Jump to content
Sign in to follow this  
massrer

ubijanje svoje dijece

Recommended Posts

cuju se cesto price o nezeljenim trudnocama i kako se zene rijese djeteta koje nikom nije ni krivo ni duzno. ili zavrsi u wc solji ili u sumi ili kod pokvarenog dr......

sta vi kazete na takve slucajeve i koliko ih ima na nasim krajevima

po mom misljenu,te zene sto takvo nesto urade treba odmah metak u glavu

ako neces to djete onda odi kod doktora da ocisti prije nego sto rodis...

[quote name='breake-dancer' post='262112' date='08.09.2008, 18:34']po mom misljenu,te zene sto takvo nesto urade treba odmah metak u glavu

ako neces to djete onda odi kod doktora da ocisti prije nego sto rodis...[/quote]

onaj gore komentar se odnosi na to sto si ti sad rekao (doktor i ocistiti). pa sad ne kontam tvoj odgovor. po mom mislenju bi trebalo zabraniti "ciscenje" dijece jer svako zivo bice ima pravo na zivot kao sto je to nerodjeno dijete u stomaku. cure/zene koje to urade su ubice i bolesne u mozgu kad se to tako mogu odluciti.

zasto kazem bolesne u mozgu? pa zato kad onaj sto normalno misli nikad nebi ubio ljudsko bice nikad i zna da je to zabranjeno vjerski. a kad neko misli ah nemam para tamo vamo za dijete nemogu ja to izmoci ima dosta mogucnosti, moze se dati dijete da ga neko drugi usvoji npr ako nemogu sami imati dijete. njima bi bilo drago. opet se vracam na to na cure koje kazu ocistiti je ok. eh oni su bolesni kad im je ubistvo ok. steta sto za to nema zatvorskih kazni na 25 godina.

Mislim da je to nesto najgluplje na svijetu..
hajd abortus.. ma da ne podrzavam ni to..
al nositi djete u stomaku 9 mjeseci i na kraju ga ubiti..
ma to treba odmah ubiti.. nema smisla nikako :(

Nemam rijeci monstruozan cin.
Danas gledam na TV idiotkinja glupa stavila dijete u mikrovalnu i ukljucila je, bebu staru mjesec dana i to namjerno, nakon svadje sa deckom cije je dijete.
Ajjjjjjj pa ne mogu da vjerujem nikako usima i ocima svoji, koji je to poremecaj i koja je to bolestina tako nesto uradit, ja bi je kidala komadic po komadic zivotinja, stoka i na to sve hladnokvrno je rekla da nije kriva, a njeni su ispred protestovali za kaznu sa nekakvim parolama : ona je majka, ona je neduzna.
:icon_eek:
O Boze dragi uputi nas na pravi put, stvarno je ovo strasno.

mislim da se vec moze moj stav o tome zakljuciti, nista bolestina, proklestvo, ali takve ne zasluzuju lijecenje nego samo zatvorsku kaznu. :angry:

[quote name='farko_Legenda' post='262740' date='10.09.2008, 01:37']Ja sam čitao na index-u da je

danas ima svakakvi roditelja ... abortus dok se fetus jos ne razvije tj do 12sedmice za mene nije neko ubojstvo ali donosi posljedice naravno posebno zenskoj psihi ... a ubiti svoje rodjeno dijete kad ga prvi put uzmes u ruke? ja neznam ima li taj narod srce? jesu normalni ikako ... fkt moras biti poremecen da bi to mogao uradit ... da ja svom Eneju nes uradim omg prije bi sebe ubila nego njega dirnula

[quote name='Zelka' post='265625' date='14.09.2008, 17:45']danas ima svakakvi roditelja ... abortus dok se fetus jos ne razvije [b]tj do 12sedmice za mene nije neko ubojstvo [/b]ali donosi posljedice naravno posebno zenskoj psihi ... a ubiti svoje rodjeno dijete kad ga prvi put uzmes u ruke? ja neznam ima li taj narod srce? jesu normalni ikako ... fkt moras biti poremecen da bi to mogao uradit ... da ja svom Eneju nes uradim omg prije bi sebe ubila nego njega dirnula[/quote]

ja to ne bih mogao podnijeti, to je preveliko.

prica mi prijatelj kako sumnja da mu je zena ocistila dijete (fetus) zbog mjesanja punice i njene tetke, pa ga moram pitati sta je dalje bilo.

Boga mi, lijep brak i lijepa djeca kako li je to posebna stvar. a ovo pipkanje po autima.... pa onda ciscenje je cista trauma

Moja jedna rodica je to uradila.
Rodila je bebu, stavila je u kartonsku kutiju, i ostavila je negdje na njivama. Beba je umrila do jutra.
BIla u bezizlaznoj situaciji, ona tako mislila. I kontala to jedino rijesenje. Jedno vrijeme nisam sa njom mogla nikako sjediti. Gadila mi se. Proslo je sad dosta vremena od tih desavanja. I mogu reci da i dan danas kad je sretnem , vidim, prva zamisao mi je a kako si samo mogla!

Potrebna su predavanja u skolama,centar za socijalni rad i oni se trebaju aktivirati malo, po skolama ici djeliti letke. Kakve mogucnosti ima u slucaju trudnoce! Samo da sojete da nisu same, i nisu. Jer ja mislim da nijedan roditelj nebi svoje djete odbio ili odbacio!! Ma sta god u pitanju bilo!

Ja imam osjecja ovoj mojoj rodici da je iko pruzio ruku pomoci i spasa da nebi doslo do toga!

Koliko je ona kriva, toliko je i on kriv, koji nije htio priznati da je sa njom bio i da je djete njegovo.

Bolje bi bilo da je njega ukokala!

I onda kaze neko ne abortus pocne se puntati...
Bolje i abortus, nego ovako nesto uciniti boze sacuvaj..
Nije nasa okolina zrela za vanbracnu djecu, moramo mi jos tih preokreta i faza zrelosti proci, da bi mogli tako jedno djete vidjeti da nepomislimo KOPILE..

I neku noc sam na forumu svjedok bila, da cak i kad se zena za porod odluci, cak i toliko poslije sebi uzimaju neki frajeri za pravo da se sprdaju na racun tog jadnog djeteta.

[quote name='EcI PeCi PeC' post='267894' date='19.09.2008, 12:39']Moja jedna rodica je to uradila.
Rodila je bebu, stavila je u kartonsku kutiju, i ostavila je negdje na njivama. Beba je umrila do jutra.
BIla u bezizlaznoj situaciji, ona tako mislila. I kontala to jedino rijesenje. Jedno vrijeme nisam sa njom mogla nikako sjediti. Gadila mi se. Proslo je sad dosta vremena od tih desavanja. I mogu reci da i dan danas kad je sretnem , vidim, prva zamisao mi je a kako si samo mogla!

Potrebna su predavanja u skolama,centar za socijalni rad i oni se trebaju aktivirati malo, po skolama ici djeliti letke. Kakve mogucnosti ima u slucaju trudnoce! Samo da sojete da nisu same, i nisu. Jer ja mislim da nijedan roditelj nebi svoje djete odbio ili odbacio!! Ma sta god u pitanju bilo!

Ja imam osjecja ovoj mojoj rodici da je iko pruzio ruku pomoci i spasa da nebi doslo do toga!

Koliko je ona kriva, toliko je i on kriv, koji nije htio priznati da je sa njom bio i da je djete njegovo.

Bolje bi bilo da je njega ukokala!

I onda kaze neko ne abortus pocne se puntati...
Bolje i abortus, nego ovako nesto uciniti boze sacuvaj..
Nije nasa okolina zrela za vanbracnu djecu, moramo mi jos tih preokreta i faza zrelosti proci, da bi mogli tako jedno djete vidjeti da nepomislimo KOPILE..

I neku noc sam na forumu svjedok bila, da cak i kad se zena za porod odluci, cak i toliko poslije sebi uzimaju neki frajeri za pravo da se sprdaju na racun tog jadnog djeteta.[/quote]

znas ja se ovak cesto u nekim tvojim postovima nadjem ... osoba sam koja je morala prolazit kroz to sto je rodila vanbracno dijete ...davno sam vec napisala par postova o tome kako je meni bilo kad se mi je sve to dogodilo ... i sto kazes da sam posle 19 mjeseci sto sam ih posvetila svom sinu morala dozivjet da moje dijete netko ponizava i da ga vrijedja ... meni je sveedno sta ce ko o meni mislit ali mi je drago da nisam isla cistit ...

dijete se voli vise od icega na svijetu a mislim da svaka majka kojoj dijete sta znaci ... ko god da dirne u to dijete pocne ga mrzit ...

najlakse je podvuci rep i reci nije moje dijete zato se i jes tvoja rodica odlucila na takvo rjesenje mada nevjerujem da joj je bilo potrebno ... ali opet sto kazes nas grad nije naucio da se dijeca rode bez oca odma je kopile ...

tesko toj tvojoj rodici sto zivi sa cinjenicom da je to dijete umrjelo njenom krivicom .. fkt to je za mene fuj

radije onda abortus ...

Guest
djete nije krivo. nema veze jel to djete van bracno ili nije.
nepodrzavam ja abortus, ali radje abortiraj, al nemoj ubijati djete koje si nosila 9 mjeseci pod srcom, rodila i uzela u svoje ruke....i onda? ubiti ga? nedaj boze, to normalno nije, to je bolesno, da se ni opisati nemoze...

Boze sacuvaj!!!!!

[quote name='farko_Legenda' post='268123' date='20.09.2008, 03:08']trebamo doprinijeti da mladi ne prave i ne rađaju djecu sa 16 i 17 godina i tako ćemo spriječiti ovakve događaje...[/quote]

hmm ali na koji nacin to sprijeciti,kad znas i sam da su to najludje godine zivota... u kojima sam jos i samo mi je sad do recemo sex.a :D il s zastitom il bez... :D al najgore je to sto kad se bez zastite da pocnu sexat,a nisu svjesni posljedica... uvjek se kaze: Ma izvadit cu prije! :) a saznas npr. za mjesec dana da ga nisi izvadio kad je trebalo.. :D
zato vec ako se sexate i nezelite dijete... zastita majka... poslije se je kasno kajat,kad stvar bude...
i normalno je onda da ce cura od neki 16-17-18godina nebitno :D reci ja idem na abortus... moji ako saznaju da sam trudna letim iz kuce.. :D
nesvejsno i nezrelo razmisljanje...a i postupci prije toga sto se vec zbilo :)
a sad sto se tice ubijanja djece... to rade najcesce majke koje su silovane i ostave dijete da se rodi...
silovane zene... su za mene skroz druge zene,jer uvjek ce u sebi imati tu traumu od silovanja i za mene su umno poremecene... i za neko vrijeme oni vise to svoje dijete nemogu gledati na nacin ko sto gleda majka svoje dijete... ona vidi njega u njemu i zeli ga ubiti il sta ja znam...
po mom misljenju.
p.s. Edited by *_lucky_luck_*

neki dan u novinama citam, da je jedna zenska svoje dijete stavila u mikrovalnu.. sta je dalje bilo mozete zamisliti!
katastrofalno! neide mi u glavu kako taj narod to moze radit.. dijete ni krivo ni duzno, samo sto se je rodilo.
ako nezelis djecu, ima zastite hvala Bogu!
al roditi to dijete i onda ga ubiti, boze sacuvaj! nedo Bog nikome takvo razmisljanje!

kod tavog necega ostajem bez teksta!

Boze sacuvaj!!

Toga se je u zadnje vrijeme sve i vise i vise pojavilo da majke koje rode svoje dijete ubiju, doktori to smatraju nekom bolescu, sto se kao kod dosta zena zna pojavit nakon poroda (kao nesto im govori da svoje dijete jedino tako mogu spasiti) to sam vise puta na tv cula.. reko ni ovi doktori nisu vise ono sto su bili!

Koliko raje ima sto zeli dijete a nemoze ga dobiti, a ovi ga ubijaju..zalosno.

mislim da je to zivotinski nagon majke koja vidi izlas samo ostavljanjem dijeteta ili usmrcivanjem,,,to bi bilo dobro da neko moze psihijatrijski pristup naci da vidimo sta oni kazu o tome/...

grozno je kad se cuje da je neko ubio svoje dijete,razumijem kad zena mora ocistiti dijete nazalost al namjerno ocistiti il ovako ubiti to nikako ne mogu razumijeti,ako je imala petlje da bude s nekim iako zna za posljedice onda nek ima petlje i da ga rodi i bori se za to dijete! Dijete nije nizasta krivo i svak ima pravo na zivot,to su zene koje se neznaju nositi s posljedicama,jednostavno psihicki bolesne !! isto sto je grozno kad se procita da se dijete rodi pijano jer mu je mama pila previse alkohola u trudnoci ... to je isto grozno ... dijete se zbog nje rodi nezdravo i bude unisteno cijeli svoj zivot :( :( :(

evo sad sam pročitao da je majka sa svojom sestrom, tjerala dvojicu sinova da jedu vlastito meso.. njih dvije su bile pripadnice nekog če

neznam ima li takvih slucajeva u bosni (cazinu) ali znam kod nas ovdje u slo je prosle godine neka rodila i bacila djete u smece i nikad se nije odkrilo ni ko je ta zenska nista.....
ali ja neznam zasto radjaju-zato da ubiju djete....neznam postoji mnogo drugih izlaza nego ubiti svoje djetze sto se tice mene takve osobe su psihicki poremecene....jer takvo nesto netko ko je normalan po moje nije sposoban uraditi....

dobro razumijem to da je majka u krizi kad rodi i nezna sta ce sa bebom...ali ne razumijem toga zasto ne razmisljaju prije....zasto nebi sprijecile to da dodje do trudnoce akoo nisu spremne da imaju bebu...a i ako ostane trudna prva dva mjeseca ima vremena da abortira....a ne da ga rodi i ubije,baci u smece,ostavi ga negdje ili slicno.....neznam jednostavno za te takve slucajeve nemam rjeci.... :(