Jump to content
Falcon

Vicevi...........

Recommended Posts

Desilo se jednom da neki drustveno politicki radnik spadne na voznju autobusom. Sjedi pored njega jedan covjek, ocito obican radnik, i politicar (da iskoristi silazak u bazu) poce razgovor: - Sta si ti, druze? - Radnik. - Pa bi li radio za Francuze da ti dobro plate? - Bi, kako da ne, radio bi nedelju dve pa ajd kuci. - A za Engleze? - Radio bi nekoliko dana pa bi im rekao "dosta je bilo". - A za Amerikance? - Ne znam koje pare da mi plate, za njih ne bi radio! - A za Jugoslaviju? Jugoslaviju? Za Partiju? Za nase drugove? Pa radio bih i dan i noc, sve i da mi nista ne placaju. Raspolozen politicar pomisli da bi takvog entuzijastu trebalo nekako nagraditi pa ga pita: - A gdje si zaposlen? - Na Centralnom groblju.

Vozi se autobus pun debila kad se nesto odjednom pokvari, izadose vozac i suvozac da vide u cemu je kvar. Izlazi debil i kaze:
- "Nam ja ta te pokvalilo."
Na to ce njumu vozac:
- "Mrs u autobus, sta ti debil znas!", i tako 3-4 puta... Ali posto nisu nista skontali odluce da ipak vide sta taj debil zna:
- "Znas li sta se pokvarilo?"
Na to ce on:
- "Nam ta se pokvalilo."
- "Pa sta se pokvarivo?", pita ga vozac?
- "Autobus se pokvalio..."

Poslije teravije uzeo hodza drzati ders, tema mu je bila dzenet i dzehenem. Posto je lijepo isprepadao vjernike sa dzehenemom on poce malo besjediti i o dzenetu te ko tamo bude imace ovo te ono te ovako te onako i na kraju prica o hurijama kako su to lijepe zene i kako ih samo dzenetlije zasluzuju kad je zavrsio upita ima li kakvih pitanja u tom se javi jedna zena te ga upita
a hodza, hoceli tamo biti HURACA?

Ulove Franjo, Sloba i Alija zlatnu ribicu i ova im molecivim glasom kaze:" Ako me pustite da zivim, svakom od vas ispunjavam jednu zelju." I puste oni nju. Kaze im ribica:" Pozelite..." Kaze Franjo:" Hocu da svi Srbi nestanu." I zelja mu se ispuni. Kaze Slobo:" Hocu da svi Hrvati nestanu." I njemu se zelja ispuni. Gleda Alija, gleda i kad je dobro razmislio kaze:" Daj mi jednu kahvu!"

Izbjegli Suljo i Mujo u Njemacku. Posto je tesko bilo dobiti vizu, oni se maskiraju u majmune i strpaju ih u zoo vrt. Medjutim pametne svabe skontaju da nesto nije u redu s njihovim majmunima, i odluce da ih stave u kavez sa tigrom da vide kako ce se ponasati. Tako i urade. Siroti Mujo i Suljo skupili se u jedan cosak i cekaju, kada im polako prilazi tigar i sapuce :" Ne bojte se nista ja sam iz Zepe".

P: Zasto se Srbi krste sa tri prsta?
O: Palac - Srpska pismenost (pokaze se otisak) Kaziprst - Za glavnu srpsku zabavu (cackanje nosa) Srednji prst - Svi srbi u jednoj drzavi (pokazati logicno

Iskrcali se Bosanac, Hrvat i dva Srbina na Mjesec. Cim su alunirali, poce rasprava ciji je Mjesec.
Kaze Hrvat: "Cujte decki, ovaj pejsaz isti nasa jadranska obala, ovo je nas povijesni prostor".
"Ma ne", kaze Bosanac, "vidite da su ove planine iste nase bosanske, ovo je nase i kapak".
Jedan od Srba izvadi pistolj i upuca drugog: "Gdje je god Srpski grob, tu je srpska zemlja!"

Poslije jednog incidenta objavila Crna Gora rat Kini.

Zasijeda Vijece Odbrane Republike Kine:
- Drugovi, gdje je ta Crna Gora?
- Tamo negdje preko 7 gora i sedam mora.
- A koliko ih ima?
- Pa ima ih negdje oko 500.000.
- U redu. Mobilisacemo jednu ulicu i poslati ih da se bore.
Zasijeda Vijece Odbrane Crne Gore:
- Junaci, a dje mu ga dodje ta Kina?
- Preko sedam gora i sedam mora.
- A koliko ih imade?
- Pa, vise od milijarde.
- Nu, junaci, a gdje cemo ih tolike sahranit'?

nasle se dvi bakterije u sljepom crjevu...BAKTERIJA 1:gdje cemo veceras? BAKTERIJA 2:nemam pojma,gdje god ti hoces.. BAKTERIJA 1:ima party u debelom crjevu.. BAKTERIJA 2:a joj daleko je.. BAKTERIJA 1:hajmo,ide govno u 11 i 15

udara se bosanac sa nindjom ........nindja napravi saltu i preskoci bosanca-...........
kad ce bosanac ........u *ebote dvojca ........ :bounce: :bounce:

oso ali u prvi razred,i pita nastavnica znal ko abecedu..ali digne ruku i kaze abecedu.nastavnica: ali super dobit ces plus..ali sav sretan ode kuci i kaze mami..kaze mama..ali super,to samo zato jer si turkish.drugi dan pita nastavnica znal tko koliko 1

sjedi majmun na drvetu i ostri nokte..dodje medved i pita..majmune sta radis?majmun kaze: ostrim nokte da uhvatim lava kad dodje..i ode medved..dodje zec i isto pita..a majmun opet odgovori..ostrim nokte da uhvatim lava kad dodje..i zec ode..dodje lav i pita..majmune sta radis? a majmun : ma nista brete,ostrim nokte i pricam gluposti :)

hehehehheh kemo imas viceve superrrrrrr
sto kazu SITNE AL DINAMITNE heheh dobar si

evo vic;
Kad su hase i huse isli u Petrovac i oni imali tetku u Australiji
ja umro od smijeha

Ulove Franjo, Sloba i Alija zlatnu ribicu i ova im molecivim glasom kaze:
" Ako me pustite da zivim, svakom od vas ispunjavam jednu zelju."
I puste oni nju.
Kaze im ribica:" Pozelite..."
Kaze Franjo:" Hocu da svi Srbi nestanu."
I zelja mu se ispuni.
Kaze Slobo:" Hocu da svi Hrvati nestanu."
I njemu se zelja ispuni.
Gleda Alija, gleda i kad je dobro razmislio kaze:"
Daj mi jednu kahvu!"

Osudili Amera, Rusa i Bosanca na smrt. Mogu birati noz, pistolj il vjesanje.
Kaze Amer daj pistolj. KLIK i zakuje se. Ovi ga puste. Onda Rus kaze daj i meni pistolj. Opet KLIK i pustise ga. Dodje Bosanac na red i kaze: Daj noz vidis, da to govno neradi.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Uhvatijo stranacki funkcionar zlatnu ribicu. Normalno ima tri zelje.
1. Da budem na nekoj rajskoj plazi. Puf i eto ga na plazi.
2. Da je uz mene najljepsa plavusa. Puf i eto plavuse.
3. Da ne moram vise u zivotu nista raditi a da imam para za bacanje. Puf i eto ga u svojoj kancelariji.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Sad uhvatili Huse i Hase:
Huse: Daj mi Mercedes
Hase: Sta god Huse zatrazi meni daj duplo. I dobije dva Mercedesa.
Huse: Velku vilu.
Hase: Duplo.
Huse: Da mi otpane jedno jaje.
Hase: ...