Jump to content
Sign in to follow this  
CAZINJANIN

Fifa 09

Recommended Posts

[quote name='CAZINJANIN' post='276711' date='17.10.2008, 01:08']Ja Po svemu tome vidim da je ona dobra :) baron bil mi mogo dobacit kako dvd da je instal :) )) ja nikako da je dobijem :([/quote]

bi u skolu :) nije bad

a svaka verzija ih ima male ili velike, al vjernim gracima to ne smeta, ionako u kratko vrijeme bude neka nova verzija tako da se lako presaltamo na novo, bas moram danas ici je installirati da vidim sta je to cudo, al mogu vam reci da ako ne mozes igrati sa sve jednom vga onda mora da su poboljsali kvalitetu, il ako je na 2 dvd-a mora da je mocnija, to ono laicki al zna biti i istina...

[quote name='Rale' post='276926' date='17.10.2008, 14:30']imal kakvi smijesni bugova igra? :D[/quote]

nisam primjetio nikakve bugove ni u jednoj fifi osim onaj stalni kada nekad lopta na pocetku drugog poluvremena padne iz zraka na centar a igraca nema :D mozes samo izaci i bb :) jos ko igra po 50 utakmica na manager modu bez save taj je govot ako je kakva vazna utakmica :D

OStalo je sve okey osim kontrola :D kojih ima pun qrac :) da izvinete

jel se kome desilo da kad uspije instalirati je, a veoma je teska za instalirati kao sto i sam kolega baron kaze, da kad krene poslje movie ono normalno u menu tad izbaci na radnu podlogu, probo sam na dva jaka racunara tako da izbjegnemo mogucnos slabog compa, probo sam novi crack, no intro fix, neki multiple patch, pojma nemam sta vise da radim, a igrica je ispravna posto je prosla na dr racunaru...

igra je premocnaa,,sinoc bome sa nogometa ja i moj rodjo H-A-R-I-S dosli kod mene i on to instaliraoo,,,i bome poigralii

ii jakaaa,,ja njega satro jednuu,,on mene razbio druguu..čak mi uvalio gol sa centra haman (naravno slucajno) al i to se broji,,,

jedino nece da namjesti uklizavanje na joysticku...ne znam zastoo

[quote name='H-A-R-I-S' post='277057' date='17.10.2008, 19:36']jel se kome desilo da kad uspije instalirati je, a veoma je teska za instalirati kao sto i sam kolega baron kaze, [b]da kad krene poslje movie ono normalno u menu tad izbaci na radnu podlogu[/b], probo sam na dva jaka racunara tako da izbjegnemo mogucnos slabog compa, probo sam novi crack, no intro fix, neki multiple patch, pojma nemam sta vise da radim, a igrica je ispravna posto je prosla na dr racunaru...[/quote]

to bi trebo znati da je do dvd-ova ffs

[quote name='omg-It's-BaroN' post='278037' date='20.10.2008, 20:14']to bi trebo znati da je do dvd-ova ffs[/quote]

izgleda da jes do game cd, jer sam probao dr verziju fife i ide sve podmazano, haha, a jesmo se napatili dok smo onu installirali i na kraju nece da pokrene, ma fuj bas, a omere hallali bio je gol vrhunski, ono je bila klasa samo naki necu zabiti jos narednih verzija i verzija fife

ahahah :) ja sam zabio gol sa golmanom :) letijo ko bisan i zabio :) desi se :) ako treba i movie nije belaj :)

edit: al na treningu zaboravi reći :)

ma vazno je da je golman postigao,,,heeh,,,

ma igra je fakat jaka nema staa,,,svidja mi se kako nagllo padne koncentracija igraca kad prime goll...
ne mogu medaa,,heheh,,

all stvarnoo se primjetii,,hahahah

joj fifa je mrak :) kolko se god umore igrači tolko i ja na tastaturi :) prawo prsti se ukoče milion tipki :) swe i swemu zakonn :)

rodjeni reci ljudima ko je kralj, hehe, al jak je sa drogbom samo tako i onaj essien zna koju macnuti, pravo muski, al ac milan je isto full mocan, mančo mi nesto ne lezi nikako, brobaj te barcom igrati brzi su off skroz...

Barcelona je uvijek najjaca u PES-u i FIFA-i .... mislim da je uzz Barcu u FIFA 09 najjaci Manchester i nekako :) trun Chelsea :D

a vidim ja da su messija nabildali ne svidja mi se to :rofl:

[quote name='omg-It's-BaroN' post='278647' date='22.10.2008, 14:25']Barcelona je uvijek najjaca u PES-u i FIFA-i .... mislim da je uzz Barcu u FIFA 09 najjaci Manchester i nekako :) trun Chelsea :D

a vidim ja da su messija nabildali ne svidja mi se to :rofl:[/quote]

to jes drug, al ima i ono koji ti nekako leze, npr ak volis vuci loptu ubacivati ili ako volis vise sutati onda moras gledati dje imas prave igrace za to, henri, ronaldinjo, drogba i bla bla, meni nekako milan nije los, kaka-ronaldinjo-shevcenko koji je god opali ide brete i pjeva...

P.S. jedva sam nastimao kontrole ako kome treba da mu posaljem config fkt komplikuju bezze

pa ako igras na tastaturi onda ti ne treba, samo modifikujes sebi po zelji i save, al kod gamepadova je zeznuto, ondje gdje bi trebo staviti za dvi ili tri funckije bude uvjek empty tako da ne mozes staviti na to mjesto nista a puno fali uklizavanje ili dugi pass...

[quote name='H-A-R-I-S' post='278746' date='22.10.2008, 21:28']to jes drug, al ima i ono koji ti nekako leze, npr ak volis vuci loptu ubacivati ili ako volis vise sutati onda moras gledati dje imas prave igrace za to, henri, ronaldinjo, drogba i bla bla, meni nekako milan nije los, kaka-ronaldinjo-shevcenko koji je god opali ide brete i pjeva...

P.S. jedva sam nastimao kontrole ako kome treba da mu posaljem config fkt komplikuju bezze[/quote]

danas sam igrao pes na ps3 kod suze ... i fakat je igra preteska ko na compu.. ako hoces da izdas moras "naciljati" igraca ko scopeom :D :D :rofl:

nemoraju se koristiti sve kontrole :D ja sam one s kojim igram sebi namjestio.. al nikako q+w :)

.... probao sam FIFU 09 u LAN-u, nemam rijeci, savrsena Nevolim_januar me uzeo jedva 1 : 0 hehe. Pozzdrav jednom vozacu GRID-a.. i dalje mu se divim ;)

heheh, rodjo jos koji dan i eto nas na turnir, a sutra mi doalzi cpu i moze i kod mene nama turnir, hehe, a za grid ma nije to nista, samo malo kad ga uzmes na ruku ide ko po loju, toliko me je opet zasjenio onaj dan kad sam kod tebe ga instalirao i malo poigrao da cu ga opet instalirati i preci jer nema od ovog nfs-a nista, to je vise sminka samo

[quote name='H-A-R-I-S' post='279253' date='24.10.2008, 23:05']heheh, rodjo jos koji dan i eto nas na turnir, a sutra mi doalzi cpu i moze i [b]kod mene nama turnir,[/b] hehe, a za grid ma nije to nista, samo malo kad ga uzmes na ruku ide ko po loju, toliko me je opet zasjenio onaj dan kad sam kod tebe ga instalirao i malo poigrao da cu ga opet instalirati i preci jer nema od ovog nfs-a nista, to je vise sminka samo[/quote]

kakav ? imal bujruma ? :D