Jump to content
Sign in to follow this  
Rale

Metallica - Death Magnetic

Recommended Posts

[quote name='_MORRISON_' post='279758' date='27.10.2008, 12:01']Jedino mi to volimo... jbg :mellow:[/quote]

Evo i marklar se javio , steta ne znam ko je u real life :lol: aj vidicemo se kad tad...ja mislim da nas jos ima al nisu aktivni na ovom forumu :)

Medjutim u Bihacu sam upozno siri krug ljudi koji slusa i bavi se takvom vrstom muzike , razlika je puno veca, bash je straha biti s istovrsnim :)

[quote name='Rale' post='279847' date='27.10.2008, 19:14']bash je straha biti s istovrsnim :)[/quote]

Ma ima nas druze... Headbangers till the end ! ;)

Tom Morello - favorite :D
Tonny Iommi
Hendrix
Jimmy Page on the stage xD

dok od nasih likova sigurno prvi Dado Oreskovic a u zadnje vrijeme mi se svidja i Emir Hot

[quote name='najmladji_sejtan' post='328105' date='07.06.2009, 10:54']u zadnje vrijeme mi se svidja i Emir Hot[/quote]

Dat cu ti ja njegov msn pa ga bari :lol:

[quote name='Marklar' date='26 October 2008 - 12:33 ' timestamp='1225020801' post='279466']
Dobar lik, dobar bend. Nek i na Maloj Sisi ima neko ko slusa Necrophagist. ;)
[/quote]
ima i na lojicki jedan:)

[quote name='adoslay3r' date='12 July 2009 - 23:49 ' timestamp='1247438972' post='333003']
ima i na lojicki jedan:)
[/quote]

de se ti Ado pofali hahha

[quote name='najmladji_sejtan' date='13 July 2009 - 01:01 ' timestamp='1247443265' post='333007']
de se ti Ado pofali hahha
[/quote]
pa moram:) malo je metalaca po cazinu Xp moram se faliti,nek se zna:)

[quote name='adoslay3r' date='13 July 2009 - 23:24 ' timestamp='1247523895' post='333135']
pa moram:) malo je metalaca po cazinu Xp moram se faliti,nek se zna:)
[/quote]

ukljucujuci tebe , mene i ona dvojica :D hahha

[quote]pa moram:) malo je metalaca po cazinu Xp moram se faliti,nek se zna:)[/quote]

nazalost.
Ja npr. ne znam licno nijednog metalca,niti znam ikoga ko ima

[quote name='Ado24' date='12 September 2009 - 20:54 ' timestamp='1252785282' post='339223']
nazalost.
Ja npr. ne znam licno nijednog metalca,niti znam ikoga ko ima

[quote name='najmladji_sejtan' date='12 September 2009 - 22:12 ' timestamp='1252789948' post='339229']
u cazinu je malo metalaca , pojma o steveu vaiu i satrianiu ima Spitzha ako si chuo za njega ovdje u cazinu , a kakve veze imaju steve vai i satriani sa metalom ? :S
[/quote]

ima ljudi koji slusaju metal vise nego ti mislis samo si mlad pa ih ne poznajes...

[quote name='rockstar' date='12 September 2009 - 23:40 ' timestamp='1252795223' post='339244']
ima ljudi koji slusaju metal vise nego ti mislis samo si mlad pa ih ne poznajes...
[/quote]

poznajem vecinu jer su moja raja , znam njih i dosta starijih od sebe , i to puno nekih 20 godina i vishe , ja samo njega pitam spominje nesto metal i onda od jednom kako niko nema u cazinu pojma od Satriania , Vaia i ostalih , de mi reci 'najvolish ' li ti metal ? :D
  • Upvote 1

ma nemaju veze sa metalom,već sa gitaristima,bolje pročitaj moj post :rolleyes:

[quote]nazalost.
Ja npr. ne znam licno nijednog metalca,[b]niti[/b] znam ikoga ko ima

Ma nije bit o tome, to sam barem ja dao listu onih koje najcesce slusam i najvise cijenim. Tesko je raspraviti koji je gitarist bolji, brzi ili tehnicki sposobiniji. Dobar je onaj koji umije zabaviti publiku, prenjeti neku poruku i osjecaje dok svira i koji stvori kompoziciju za vjecnost. Steve Vai, Paul Gilbert, Van Halen, YM pa i svi ostali su legende i stvorili su nesto a sad sto ih neko ne voli/ne slusa ili ih nije spomenuo sta je tu cudno?

[quote name='Ado24' date='13 September 2009 - 00:05 ' timestamp='1252796704' post='339252']
ma nemaju veze sa metalom,već sa gitaristima,bolje pročitaj moj post :rolleyes:

a kako se pravo zove?
  • Upvote 1

[quote]kolegicec slusale rock i tako to , eno ih svaka subota u zadnjih mjesec dana i vishe desetka i stikle , to su ti fejkeri i pozeri[/quote]

o takvima i govorim :icon_cheesygrin:
[font="Arial"]

inače,za adoslay3ra znam, a pi

[quote name='Ado24' date='13 September 2009 - 11:56 ' timestamp='1252839368' post='339280']
o takvima i govorim :icon_cheesygrin:
[font="Arial"]

inače,za adoslay3ra znam, a pi

[quote]znash ti mene , ja sam ti onaj dan kad je bila bosna i turska bio sa onim likom postavljao video prijenos u stanu , vukli od vas sliku , ja sam Muhamed inache , ti si Farukov i Lejlin sin jel de ?[/quote]

jesam,sad se sjećam...kako je ovo malen grad hehe

[quote name='Ado24' date='13 September 2009 - 13:22 ' timestamp='1252844574' post='339298']
jesam,sad se sjećam...kako je ovo malen grad hehe
[/quote]

malehan , ko i ja ........

[quote name='najmladji_sejtan' date='13 September 2009 - 00:01 ' timestamp='1252796465' post='339250']
niko nema u cazinu pojma od Satriania , Vaia i ostalih ,
[/quote]

[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/ap.gif[/img]

[quote name='_MORRISON_' date='27 September 2009 - 15:25 ' timestamp='1254061524' post='340752']
[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/ap.gif[/img]
[/quote]
hej chobane medonosni prekopiraj citav razgovor :icon_biggrin: :icon_cheesygrin:

[quote name='najmladji_sejtan' date='27 September 2009 - 15:30 ' timestamp='1254061857' post='340753']
hej chobane medonosni prekopiraj citav razgovor [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif[/img] [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]
[/quote]

Necu [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]

[quote name='_MORRISON_' date='27 September 2009 - 15:42 ' timestamp='1254062525' post='340757']
Necu necu dijamante ljudi prelazim u vehabije i slusam cecu od sada [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]
[/quote]

ccc

[quote name='najmladji_sejtan' date='27 September 2009 - 18:03 ' timestamp='1254071027' post='340772']
ccc
[/quote]

Ne glumi ovna [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]