Jump to content
[I-B-R-O]

Ja postim ...

Recommended Posts

Evo, kontao sam ovu anketu bubant u sred ramazana, ali hajd sta fali, moze i sada.

Bom ljudi priznajte kako vas prolazi ovaj ramazan :)

Ev prvi cu, sve i jedan dan :)

Jes bio jedan dan pod upitnikom, tj, nisam ni jeo ni pio taj dan, a sfusario sam nesto, al' naposticu ja njega za svaki slucaj :D

ako Bog da sve jedan dan ...

[quote name='black_lady' post='268587' date='21.09.2008, 20:26']Zensko k'o zensko, htjelo ne htjelo mora sarati :(

Ali ako Bog da napostice se :D[/quote]

dani :)

nazalost,nisam :(
pravda cu se pred Bogom,ljudi ne mogu da sude i razumiju ....

prvi postio ostale nisam , glasao za NI JEDAN ... mislim da je malo za mene ....

zadnja 4 ramazana sve i jedan ove god slabo iz opravdanih i neopravdanih razloga ...

Slm

[quote name='black_lady' post='268587' date='21.09.2008, 20:26']Zensko k'o zensko, htjelo ne htjelo mora sarati :(

Ali ako Bog da napostice se :D[/quote]

Ne tuguj zbog neceg sto nije u tvojoj moci vec se raduj nagradi za ucinjeno :) Bilo je onako kako mora, miloscu Njegovom, da bude.
Mislim da se ova poruka moze i na ostale postace primjeniti kao i nastavak tvog posta, ako se moze napostiti i ako smo ove godine imali nijjet da postimo pa nismo sve mogli, naredni ako docekamo mozemo biti bolji aBd.

:)

do sada sve i jedan dan, a kako ce dalje biti nije do mene ;)

moram priznati da sam se pravo bojala prije ramazana kako ce se postiti posto je dan pravo dug, ali moze se izdrzati.

Ja nisam dva dana postio samo. Nadam se da ce na tome ostati i da cu ostatak ramazana ispostiti. Sta da glasam? Da saram? :D

Kao i vecina, bojao sam se kako cu izdrzati 15 sati, al nije mi bas neki belaj to.. Hvala Bogu pa ide ko podmazano... :)

hvala Allahu sve i jedan dan, a nadam se da ce tako ostati i do kraja, nedaj Boze samo kakve gripe jer onda je fakat tesko al samo hrabri se uspiju docepati slave,

skoro svaki dan, sto black lady kaze, zensko htjelo nehtjelo, mora sarati.

Stavio sam da postim sve i jedan dan, nisam dva dana, zbog ..... :D, ali ima da ih napostim poslije bajrama.

Do sad je bilo sve onako kako treba(postio sve), ali iskreno zbog problema sa zeludcem bilo je odredenih poteskoca a jos iskrenije, meni je ipak tih neki 15-tak sati puno brate, sto jes jes., ali u tome i jest car da se covjek raduje bajramu...

a bom ja sam malo vako malo nako kako kad uglavnom nisam nesto puno mozda sedmicu dana evo i danas postim al procitah da onaj ko posti a ne klanja ne broji mu se pa eto ja cu opet postiti brojalo se il ne :o ;)

[quote name='trnoruzica' post='271758' date='29.09.2008, 14:01']a bom ja sam malo vako malo nako kako kad uglavnom nisam nesto puno mozda sedmicu dana evo i danas postim al procitah da onaj ko posti a ne klanja ne broji mu se pa eto ja cu opet postiti brojalo se il ne :o ;)[/quote]

Davno sam cula jednom na sehuru, bila je emisija na radio USK, mislim da ima i sada. Jedan efendija je rekao ovako : "Post bez namaza je kao kostur bez mesa, pa sto vise covjek ibadeti taj kostur postaje potpuniji." Ta mi se recenica bas nesto urezala...
Tako da post u svakom slucaju se broji, ja se bar nadam, jer nesto plaho nisam stigla klanjati, mislim da sam klanjala svih 5 namaza, nisam, vecinom su to bili sabah i jacija... Moja nada je da ce mi Allah dragi prihvatiti post, a i sve ostalo sto sam nastojala da sto bolje ucinim u ovom mubarek mjesecu...

i ja bogam ovaj dan isposti bas fino bilo :) :) nit sam chudo sehurio nit gladan kasnije bio ....

samo brzo prodje ovo sve nesto :S :S

nisam nija ni jedan nema se sta kriti i govorit jesam ma nisam ni jedan na moju dusu ce..