Jump to content
Sign in to follow this  
_women_

nije se ON o

Recommended Posts

Guest
he to je malo i zenska emancipacija. sad zene misle da vladaju. nista protiv emacipacije al sta je previse, previse je. pa bom he treba malo po dogovoru zivjeti svojim covjekom. necu ja njega pravit budalom pred narodom a tako ni on mene. kako ja volim svoju fameliju, tako on voli svoju. najbolje svoj stan ni kod moji ni kod njegovi. posjecivamo se fino i kapak. a sto bi ja njega privlacila vise svojoj fameliji a gledala da ne ide svojoj? nema smisla!

[quote name='Borba_Za_Grad_Cazin' post='325075' date='14.04.2009, 15:14']pretezno se to desava kad se on uda za baustelku , e onda je belaj :lol: , a kod nasih ljudi ako ruzan se uda za lijepu itd itd i svejstan toga mora raditi kako ona kaze, a bom ona radi sta hoce a on trpi :lol:[/quote]

slabo ti poznas brakova sa "baustelkama" da bi ovako zborio!!

meni se cini da je vise nanulica u Cazinu!!

pa zasto bi ko trpio sta?bas ako znas ko si i sta si i ako imas samopouzdanja u sebe netrpis ni muhu u letu a kamoli nekog insana,.ni zensko nemora trpit ni musko,samo je belaj kad izgubis nesto vrijedno a mislis da si bio pod nekim pritiskom ili trpio,.mislim u oba slucaja i m&z :)

[quote name='Omercevka_' post='281216' date='01.11.2008, 20:52']Sta da kazem na ovakvu temu.. fakat zalosno sve ovo :(!
Niko nikome nista ne moze zabranit, sve mora i od samog sebe doci..
fakat imam rodjaka koji se je okrenuo zeninoj porodici, iz kojeg to razloga bilo da bilo..
Bitno je da je on sretan snjom.. jes da je malo zalosno, sto je cak [b]tamo i napravio kucu i sve[/b]..
al to je njegova stvar..[/quote]

danas je to sasvim normalno da se zivi gdje ko hoce!

[quote name='EcI PeCi PeC' post='325869' date='17.04.2009, 08:22']koliko ti imas godina? :)

ona ce tebi naredjivat a ti to neces ni skuziti!![/quote]

Ja bi dao sad jednoj da mi naredjiva, al mora biti ono ba

uglavnom ja bih se udo ... :D
ako ima kakva da bi me ozenila ... da mi vrati kredite ... i sve ostale dugove njen sam ... :D
nije bitno ko kome sefira ili sta vec ... bitna je sreca ... :D

[quote name='VIZIOS' post='325884' date='17.04.2009, 09:17']Ja bi dao sad jednoj da mi naredjiva, al mora biti ono ba

[quote name='sebina_ikanovic' post='328201' date='07.06.2009, 21:36']hahhaha manuele kako bi ja tebi naredila ti meni sredjivao po kuci ko tetka :D[/quote]

Bi bi sigurno :icon_cheesygrin: Nego sad ono bez zajebancije, kako vi

[quote name='VIZIOS' post='328411' date='08.06.2009, 19:10']Bi bi sigurno :icon_cheesygrin: Nego sad ono bez zajebancije, kako vi

[quote name='pinky' post='328438' date='08.06.2009, 21:33']Lako, mi smo zenske pametnije tako da lako skontamo neke stvari. Sto ga vise odbijas, on vise za tobom leta :D[/quote]

Kako ko :icon_cheesygrin:

[quote name='VIZIOS' post='328440' date='08.06.2009, 19:34']Kako ko :icon_cheesygrin:[/quote]

Kako ko... svaki brete :D

[quote name='pinky' post='328444' date='08.06.2009, 21:37']Kako ko... svaki brete :D[/quote]

Mozda, prvi par dana, i onda se ohladi, bar je tako kod mene :icon_cheesygrin: Inače rijetko dobijem odbijenicu, al i ako dobijem, to je zbog grijeha iz pro

[quote name='pinky' post='328444' date='08.06.2009, 21:37']Kako ko... svaki brete :D[/quote]
mislim da je to suprotno,ali ipak to zavisi dal je ozbiljna veza ili prolazna avantura,.nismo svi isti jes da su nam mnogima situacije slicne ali svako je sam za sebe.sad vi to vidite dobila sam frajera ali ipak je on tebe dobio.. :icon_cheesygrin:

[quote name='pinky' post='328438' date='08.06.2009, 21:33']Lako, mi smo [b]zenske pametnije[/b] tako da lako skontamo neke stvari. Sto ga vise odbijas, on vise za tobom leta :D[/quote]

Najd ti i da si mu