipak hocemo al ne s nekom od reprezentacija... za sada je najbitnije da se momci okupe i osjete atmosferu zajednistva...
I da, sto se tice BHF, ne pripadam im niti imam nesto protiv njih, drago mi je sto nasa reprezentacija ima toliko masivnu grupu navijaca iz sebe, al bi bilo vrijeme da i oni pocnu navijati za nase nogometase, a ne samo da traze okolo izgovore za kojekakve parole protiv saveza i ljudi u savezu....[/quote]

Tako je. Svaka cast BHF za njihovu organizaciju. Potrebna nam je jedna tako jaka navijacka grupa i sto se tice navijanja stojim absolutno iza BHFa.

Nesvidja mi se nacin neki protesta.
To sto se radilo po stadionima nadom, da ce nas savez biti kaznjen, bi palilo, kada bi mi imali kulturne ljude u savezu, kojima bi proradili klikeri i koji bi se sami povukli. Ali to kod naseg saveza ne pali, boli nji cosak. Njihove guz... cu urasle u one fotelje. Tako da svaka akcija protesta na stadionima samo steti nasoj drzavi i nasoj reprezentaciji. Treba podrzavati igrace, koji nose drzavnu zastavu na dresu i napis "Bosna i Hercegovina", pogotovo sad, kada imamo kvalitetnu ekipu. A protesti neka se odrzavaju ispred zgrade saveza, neka im se neda izaci iz zgrade, dok nepokupe sve sta imaju da se vise ne vracaju.

Sto se cire tice. I ja sam od pocetka bio za njega i dok nasi igraci stoje iza njega i ja ostajem. Nije meni vazno, da li je to ciro, meho, ili neki treci...ne trenira on mene. Igraci se sa njim moraju slagati i pokazati rezultate. Dok je to uredu, uredu je i ciro. Pa ako ce igrati prijateljske na turniru u Donjoj Koprivni :D , svejedno mi je...samo neka pobjede Belgiju, Spaniju, Tursku...

Daj Boze da FIFA i UEFA urede NS BiH...

[quote name='Ajdinho' post='309425' date='05.02.2009, 00:01']ok hajde drugacije: sto je ciro mogao organizovati mec sa rijekom.
zar nije trebao savez to uraditi?

i ciro i savez je kriv i to je ocigledno.[/quote]

O kvaliteti saveza dovoljno govori ta cinjenica da je izbornik morao u zadnji cas dogovoriti neku utakmicu... A Ciro je ipak nesto uspio dogovoriti.. Nije svetac, ali nije ni toliki krivac kolikim ga ti prikazujes...

Jel' jos negdje u svijetu selektor mora u zadnji cas traziti protivnika?

Hmmm... Briga me ko je na klupi... Vazno mi je da aBd odemo na SP...

Da da da...Udri po igračima i Ćiri do mile volje.. Sada će svi malo pljuvati, a nakon prve pobjede vikati : " Ćiru za predsjednika" , "Vedade legendo".... Vrlo licemjerno...

I imam jo

2 gola iz penala :D oni nama jedan i dva iz igre :S dva sharbini po jedan muslimovic i misimovic ne znam ko je njihov zabio :D

do 90 minute je bilo 2:2 cini mi se :D

I HAJMO SAD SVI U GLAS - ĆIRO MAJSTORE, ĆIRO MAJSTORE, ĆIRO MAJSTOREEEEEEEE .....

evo vam va

[quote name='santakuruz' post='311223' date='11.02.2009, 20:38']Jel se to odnosi na mene, za licemjernost?
Ja sam i prije govorio da na

[quote name='farko_Legenda' post='311230' date='11.02.2009, 20:03']Ćiro ne voli BiH i to je uredu ! Pa ko ka

Pa *ebo vas ciro da izvinete

da sta znamo ne bi gubili do rijeke - jadni smo i tako je uvijek bilo - i nikad necemo na EP ili SP - NIKAD !

dobro, osim ako ne dovedemo kakvog realovog igraca :D :rofl:

[quote name='omg-It's-BaroN' post='311234' date='11.02.2009, 19:25']Pa *ebo vas ciro da izvinete

da sta znamo ne bi gubili do rijeke - jadni smo i tako je uvijek bilo - i nikad necemo na EP ili SP - NIKAD !

dobro, osim ako ne dovedemo kakvog [b]realovog[/b] igraca :D :rofl:[/quote]

ma hebi vise i real...ovo kod nas postaje sve ozbiljnije ;) ovaj savez sto prije treba rasturiti mamu imm njihovu pohlepnu...unistavaju nam ponos...prije nisam bio uz BHF a sad stajem uz njih i boricu se protiv cirkusanata koji sjede u savezu i kradu pare...RAT SAVEZU