Jump to content
Sign in to follow this  
Rale

Metallica - Death Magnetic

Recommended Posts

[quote name='_MORRISON_' date='29 September 2009 - 08:35 ' timestamp='1254209750' post='341000']
moj zivot je Ceca [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]
[/quote]

sta vishe reci.......

ja mislio procitat cu sta novo u vezi metallice ... a ono nista ...
da nema kakvih koncerata njihovih u blizini ?

[quote name='Ado24' date='03 October 2009 - 16:06 ' timestamp='1254582373' post='341802']
Nazalost,koliko ja znam,nema :(

Nego,u vezi [b]Death Magnetic-a,ja upravo slu

pa ja metalicu(a pogotovo starije stvari)nisam cuo na mtv-u :huh:

a kazem da su najbolje pjesme U ALBUMU,a inace su mi dra

[quote name='Ado24' date='04 October 2009 - 20:52 ' timestamp='1254685967' post='341944']
pa ja metalicu(a pogotovo starije stvari)nisam cuo na mtv-u :huh:

a kazem da su najbolje pjesme U ALBUMU,a inace su mi dra

[quote name='_MORRISON_' date='11 October 2009 - 19:13 ' timestamp='1255284815' post='343027']
Na MTV-u ce vidjet samo komercijalu i one pjesme Metallice koje su napravili kad su "went for money"... za*ebi to...zato prva 3 albuma sa Cliffom sve masterpiece-i....

A "Death magnetic"-....sta reci...all nightmare long moze proci...a ostalo...pokusavali jesu ali nije to to...Megadeth daleko jaci ove godine!!!!!!!

Zato ce SLAYER-ov "world painted blood" POKOPATI SVE!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

slayerov uvijek pokopa sve :D al ni Nile those whom gods detest nije losh , dere guzove :D

metallica je komercijala sad, sto kemo kaze ono sa cliffom je bilo masterpiece, a meni osobno najdrazi album Kill 'Em All :D ja mtv obicno ni ne gledam, dosta mi je vise lady gaga, i ta sranja....na sta ono lici?? ni na sta xD

[quote name='najmladji_sejtan' date='17 October 2009 - 18:19 ' timestamp='1255799975' post='344235']
samo se gleda sex , sise , koka , jbg tako je to u 'savremenoj' muzici
[/quote]
A sto je najzalosnije to sad ljudi najvise slusaju i smatraju to dobrom muzikom , izadji sad u nas "grad" i pitaj 5 ljudi znaju li ko su Led Zeppelin, Deep Purple ili Black Sabbath (smatraju se najvecim zvijezdama u rocku i muzici opcenito) 4 od njih 5 ce reci da prvi put cuju za njih... :(

Al sta se moze zato je bog poslao nas da spasimo svijet od propasti i zlih Ceci :icon_cheesygrin:

[quote name='DamirKP' date='17 October 2009 - 20:38 ' timestamp='1255808330' post='344247']
A sto je najzalosnije to sad ljudi najvise slusaju i smatraju to dobrom muzikom , izadji sad u nas "grad" i pitaj 5 ljudi znaju li ko su Led Zeppelin, Deep Purple ili Black Sabbath (smatraju se najvecim zvijezdama u rocku i muzici opcenito) 4 od njih 5 ce reci da prvi put cuju za njih... :(

Al sta se moze zato je bog poslao nas da spasimo svijet od propasti i zlih Ceci :icon_cheesygrin:
[/quote]

ne mozemo mi napadati ljude jer jednostavno neki ne znaju za bolju muziku

[quote name='najmladji_sejtan' date='17 October 2009 - 22:15 ' timestamp='1255814104' post='344263']
ne mozemo mi napadati ljude jer jednostavno neki ne znaju za bolju muziku
[/quote]
Ma to treba sve po kratkom postupku :P :icon_cheesygrin: zaebavam se...
Al na kraju kad malo bolje razmislis svatko slusa sta mu se vise svidja samo je malo jbeno sto ce za par godina dobri stari rock, metal i malo starije a dobre stvari otici u zaborav...
Evo recimo ko slusa ovdje Blues? A zna se da je od toga sve nastalo prvo rock pa metal... Da bi doslo do lady gage.
  • Upvote 1

[quote name='DamirKP' date='18 October 2009 - 01:07 ' timestamp='1255824420' post='344299']
Ma to treba sve po kratkom postupku :P :icon_cheesygrin: zaebavam se...
Al na kraju kad malo bolje razmislis svatko slusa sta mu se vise svidja samo je malo jbeno sto ce za par godina dobri stari rock, metal i malo starije a dobre stvari otici u zaborav...
Evo recimo ko slusa ovdje Blues? A zna se da je od toga sve nastalo prvo rock pa metal... Da bi doslo do lady gage.
[/quote]

neka ima boga :D

[quote name='DamirKP' date='18 October 2009 - 01:07 ' timestamp='1255824420' post='344299']
Evo recimo ko slusa ovdje Blues?
[/quote]

JA

[quote name='_MORRISON_' date='18 October 2009 - 14:34 ' timestamp='1255872847' post='344366']
JA ne slusam blues , to je sranje
[/quote]

slazem se :icon_biggrin:

[quote name='2pac4Life' date='18 October 2009 - 20:29 ' timestamp='1255894198' post='344422']
ja slusam blues to je nesto najbolje sto moze biti.....
npr bb king, zz top, clapton(neke pjesme)
[/quote]

da da ZZ top definitivno

djesh ocekivati da se u sredini kao sto je Cazin slusa strani rock il`metall kad ni ono na nasem jeziku sto je imalo valjalo pada u zaborav...Merlin i Seka Aleksic su sad mjerilo....prije rata nas je bilo pofino u carsiji koji smo sve davali za kasete i snimke od Guns n`Roses,Metallice,Judas Priesta i sl.......al` dobro sad,ja nekako razumijem omladinu koja odrasta u Bosni jer to je dole neizbjezno,okruzenje sa svih strana, al` nikad necu razumjeti nekog ko je rodjen il odrasto u npr.Z

[quote name='viking' date='21 February 2010 - 00:16 ' timestamp='1266707760' post='361859']
djesh ocekivati da se u sredini kao sto je Cazin slusa strani rock il`metall kad ni ono na nasem jeziku sto je imalo valjalo pada u zaborav...Merlin i Seka Aleksic su sad mjerilo....[b]prije rata nas je bilo pofino u carsiji koji smo sve davali za kasete i snimke od Guns n`Roses,Metallice,Judas Priesta i sl......[/b].al` dobro sad,ja nekako razumijem omladinu koja odrasta u Bosni jer to je dole neizbjezno,okruzenje sa svih strana, al` nikad necu razumjeti nekog ko je rodjen il odrasto u npr.Z