Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

Pomozite Arneli Ljubijankić

Recommended Posts

[quote name='Amel' post='268290' date='20.09.2008, 18:10']Ako ste gledali sinoć emisiju o izborima, kandidat SDP se na sva usta hvali kako upravo oni uspje

Podrska !

[url="http://imageshack.us"][img]http://img220.imageshack.us/img220/6766/upi34541ae2.jpg[/img][/url]

[url="http://imageshack.us"][img]http://img91.imageshack.us/img91/2264/upi17661or8.jpg[/img][/url]

Akcija vam ide super,hvala Bogu!

Farko de napi

E, a koncert je poseban... Već oko 21:30 FB je bio pun ljudi, a mi smo se lagano smrzavali napolju prodavajući majice i sakupljajući priloge,

A napomenut kako smo mi bisnili ispred i plesali, da se ugrijemo i kako nam je stvarno bilo fenomenalno i uz to su se prikupile pare.
Ljudi faruk plese preludo, a tek selma aida i ema, hahah bas smo bili vileni sinoc. :rolleyes:

Koncert je bio odlican,fb je bio pun rekao bi i prije 21:30.Grupe su bile odlicne,pogotovo ona sto je druga nastupala.Nisam docekao kraj morao sam ici.Uglavnom svaka cast za organizaciju.Dali ce biti slika iz fb-a?

[quote name='farko_Legenda' post='268432' date='21.09.2008, 01:07']E, a koncert je poseban... Ve

Sinoc sam bio sa Irmom u FB-u kad joj Ićo kaze da je FB uvijek tu ako sta bude trebalo. Kasu su stavili na shank da se mogu uvijek stavljati prilozi i rekao da kad god budete imali u planu da napravite kakvu svirku to mozete bez problema :)

Batane, koja je konacna suma?

[quote name='[I-B-R-O]' post='268541' date='21.09.2008, 16:02']

Nije bilo Fike, ali je tu bio I

Evo, samo da velim da sam danas bio u banci, uplatili sve od utakmice, i bom sa eurima, KM i francima na racunu na Arnelino ime, stanje je 25 000 KM :D

A evo i javila mi je da je otvoren Humanitarni broj

090 291 025

pa, bujrum pucati.

Pricam vam jos stosta kasnije, sada hitim po sestru :D

Sellamcic :D

[quote name='bubamara' post='268293' date='20.09.2008, 17:15']treba mi kontakt telefon Arnele Ljubijankic pa bih zamolila nekog ko ima da mi posalje pp, u dobronamjerne svrhe trazim ;)[/quote]

Evog a na pp :)

[quote name='[I-B-R-O]' post='269046' date='22.09.2008, 18:11']
Evo, samo da velim da sam danas bio u banci, uplatili sve od utakmice, i bom sa eurima, KM i francima na racunu na Arnelino ime, stanje je 25 000 KM :D

A evo i javila mi je da je otvoren Humanitarni broj

090 291 025

pa, bujrum pucati.

Pricam vam jos stosta kasnije, sada hitim po sestru :D

Sellamcic :D[/quote]

IBRO hvala za broj sto si stavio da se vidi,a sad bas svi Bujrum pozvati taj broj nama to nista ne znaci a za jedan mladi zivot to nam znaci puno.

S postovanjem :unsure:

Evo, moram ja dodati jos neke stvarcice.,..

Danas cini mi se radnice Loversana su isto uplatile, tj prikupile pare, i dale Arneli, onda nesto i radnici bolnice imaju, bom vidi se da je u Cazinu velik odaziv

A ovako, puno se zahvaljujem osoblju FB-a koje nam je ustupilo prostor i koji su sav prihod od te noci donirali Arneli, a fakat, nema sanse da zaboravimo jo

HAJMO ZVATI SVI MI TO MOZEMO MI TO MORAMO,DAJ TE IBRO I BROJ ZA ONU MALU STO JOJ TREPA NOVI PASMEJKER ILI KAKO SE VEC KAZE,NESMIJEMO DOZVOLITI DA NAM ZA TAKO MALE PARE IDU MALDI ZIVOTI.

CURE NEDAJTE SE TU SMO UZ VAS

[quote name='hacy' post='269108' date='22.09.2008, 19:11']HAJMO ZVATI SVI MI TO MOZEMO MI TO MORAMO,DAJ TE IBRO I BROJ ZA ONU MALU STO JOJ TREPA NOVI PASMEJKER ILI KAKO SE VEC KAZE,NESMIJEMO DOZVOLITI DA NAM ZA TAKO MALE PARE IDU MALDI ZIVOTI.

CURE NEDAJTE SE TU SMO UZ VAS[/quote]

Evo, stavio sam tamo broj računa, a ona nema humanitarnog broja.

Vidjecu ja nesto sa ekipom, da probamo i za dzenisu nesto odraditi, a bome do kraja mjeseca je 8 dana ...

Ibro moze jedna usluga

ovako

Kad je poceta akcija za arnelu?
Ko je glavni u tome,mislim ko ganja to sve,ti,irma itd? Ako moze ime i prezime...
Kolika je suma do sad? (25 000 km ako je to tacno sto sam procito)
Koje su organizacije bile vec,ono prodavanje majica (koliko puta)to u fb-u,utakmice (ko je igrao)

tako malo tih info mi treba

Znas vec zasto mi treba,culi smo se preko pp...

de mi to gore napisi ovdje

Hvala

[quote name='breake-dancer' post='269204' date='22.09.2008, 23:22']Ibro moze jedna usluga

ovako

Kad je poceta akcija za arnelu?
Ko je glavni u tome,mislim ko ganja to sve,ti,irma itd? Ako moze ime i prezime...
Kolika je suma do sad? (25 000 km ako je to tacno sto sam procito)
Koje su organizacije bile vec,ono prodavanje majica (koliko puta)to u fb-u,utakmice (ko je igrao)

tako malo tih info mi treba

Znas vec zasto mi treba,culi smo se preko pp...

de mi to gore napisi ovdje

Hvala[/quote]

Akcija je počela čini mi se 29.08.2008, a UM cazin.net se oficijelno ukljucio 03.09.2008 godine

Glavni, pa hmmm, SDP tvrdi da oni vode akciju zato