Jump to content
Sign in to follow this  
jedancoek

Eskalacija političkih sukoba...

Recommended Posts

Neku noc u mojoj mahali zasao neko i po tudjim avlijama kidao plakate kandidata a-sda. U gluho doba noci....u tudjoj avliji :mellow: Nije li to kaznjivo djelo?
I da, samo da napomenem to su bili simpatizeri SDA stranke.
Eto, da ne bude da su zlatni i da se samo na njih puca.

P.S: naravno napominjem, sramota je da to radi bilo koji insan, ma kojoj stranci pripadao(ako ga se moze zvati insanom). Edited by Fanta

[quote name='Fanta' post='269244' date='23.09.2008, 04:16']Neku noc u mojoj mahali zasao neko i po tudjim avlijama kidao plakate kandidata a-sda. U gluho doba noci....u tudjoj avliji :mellow: Nije li to kaznjivo djelo?
I da, samo da napomenem to su bili simpatizeri SDA stranke.
Eto, da ne bude da su zlatni i da se samo na njih puca.

P.S: naravno napominjem, sramota je da to radi bilo koji insan, ma kojoj stranci pripadao(ako ga se moze zvati insanom).[/quote]

To je poznato vec svima,gospon Sepic placa 2 KM po jednoj unistenoj plakati A-sda

[quote name='bih_ac' post='269395' date='23.09.2008, 11:27']To je poznato vec svima,gospon Sepic placa 2 KM po jednoj unistenoj plakati A-sda[/quote]
Kolika je cijena plakata NASE STRANKE jer vidim i oni su potrgani.Mozda su krive lose instrukcije ovima sto trgaju, a mozda se islo i planski unistiti reklamu stranke sa najmanjim brojem plakata.Necu da grijesim dusu ali sve koje sam vidio su na mjestima predvidjenim za reklamiranje.Nemaju specijalace za visoka vjesanja ko neki :lol: :lol: :lol: Edited by ka5an

[quote name='bih_ac' post='269395' date='23.09.2008, 11:27']To je poznato vec svima,gospon Sepic placa 2 KM po jednoj unistenoj plakati A-sda[/quote]

Pa kad je svima poznato zasto se ne sankcionise?! Ja drzave i g**na.

[quote name='Fanta' post='269706' date='24.09.2008, 00:32']Pa kad je svima poznato zasto se ne sankcionise?! Ja drzave i g**na.[/quote]
Nemoj da povjerujem da ti sve sto znas prijavis na sankcionisanje :lol: :lol: :lol: .
Zato i postoji termin [i][b]javna tajna[/b][/i], a kod nas sve javna tajna jer nemamo pravnu drzavu.

[quote name='ka5an' post='269728' date='24.09.2008, 07:45']Nemoj da povjerujem da ti sve sto znas prijavis na sankcionisanje :lol: :lol: :lol: .
Zato i postoji termin [i][b]javna tajna[/b][/i], a kod nas sve javna tajna jer nemamo pravnu drzavu.[/quote]

Naravno da ne, pa visila bih u P.Stanici po cijeli dan da samo prijavljujem kakvih se sve neosnovanih iskaza na ovom forumu nadje. Anyway, mislim da je razlika izmedju javne tajne tipa 'neko pucao na nekog kad mu je odljepljivao plakate a da pri tom ne znamo ni ko je neko ni na kog je neko pucao' i situacije kad znamo ko je doticni Sepic i znamo cifru koju placa za skidanje svakog plakata...mislim da to nije nikakva tajna nego je ocito utvrdjen inicijator i sredstvo a bogami i razlog krivicnog djela.

Imamo mi pravnu drzavu, samo van granica ovog Kantona cini mi se.

[quote name='Fanta' post='270055' date='24.09.2008, 22:54']Naravno da ne, pa visila bih u P.Stanici po cijeli dan da samo prijavljujem kakvih se sve neosnovanih iskaza na ovom forumu nadje. Anyway, mislim da je razlika izmedju javne tajne tipa 'neko pucao na nekog kad mu je odljepljivao plakate a da pri tom ne znamo ni ko je neko ni na kog je neko pucao' i situacije kad znamo ko je doticni Sepic i znamo cifru koju placa za skidanje svakog plakata...mislim da to nije nikakva tajna nego je ocito utvrdjen inicijator i sredstvo a bogami i razlog krivicnog djela.

Imamo mi pravnu drzavu, samo van granica ovog Kantona cini mi se.[/quote]

Ja koliko vidim da je tvoj stranka na vlasti trenutno, a nemamo pravne dr

[quote name='farko_Legenda' post='270105' date='25.09.2008, 01:46']Evo ja ću vam iznijeti primjer. Mi u gimnaziji, ne smijemo otvarati prozora, zbog onih

Nije valjda do jucerasnja tuca na Bajramu u Majeticima cini mi se, te popodnevna pred dzamijom na gnjilavcu nemaju nikakve veze s ovom temom ?

joj kako se narod mrzi ... :(

[quote name='[I-B-R-O]' post='272271' date='01.10.2008, 20:24']
Nije valjda do jucerasnja tuca na Bajramu u Majeticima cini mi se, te popodnevna pred dzamijom na gnjilavcu nemaju nikakve veze s ovom temom ?

joj kako se narod mrzi ... :([/quote]
Znaci dok se je ispostilo i pocelo je :)

[quote name='[I-B-R-O]' post='272271' date='01.10.2008, 21:24']
Nije valjda do jucerasnja tuca na Bajramu u Majeticima cini mi se, te [b]popodnevna pred dzamijom na gnjilavcu [/b]nemaju nikakve veze s ovom temom ?

joj kako se narod mrzi ... :([/quote]

sta je to bilo na gnjilavcu? zivim kod te dzamije a ne znam da je bila tuca? imal ko kakvih konkretnih informacija?

[quote name='bubamara' post='272284' date='01.10.2008, 21:34']sta je to bilo na gnjilavcu? zivim kod te dzamije a ne znam da je bila tuca? imal ko kakvih konkretnih informacija?[/quote]

javili su na servisnim informacijama na rtv Cazin večeras. Meni otkazalo snimanje emisije u pola priloga kako načelnik otvara put negdje, pa jo

I to neki dan u onoj kafani kod Incela, tuča. Spominje se politička pozadina, ali toga ne bude u policijskim izvje

Sreca brzo ce izbori a i ta prepucavanja, aBd, zavrsavaju sa konacnim rezultatima.

[quote name='[I-B-R-O]' post='272285' date='01.10.2008, 22:38']
javili su na servisnim informacijama na rtv Cazin večeras. Meni otkazalo snimanje emisije u pola priloga kako načelnik otvara put negdje, pa jo

[quote name='rime.d' post='272302' date='01.10.2008, 23:48']Veceras sam pokusao da saznam o toj tuci,niko nezna nista :huh:[/quote]
vidis da su vec koalirali oni to svataju ko sport i unutarnje razmjere nista ne izlazi van hahahahah

[quote name='rime.d' post='272302' date='01.10.2008, 23:48']Veceras sam pokusao da saznam o toj tuci,niko nezna nista :huh:[/quote]

zato sto nije ni bila.. :icon_cheesygrin:

Pripremimo se za petak.. Napunimo se strpljenjem , zatvorimo prozore i lezimo spavati, jer tada sve ove zaraćena partije imaju predizborne skupove...ne pada mi napamet ni glavu pomiliti blizo raskr

netreba toliko napuhivat stvar jes da je raja i narod mnogo ogorceni na sve i svakog oko sebe al mislim da ce to odradit nasa policija da sve prodje kako treba.ovo mi lici na ratno stanje dok su se mjenjale vlasti autonomije i pa 10 minuta vicu zivio babo a nakon tih 10 minuta opet zivio alija :lol:

[quote name='farko_Legenda' post='272395' date='02.10.2008, 13:13']Pripremimo se za petak.. Napunimo se strpljenjem , zatvorimo prozore i lezimo spavati, jer tada sve ove zaraćena partije imaju predizborne skupove...ne pada mi napamet ni glavu pomiliti blizo raskr

DNZ je imala tribinu u kino sali koliko ja znam.Vidim da nitko nije nista o tome pisao ali sam cuo da je bilo puno naroda.Dakle DNZ najvjerojatnije u gradu nece imati nikakav skup posto je vec bio i stoga nije potrebno imati opet jos jedan.Ja koliko znam da mi Autonomasi nepravimo guzve niti koga provociramo a sto se tice ovih drugih to im je u genima i u navici odnosno auta i svirene i kruzenje po gradu i ostalim mjestima i napadi na druge.T o mi je toliko SELJASTO I GLUPO da nije dostojno da covjek pise i trosi vrjeme na takve gluposti.....

[quote name='Virus' post='272308' date='01.10.2008, 23:06']zato sto nije ni bila.. :icon_cheesygrin:[/quote]

Na stranici od kantonalnog mupa samo kazu fizicki obracun...

zaista mi je zao, ali nemam vise informacija

[url="http://www.mupusk.gov.ba/bilteni/0110.htm"]http://www.mupusk.gov.ba/bilteni/0110.htm[/url]