Jump to content
EcI PeCi PeC

Pedofilija

Recommended Posts

[quote name='EcI PeCi PeC' post='182541' date='Sep 27 2007, 23:57']Pa to je valjda normalno...

AL nesmije ona 16 a on stariji od 20 biti :D to je vec pedofilija :D[/quote]

:huh:

e sad si me nasikirala, hahaha..

I kad ja kazem nasem narodu ima takvi pesina i kod nas. Kaze zenska glavo kako ti samo razmisljas. Samo sto je kod nas gore, kod nas je to jos vise tabu tema nego ovdje na zapadu..

Jel moguce uvesti kakvu kaznu da nemaju sanse izaci, da krapaju i ucrvaju se u zatvoru..

Ovdje par km od mene je pronadjena ona curica sto je nestala u Juli. Ugusio je sa razredjivacem kad ju htio obunati.

Hej sta se sa nasim drustvom desava. Dosla su vremena da covjek djete nesmije poslati kod kolege na igranje , o konaku da nepricam.

Najgore je sto ta djeca isto postaju takva. To je zacarani krug.. :( :(

Eci potpuno si u pravu, na sta je ovo sve spalo, posaljes djete negdje blizu, vrtic, skola i moras se misliti da se nedaj Boze nece sta desiti.

Negdje u proljece ove godine jednoj nasoj curici Bosanki umalo da se nije desilo tako nesto, imali su cas zbog voznje bicikla, saobracajni znakovi i ostalo i njih je ucitelj rasporedio svako 500m po ucenik. Ona je tako stala a bilo blesavo mjesto, malo u krivini pa se ostali nisu dobro vidjeli. Odjednom je naisao bijeli kombi i stao tu, vozac je izasao i imao je kacigu na glavi, poceo joj prosipati pricu kako ona treba da s njim podje itd, valjda mu je u tom momentu zazvonio mobitel u busu i on je otisao da se javi ona iskoristila guzvu, pa stura na biciklu. Tad je zvala u pomoc i srecom je u drugom pravcu isto naisla zena na biciklu, ovaj kad je to primjetio, pobjegao je. Ucitelj je na to rekao samo da je imala srecu, taj dan je bio petak i hey roditelji su rekli kao da ce u ponedjeljak ici u policiju (zar policija ima vikend?) :o Mala ja mislim ima deset godina, neznam ali cisto sumnjam da bi ona tako nesto izmislila, valjda se jadnica prepala.
Kasnije ja pitam svoju rodicu jesu joj roditelji prijavili veli ona nisu. Sta su ti nasi Bosanci, mozda nema neke koristi ali ja bi iste sekunde otisla. Jos tako nesto moze psihicki da utjece na djete.

Eci interesantna stvar je da je i u ovom slucaju bio bijeli kombi, kao i kod ovog sto je ubio ovu u tvojoj blizini. Mada nemora da znaci! Takodjer mislim da toga i kod nas ima, samo vjerovatno puno njih cuti i trpi.

Mah i ja bi to da se ucrva u zatvoru!

PEDOFILI SU SAMO FUJ FUJ I FUJ!!!!nasao bih njima, pederima i svim ostalim izopacenim ljudima na ovoj planeti jedno ostrvo u Polineziji i sviju ih tamo smjestio da nikad vise ne vide ostatak svijeta!! :)

Ja sam se neki dan isla informisati u policijsku stanic, sta i kako mogu uraditi...

ima ih svugdje ima ih na svakom cosku. cak sta vise u jid bas se kote sve vise i vise ih ima..

sjedim ja juce na kafi sa zenom koja mi skoro pa mama moze biti...
poznamo se duze, pricala mi je sta joj se desavalo od druge trece godine zivota.
Rodjeni otac ju je sexualno zlostavljo.
juce se zapricale oko djece, i kaze ona meni pa znas tri puta sam imala pobacaj, i da cetrvrti put nije uspijelo, kao nebi vise ni pokusavala, kao njena maternica ima previse oziljaka i rana da bi mogla podnijeti trudnocu nemoze se rastegnuti dovoljno.
pitam je onako kroz pricu, pa od cega joj je stradala maternica.
samo me tuzno pogledala i kaze pa pricala sam ti, da sam sexulano zlosavljano djete!

ja sam inace jako emocionalna osoba, prvo sam joj se izvinula, trebalo mi je momenat da skuzim sta se zeni u principu desilo. da to sebi slikovito stvorim pred okom..

Neznema kad sa zadnji put tako zaplakala...

insan stvarno ne obraca paznju..

al nikad necu zaboravit tipa kojeg sam vidjela u tramvaju.. pogled mi je privukao njegova mornaska kapica.. i jos sam sjedila kontra pa sam mogla zvirnjat po vani al eto kad sam trebala izaci primjetila sam da gleda bez prestanka jednog malog koji je takodje trebao izadji nekih 3-4 god s sestrama oko 15..

licno mene je presiklo... jest oni su djeca i bolje im se okrenut i bjezat nego ista reci al ja sam beljila ko luda..

sta znam insan kad iam djecu pazi ih stiti kad panu plac muka ovo ono... al opet i kad si s njima imas osjecaj da ih ne mozes zastiti....
od pogleda

Da Pedofili imaju nekakav cudan zar i svjetlost u ocima kad vide djete koje im se svidja. Pravo sgadno i strasno istovremeno. Pokusaj drugi put kad to zapazis pitat ga zasto gleda u djete!! Vidjeces zbunjene preplasene reakcije!! TO su obicne kukavice!!

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='211857' date='Feb 6 2008, 13:15']insan stvarno ne obraca paznju..

al nikad necu zaboravit tipa kojeg sam vidjela u tramvaju.. pogled mi je privukao njegova mornaska kapica.. i jos sam sjedila kontra pa sam mogla zvirnjat po vani al eto kad sam trebala izaci primjetila sam da gleda bez prestanka jednog malog koji je takodje trebao izadji nekih 3-4 god s sestrama oko 15..

licno mene je presiklo... jest oni su djeca i bolje im se okrenut i bjezat nego ista reci al ja sam beljila ko luda..

sta znam insan kad iam djecu pazi ih stiti kad panu plac muka ovo ono... al opet i kad si s njima imas osjecaj da ih ne mozes zastiti....
od pogleda[/quote]
pa nemoj odma donosit takve odluke da je on pedofil mozda covjek ima djecu isto pa je pogledao tako i sjetio se svoje dijece,

[quote name='x-men' post='212387' date='Feb 8 2008, 13:27']pa nemoj odma donosit takve odluke da je on pedofil mozda covjek ima djecu isto pa je pogledao tako i sjetio se svoje dijece,[/quote]

Jes, jes sigurno imao buran zivot, a malac mu licio na njega ili na njegovu djecu pa pomislio da nije mozda neko od njegove djece razasute diljem svijeta.. :lol:

Nemoj biti smijesan, zna auslanderka sta je normalni pogled a sta beljenje bolesno, a u ostalom mi zene HVALA BOGU ko da imamo neki predosjecaj oko tih stvari..

ja neznam kakva si ti zena kad gledas oci nekog drugog muskarca :) a udana hihihi, :) nebranim tog covjeka al recimo mene neko dijete podsjeca na dijete mog brata zar sam ja pedofil ako pogledm to dijete?

[i]GLEDA BEZ PRESTANKA,(rekla je auslanderka) [/i]razumijem jednom pogledati osmjehnut se jer bude toplo oko srca kad te na nekog podsjeti i nastavit dalje, a beljit u nekog je druga stvar..

[quote name='x-men' post='212419' date='Feb 8 2008, 17:21']ja neznam kakva si ti zena kad gledas oci nekog drugog muskarca :) a udana hihihi, :) nebranim tog covjeka al recimo mene neko dijete podsjeca na dijete mog brata zar sam ja pedofil ako pogledm to dijete?[/quote]

eee mozes ti pogledat djete istim zarom. kao zenu koja te privlaci

[quote name='EcI PeCi PeC' post='213465' date='Feb 12 2008, 09:36']eee mozes ti pogledat djete istim zarom. kao zenu koja te privlaci[/quote]
eci eci vi kao da ste u tudzim mozgovima pa znate poglede kad neko pogleda dijete neko sta misli,ovako kad napises kao da govoris u globalu za sve muskarce,,

neeee, nepricam u globalu.. i nepricam o svima muskarcima..
i normalan muskarac nece nikad imati onaj sjaj u oku kad pogleda djete!

ti ljudi imaju gadan pogled..

[b]To je zalosno, kako ima sve vise i vise pedofila :(
Te insane treba ubiti odmah.. al zalosno je kako se sve manje gleda na to,
i nista se ne poduzima zbog toga :([/b]

ja cu reci samo jedno.... index.hr....

sta su oni napisali i sta je istina... e to tek treba ispitati...

[quote name='Incubus' post='220725' date='Mar 9 2008, 15:35']ja cu reci samo jedno.... index.hr....

sta su oni napisali i sta je istina... e to tek treba ispitati...[/quote]

Mah neide se za vijest, ovo je samo primer, ima takvi slucaja dosta

[quote name='EcI PeCi PeC' post='220735' date='Mar 9 2008, 16:48']i kakve to veze ima sa Pedofilijom?[/quote]
To je gable prebacio u tu temu ... ja sam otvorio novu ... iako je i to blizu pedofilije

[quote name='EcI PeCi PeC' post='220735' date='Mar 9 2008, 16:48']i kakve to veze ima sa Pedofilijom?[/quote]
kakve nema eci?