Jump to content
Sign in to follow this  
Anđeo TAME

Pobjeda ASDA u Cazinu

Recommended Posts

[quote name='el_dino' post='274233' date='09.10.2008, 01:00']vjeruj mi,bit ce i tih 10 000,a koliko je od toga zapravo bilo pravih,postenih,ne prodanih glasaca?[/quote]

Ispravka:10009:)

Mene nije niko platio:) Kako ranije nisam znala da se to placa, jaoooo:}
Doduse bila sam svjedok kad su neke druge stranke pitale glasace da imenuju cijenu.Meni se nisu usudili ponuditi tu opciju...wonder why :unsure:

[quote name='Anđeo TAME' post='273858' date='07.10.2008, 22:25']Ortaci slomili SDA - Cazin

Da je danas sve moguće pokazalo se 6. Oktobra kada je aSDA sa Nerminom Ogr

[quote name='imola' post='273868' date='07.10.2008, 21:45']Ja sam mislio da su ove "divlje registracije" umrle, ali vidim da sam se prevario...
I mislim Ibro da je @Anđeo TAME, preslikao onaj tekst sto je @jedancoek objavio o navodnoj kupovini glasova od strane Lijanovica u Mostaru a inspirisan njim jos samo konstruirao svoju verziju, jer je skoro pa glavnina kopirana., a tema je mogla komotno pod vec postojecu Asda...[/quote]

vjeruj da bi volio da je tema kopirana ali nije lično sam se u glogovcu uvjerio kad sam vidio da sirotinja prvo ide kod starog audija 80 na pogodbu pa onda na glasačku kutiju.gdje je tu moral.....

[quote name='ANWAR_AL_BUSNEVI' post='273926' date='07.10.2008, 23:58']bujrum reci gdje je kontradikcija pa da to razjasnimo ....
a za kliku si u pravu jer nemogu govoriti o staroj kliki jer se od stare"slave" nemoze u SDA nista prepoznati, kako u cazinu tako ni u vrhu nigdje nema ljudi koji su je napravili i načinili je da bude kao nekada, vi

cudno da ovdje postove daju novopečeni foruma

stvarno kako vas nije sramota vise gvorit o toj sirotinji kao da bi vi bili bolji nacelnici.i tako pisete kao da narod nezna sta je bijeli kruh,dosli ste sad svoje nezadovljstvo tipkat kad je sve proslo pa sto niste dizali hajku prije izbora?sto niste demonstracije radili nego sad dosli iz kojekakvih dumacina gradova drzava napadat,neki rece nema narod vremena glasat od posla kakvog posla od sjedenja i bavljenja politikom tracanjem zavadjanjem eto sta ti taj narod radi u cazinu a nedeljom se glasa kad se neradi..govorite o tom narodu a ivi spadate u taj naros pa i o sebi govorite.u toj stranci mi se nesvidja hozanovic a ovo ostalo kroz period ce se toga svasta izmjenjat nece to ostat tako,mogu vam reci nepikaju vam se te rijeci nigdje nego samo zavadjanju medju forumasima al skuzili smo mi vas novopocene forumase..

[quote name='bih_ac' post='274229' date='09.10.2008, 00:56']Sve i jedna rijec koja je napisana je laz,a to sto kazes banda -imaj malo postovanja!
Ako te je sramota sto si iz Cazina, onih 10 hiljada ljudi nije,niko ti ne brani u kojem god pravcu okrenes niko te sprijeciti nece. :)[/quote]

Pa upravo zbog takvih kao sto si ti se ne mislim seliti, niti priciniti Vam to zadovoljstvo, jer nisam kukavica kao Vi i ne bojim se reci NE ovom seljakluku, i ovoj bagri koja vlada gradom, a niti sam prodana dusa, pa da moram bjezati, sto bi vi naravno voljeli da se to desi, i da istrjebite sav normalan narod iz ove carsije i da bas onda mozete raditi sta Vas je volja. Sisli sa brda kojekakvih, i prosipaju kao politiku neku, a niste vidjeli asvalta stoljecima, pa se prodali za komad istog, a i nacelnik Vam nije puno ispred Vas. Vi ste ti koje treba istrijebiti odavde. Vjeruj! :whip:

[quote name='BeLaY' post='274201' date='08.10.2008, 22:48']kako mi je ovo bezveze za svaki post ljudi se posebno registruju....

@STORM @andjeo tame podnesite poraz i podvijte rep...[/quote]

Na ovom forumu vlada primitivizam, i zato mi se nije dalo prije nista komentarisati, jer s takvim ljudima uopste ne zelim ulaziti u nikakve rasprave, jer mislim da nema smisla upste imati bilo kakvog posla s takvim ljdima,a niti se mislim prepucavati na ovaj nacin, jer smatram da sam iznad toga. Samo sam iznjela svoje misljenje vezano za ovu temu, i to je to. Pozzzz! :great:

eh sad se tjesis kako je jos neko djelio dopune ali vidim da u tebi ima nesto ljudskog i bar dio morala jer te istina pogodila a sto se tice amira covjek je ok iskreno.
[/quote]

Nemoj mi samo spominjati moral i ljudskost jer vidi se ustvarnosti kako nazivas ljude koje uopste ne poznajes i sumnjam da si i sa kim od tih ljudi koje si prozvao sjedio ikad.. <_< .Sutra ce ti isti ti ljudi zatrebati za nesto pa ces biti fin ko sunce drago,zapitaj se malo!

[quote name='Storm' post='274290' date='09.10.2008, 11:37']Pa upravo zbog takvih kao sto si ti se ne mislim seliti, niti priciniti Vam to zadovoljstvo, jer nisam kukavica kao Vi i ne bojim se reci NE ovom seljakluku, i ovoj bagri koja vlada gradom, a niti sam prodana dusa, pa da moram bjezati, sto bi vi naravno voljeli da se to desi, i da istrjebite sav normalan narod iz ove carsije i da bas onda mozete raditi sta Vas je volja. Sisli sa brda kojekakvih, i prosipaju kao politiku neku, a niste vidjeli asvalta stoljecima, pa se prodali za komad istog, a i nacelnik Vam nije puno ispred Vas. Vi ste ti koje treba istrijebiti odavde. Vjeruj! :whip:[/quote]

E moj dostu vidi se tvoja velicina i razmisljanje,tebi smetaju brda i sto je neko dobio avalt,to tebe boli,da si ti rodjen i isao u osnovnu skolu po makadamu,znao bi nesto cijeniti,ali ovako nikad neces znati.
Ti kao imas hrabrosti,ako imas odi negdje pa javno reci ljudima da su sa brda,pa ces vidjeti kako imas hrabrosti,najlakse ovako iz sobe prozivati narod koji je sa sela.Eh sta bi vi radili nedaj Boze da imate kakvu ovlast. :kompjuteric_smile:

Ja ne mislim da ne treba razvijati infrastrukturu u ruralnim dijelovima,naravno da svaka kuca treba imati i asvalt i struju i vodu itd,ali sta je sa gradom,sta je u njega ulozeno,samo par litara one boje za ocrtavanje ceste koja izblijedi za 7 dana,ako mislite da vam grad ne treba onda nemojte ici u bolnicu kad vas zaboli,nemojte ici u opstinu,mup,skolu itd.

[quote name='el_dino' post='274316' date='09.10.2008, 11:58']Ja ne mislim da ne treba razvijati infrastrukturu u ruralnim dijelovima,naravno da svaka kuca treba imati i asvalt i struju i vodu itd,ali sta je sa gradom,sta je u njega ulozeno,samo par litara one boje za ocrtavanje ceste koja izblijedi za 7 dana,ako mislite da vam grad ne treba onda nemojte ici u bolnicu kad vas zaboli,nemojte ici u opstinu,mup,skolu itd.[/quote]

Gdje pise na tim ustanovama da su gradske,tj.samo vas iz carsije.Zasto je Ogresevic dobio skoro1300 glasova u MZ Cazin.Molim vas da jednom prestanete sebe smatrati vaznijim ili vecim od nas ,kako volite rec "seljaka". :(

[quote name='podgredina' post='274325' date='09.10.2008, 14:25']Gdje pise na tim ustanovama da su gradske,tj.samo vas iz carsije.Zasto je Ogresevic dobio skoro1300 glasova u MZ Cazin.Molim vas da jednom prestanete sebe smatrati vaznijim ili vecim od nas ,kako volite rec "seljaka". :([/quote]

Ovaj rezultat je naravno za svako čuđenje, jer je Ogre

[quote name='podgredina' post='274325' date='09.10.2008, 12:25']Gdje pise na tim ustanovama da su gradske,tj.samo vas iz carsije.Zasto je Ogresevic dobio skoro1300 glasova u MZ Cazin.Molim vas da jednom prestanete sebe smatrati vaznijim ili vecim od nas ,kako volite rec "seljaka". :([/quote]

Ne pise nigdje,to su javne ustanove i treba da sluze narodu,ali vi smatrate da u carsiju ne treba investirati,ako mislite tako,onda nemojte koristiti javne ustanove,pa ja,napravite onda sebi van grada.

[quote name='jedancoek' post='274329' date='09.10.2008, 14:38']Ovaj rezultat je naravno za svako čuđenje, jer je Ogre

[quote name='bih_ac' post='274341' date='09.10.2008, 15:30']A svi znamo zasto, (da se nisu pisale odredjene peticije,i na javnim raspravama da je bilo podrske bilo bi svasta uradjeno).Mislim da je to poznato svima.[/quote]

Nemoj o peticijama molim te. Raspravljali smo 100 puta o tome. Načelnik raspisao tender, Elektrometal dobio posao. Načelnik odustao jer mu je u tom trenutku bilo skupo.

[quote name='jedancoek' post='274348' date='09.10.2008, 15:43']Nemoj o peticijama molim te. Raspravljali smo 100 puta o tome. Načelnik raspisao tender, Elektrometal dobio posao. Načelnik odustao jer mu je u tom trenutku bilo skupo.[/quote]
A nekazes da je MZ Cazin na javnoj raspravi trazila da projekat ide sa izmjenama,i da nije zadovoljna sa rjesenjem glavnog projekta. izmedju ostalog znamo kako se dalje odvijala situacija.
A Nacelniku nije bilo skupo sredstva su vec bila obezbjedjena.
A ako nesto potenciras elektrometal,za informaciju ta firma trenutno radi 6 projekata u Opcini.
;) Finansirano od strane Opcine Cazin.

[quote name='bih_ac' post='274380' date='09.10.2008, 16:47']A nekazes da je MZ Cazin na javnoj raspravi trazila da projekat ide sa izmjenama,i da nije zadovoljna sa rjesenjem glavnog projekta. izmedju ostalog znamo kako se dalje odvijala situacija.
A Nacelniku nije bilo skupo sredstva su vec bila obezbjedjena.
A ako nesto potenciras elektrometal,za informaciju ta firma trenutno radi 6 projekata u Opcini.
;) Finansirano od strane Opcine Cazin.[/quote]

Ma legendarno stvarno, :D. Načelnik je prvo raspisao tender, otvorio ponude, vidio koliko je to para, i na kraju napravio javnu raspravu.

Gdje je napravio gre

uvazeni forumasi diskusiju lagano prebacite na temu projekti u opcini cazin ...

Hvala

[quote name='jedancoek' post='274385' date='09.10.2008, 16:53']Ma legendarno stvarno, :D . Načelnik je prvo raspisao tender, otvorio ponude, vidio koliko je to para, i na kraju napravio javnu raspravu.

Gdje je napravio gre

[quote name='jedancoek' post='274385' date='09.10.2008, 16:53']Ma legendarno stvarno, :D . Načelnik je prvo raspisao tender, otvorio ponude, vidio koliko je to para, i na kraju napravio javnu raspravu.

Gdje je napravio gre

[quote name='el_dino' post='274228' date='09.10.2008, 00:54']a zasto mislis da se neko posebno registriro,mozda se tome nekom nije dalo ranije prepucavati ovdje s vama i odlucio tek sad da iznese svoje misljenje,i ako ti mislis da si pametniji zato jer imas vise tih poslani poruka,a to je samo iz tog razloga sto su ljudi poput tebe zaokupirali ovaj forum i nije mi se dalo prepucavati ovdje s vama i gubiti zivce,jer [b]nista pamatnog [/b]od vas covjek ovdje ne moze procitati,samo se provaljujete.[/quote]

Ima ona stara pesma koja veli: "ma deckooo, hajde o

[quote name='bih_ac' post='274391' date='09.10.2008, 16:59']OK. Bez obzira ,MZ Cazin da je htjela da se uredi carsija podrzali bi na javnoj raspravi.Povlacite se sad za dlaku,a sustinu niste htjeli podrzati.Ali bez obzira ,projekat ide i to veoma brzo,cut ce se !
Pisali peticije ili ne :yes:[/quote]

A ti bome zapamti da sam ja ovu poruku tvoju sacuvao pa cemo se cuti kroz godinu - dvije kad raskrsce bude izgledalo jednako kao i danas ;)

[quote name='Anđeo TAME' post='274156' date='08.10.2008, 21:49']1halo,zar tema nije bila kupovina glasova a ne analiza stanja u sda.ti si to nazvao bljuvotinama iako si mozda jedan od onih sibicara koji je u izborima vidio biznis pa sirotinji isplacivao 50 km umjesto predvidjenih 100 km.
cuo sam na svoje usi a vidio svojim ocima direktno pogadjanje za 50 km. u glogovcu.

2tebi prijatelju moram reci jedno.kazes da volis izolaciju nego kapitulaciju.o cem ti pricas.vjerovatno ti izolacija pase jer vjerovatno sa kantona nesmijes ni otici dalje iz samo tebi poznatih razloga.takvi kao ti bi najradije narod zatvorili u tor
koji se zove usk da nemoze ni do sarajeva a kamoli dalje.po vama je opasno da narod vidi progres i da zahtjeva da se grade fabrike koje bi zaposlile narod.povama bi mi nebi smijeli traziti nista vise od da se dobro napasemo trave jer nas tretirate kao stoku.[/quote]
1)ne nisam

Večeras na TV Cazin je bila emisija u kojoj su se obratili politički subjekti koji su učestvovali na izborima (osim Harba

[quote name='farko_Legenda' post='274474' date='09.10.2008, 22:21']Večeras na TV Cazin je bila emisija u kojoj su se obratili politički subjekti koji su učestvovali na izborima (osim Harba

[quote name='farko_Legenda' post='274474' date='09.10.2008, 22:21']Večeras na TV Cazin je bila emisija u kojoj su se obratili politički subjekti koji su učestvovali na izborima (osim Harba

[quote name='bih_ac' post='274391' date='09.10.2008, 16:59']OK. Bez obzira ,MZ Cazin da je htjela da se uredi carsija podrzali bi na javnoj raspravi.Povlacite se sad za dlaku,a sustinu niste htjeli podrzati.Ali bez obzira ,projekat ide i to veoma brzo,cut ce se !
Pisali peticije ili ne :yes:[/quote]

Da li ja to vidim prijetnju u ovome postu :D. Milion maraka je nekome dlaka, ali meni nije, naročito kada se zna da se radi o sredstvima svih građana op