Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost1

Sta Srbi misle o povratnicima Bosnjacima u RS...

Recommended Posts

Evo, onako malo sam surfo po forumima i naletio sam na jedan forum na kojem Srbi raspravljaju o povratku Bosnjaka u RS... Stvarno je jadno i gotovo nemoguce ostati ravnodusan, pogledajte i sami sta ta djubrad od ljudi pisu, imate sve na ovom linku:

http://combat18.org/forum/viewtopic.php?t=...3b54a01cba383f7

Podaci ka

Terminator u akciji
Schwarzeneggerov zakon: Kod downloada pravi e-mail ili - zatvor!
Guverner Kalifornije Arnold Schwarzenegger, poznatiji po svojim ulogama Terminatora, potpisao je zakon po kojem korisnici Interneta koji razmjenjuju datoteke sa deset ili vise korisnika moraju dati legitimnu e-mail adresu.one koji prekrse tu zakonsku odredbu ceka kazna od 2,500 dolara i moguci zatvor.maloljetnici koji prekse "Terminatorov" zakon bit ce kaznjeni s 250 dolara za prvi i drugi prekrsaj.po novom zakonu, informacije o e-mailu moraju biti na datoteci koja se razmjenjuje. Kriticari ovog propisa kazu da time kompanije koje posjeduju copyright mogu proganjati 'file-swappere' bez da ih tuze za krsenje copyrighta. Takodjer, napominju da se radi o odvracanju resursa koji bi se mogli koristiti za borbu protiv razbojnickog kriminala.
------------------------------------------------------------------------------
ne mogu nas ni srbi nauciti pameti,eto sta nam misle.nije to samo poneki usamljeni slucaj,nego je njihovu omladinu zahvatila nekakva kolektivna paranoja.ludilo.a sta vi Kemale cekate,zasto to nesnimite na disk pa proslijedite na odgovarajuce adrese,pasivnost skupo kosta pojedinca a narod pogotovo.sto se tice Bosne treba donijeti najostrije zakone po pitanju ovakvih stvari.a tako bi trebale uraditi i srbija i hrvatska.nazalost internet se najvise upotrebljava u nacionalisticke svrhe.nadam se da ovi dusevni bolesnici nece vise nikad imati sanse da iskazu svoju bolest nad muslimanima.

ja ne znam mozel se taj zakon odnositi i na ove Srbe? Jer, ovo sto oni pisu je stvarno fasizam. Mislim da bi u Njemackoj za ovo odgovarali kao neki nacisti! Al, interesantno je kako ti ljudi nemamju ni truncic doze razmisljanja i suzivota. A, inace ja sam se pokuso registrovati na tom forumu, i nakon samo jednog posta dobio sam ban. A, ban na forumu sam dobio jer sam kako oni zakljucise >>balija<< iako nikom nista opsovo nisam a i nikog uvrijedio!

ako ikad dodje do rata ,onda ce to biti pravedan rat sad smo u vojnoj tehnici daleko od njih .Nek se zahvale Turcima sto su ih doveli iz Sibira na Blakan ,oni su uljezi kod nas i neposjeduju nikvu svoju drzavu ,njihova zemlja je u Sibiriji

Oni su umjesto Velike Srbije dobili malu Srbiju ,ako i dalje nastave sa svojim blesavim glavama bice jos manji ustavari morace covjek pod mikroskopom da ih trazi .:D

Ma jasta, jos malo pa nece imati Kosova pa Crne Gore, Sandzak ce pozelti da bude dio BiH a onda ce i Vojvodina da napusti Srbiju u i bice manji od makova zrna!

Evo, onako malo sam surfo po forumima i naletio sam na jedan forum na kojem Srbi raspravljaju o povratku Bosnjaka u RS... Stvarno je jadno i gotovo nemoguce ostati ravnodusan, pogledajte i sami sta ta djubrad od ljudi pisu, imate sve na ovom linku:http://combat18.org/forum/viewtopic.php?t=...3b54a01cba383f7Pa, imal sa ovakvim ljudim zivota? evo, sami pogledajte na:http://combat18.org/forum/viewtopic.php?t=...3b54a01cba383f7

Neka neka dobro je to,ja volim burljati u nacijonalisticnim i cestnickim forama.Tu moje carke najbolje idu,ali za sad nemam prostora jer sam u najvecim srpskim forama zakljucan.Posalji mi taj link od tog foruma da njima pokazem kako sam Arkanu i Ceci iskopao oci.
Ima zelju njima jos koju prognozu davati,kada ce u Beogradu pasti Avion i da ce izginti 142 cetnika. hi hi hi hi