Jump to content
Sign in to follow this  
CAZINJANIN

Fifa 09

Recommended Posts

Juce ja konto je ponijeti sebi kuci da instaliram i rece mi ovaj lik sto radi NE NOSI JE NISTA NE VALJA. Nije siguran jel to do njihovih dvd-ova ili je do EA SPORTSa.

Rekao je da ima problema sa grafikom, a za instalaciju nista nije rekao... :unsure:

[quote name='CAZINJANIN' post='273062' date='04.10.2008, 12:29']Eh vidio sam da nema ove teme pa da je ja otvorim :)

Danas gledam na jednom forumu pi

[quote name='omg-It's-BaroN' post='273065' date='04.10.2008, 12:46']www.tnt.co.ba - ja sam sebi narucio ... i ovaj novi crysis .. i jos nekih gluposti.. formule i to :P

Ja sam skinuo sebi demo skoro gb - tesko uzimati loptu, nije ko 08 da lako sa D uzimas loptu.. previse kontrola... nije bogami isto - a onda grafika... moras imati lipo da gori :D[/quote]

jesi cudan, narucivas sebi te igrice a neke ima forumas rusko doc, radi cojk stim i ima sve najnovije, zadnje sto sam od njega uzeo je , gtr evolution, alone in the dark, beijing 2008, merseneri njekakav, devil may cry 4, formula 2008, crysis warhead, et ima jos nekakvih mislim od novijih a ove stare da ne pricam, et ako ti dodje ta fifa a ne dodje vamo docu ubrzo pa moremo polati, pozd

P.S. rekli su da ce ovo biti skroz nova fifa, da nece liciti na prethodne, pa vidjecemo, dosada je bilo uvjek uuz dozu malo poboljsane grafike, malo koji bolji move sa loptom i to je to, et radujem se installaciji a tek igranju Edited by H-A-R-I-S

Zadnja fifa koju sam aktivno igro je fifa99 i to su vremena kad je fifa bila vrh medju igrama svoje klase...

ove zadnje fife su sranja zesca ne mogu pes-u odbiti pera

al sam se namucio da je instaliram... nekakvih dijelova pun qrac... vjerovatno skidaju ko i bleky sa neta...

[quote name='omg-It's-BaroN' post='273779' date='07.10.2008, 16:20']al sam se namucio da je instaliram... nekakvih dijelova pun qrac... vjerovatno skidaju ko i bleky sa neta...[/quote]

ej bitno je da si rijesio, tj installirao, nije bitno ko je poteko nego ko je uteko, a ne ko neki pocnu i hebem ti ovo nemre i onda kazu nevalja, pokusaj, instaliraj, podesi pa tako i to i pricaj kakva je...

napokon fifa mi se svida predhodne verzije nisu bile ni za k..... sad je ipak bolje,ali prema PES nije ni do koljena

fifa je odlicna sto se tice grafickih dijelova.. ali igra je katastrofalna

Tesko uzeti loptu, tesko zabiti go i plus su kontrole teske jer ima dosta opcija koje u 08 i ranijim nisu bile

[quote name='omg-It's-BaroN' post='274142' date='08.10.2008, 21:04']fifa je odlicna sto se tice grafickih dijelova.. ali igra je katastrofalna

Tesko uzeti loptu, tesko zabiti go i plus su kontrole teske jer ima dosta opcija koje u 08 i ranijim nisu bile[/quote]
Ne vidim ti tu gore argument zasto je katastrofalna, ili sam mozda slijep... lol...
Zato sto je teska, slozenija i drugacija odmah postaje losa? To nekako nelogicno :)

Kako god, nisam igrao '09, niti sam neki fan FIFE (osim one '98, hehe), ali mi frend prica da je dosta bolja od prijasnjih. Kaze da imas dosta mogucnosti i da u nekim stvarima cak je dosta bolja od PES-a, pa sad...

Ma sve i jedna je fifa dosad bila dobra :) i sad da ova nevalja :) nevidim logike :) U nas su navikli zabiju 20 golova u 1 tekmi i to je njima zanimljivo :) igra je kad se muči

adi ako ne igras fifu onda me sigurno nisi razumio ... neke kontrole koje su u FIFA 08 kao Q+W ili L Shift + Q su zamijenjene ... Tesko uzimati loptu, ne bi reko da igras protiv profesionalaca ili veterana u 08' ...

ne radi 8 brzo izvodjenje faula, pise al nece... W - dugi pass je tooootalkaaa...

Jedino sta mi se svidja je grafika i overalli igraca :P HALA MADRID ;)

[quote name='CAZINJANIN' post='274277' date='09.10.2008, 09:54']Ma sve i jedna je fifa dosad bila dobra :) i sad da ova nevalja :) nevidim logike :) U nas su navikli zabiju 20 golova u 1 tekmi i to je njima zanimljivo :) [b]igra je kad se muči

[quote name='omg-It's-BaroN' post='274330' date='09.10.2008, 14:39']evo glup sam haj :rofl: zato te ne kontam :D jel ti to hoces reci da igras na joysticku, ili ti je na prijasnjim fifama bilo prelako na tastaturi igrati :D

[b]jer samo geekovi igraju fifu sa joystickom na kompu[/b] :P[/quote]

false ! ! !

ja nisam g33k pa pa opet igram joystikom :)

[quote name='[TaKe_dOwN' post='274170' date='08.10.2008, 21:34']Ne vidim ti tu gore argument zasto je katastrofalna, ili sam mozda slijep... lol...
Zato sto je teska, slozenija i drugacija odmah postaje losa? To nekako nelogicno :)

Kako god, nisam igrao '09, niti sam neki fan FIFE (osim one '98, hehe), ali mi frend prica da je dosta bolja od prijasnjih. Kaze da imas dosta mogucnosti i da u nekim stvarima cak je dosta bolja od PES-a, pa sad...[/quote]

pa kazu da ce to biti potpuni preokret, ev trebam je dobiti, i kolega barun se poudio da mi kopira al nemam fakat vremena, jer znam ako je installiram da treba je i testirati, a to naravno traje a narocito kad je fifa u pitanju, mozda ima vise opcije, al sjecam se da je fifa 06 cini mi se iimala kad dajel na gamepadu sut i drzis tipku zavisno u koju stranu sutas, i kad tipki za sut dodas cini mi se l1 ili l2 na gamepadu onda suta sa unutranjim odnosno vanjski dijelom noge, bilo je to mocno al prekomplikovano za igranje jer kad dodjes pred gol jedva se snadjes i osutas, u svakom slucaju mislim da ce nova fifa da gori, ne sumnjam u njih, ono cim izidje nova malo je neobicno igrati i kontas bolja je staara al kad poigras stariju verziju viidis koliko je slabija i grafika i sami pokreti igraca!

ova fifa je dosad najbolja do sad kao i grafika...malo je teze igrati to je istina ali to nema nikakve veze...
imam jedan problem ne znam kako da napravim prekrsaj odnosno da uklizim igracu...dosta sam se mucio oko toga ali ulazud.jel zna neko kako se to radi? :)

[quote name='Harriss' post='275373' date='12.10.2008, 22:03']ova fifa je dosad najbolja do sad kao i grafika...malo je teze igrati to je istina ali to nema nikakve veze...
imam jedan problem ne znam kako da napravim prekrsaj odnosno da uklizim igracu...dosta sam se mucio oko toga ali ulazud.jel zna neko kako se to radi? :)[/quote]

omfg harise pa u kontrolama namjestas Slide tackle... :) u mene je bilo sve default ali rekao sam vam odmah da ima dosta vise kontrola nego u 08 i to je cini slabijom !

ahahahha jel' ti se desilo na poluvremenu da prikaze tribine ?

hahaha omfg prikaza zidanea hahaha a fifa je mocna rofl :D samo jos te kontrole da je nauciti sve :D

Ev' stavio sam da se "skida" fifa da vijaj sta je to. Nisam fan FIFA-e, neko PES-a al hajd da joj dam sansu, jer citam na netu da sve vise ide u smjeru simulacije, a da PES sve vise arkadan postaje.
Sto se kontrola tice, cemu joystick sluzi :icon_cheesygrin: