Jump to content
Sign in to follow this  
santakuruz

Liga Prvaka 2008/2009

Recommended Posts

Sta nije real svake godine osvajao ligu prvaka... :o
zivim u zabludi
nije moguce
ipak je real dalekoooo najjaci klub

[quote name='Incubus' post='272638' date='03.10.2008, 07:02']Sta nije real svake godine osvajao ligu prvaka... :o
zivim u zabludi
nije moguce
ipak je real dalekoooo najjaci klub[/quote]

Real je prosle godine zasluzeno osvojio i Ligu prvaka i Kup Uefa i Nacionalno prvenstvo.

Cluj i oni Ciprani su me iznenadili. BATE je zasluzeno lapio bod Juventusu. Bolje receno, Juventus se izvukao i samo ga je, kako lucky kaze, Allah d

Ja mislim da Anarthosis Famagusta nece imati sanse iako je pobjedio Panathinaikos... dok bi Cluj mogao iznenaditi Romu i uskratiti im osminu finala

[quote name='la_bella_mafia' post='279335' date='25.10.2008, 16:10']kolko su odigrali real madrid-juventus

p.s. mrzim juventus :D[/quote]

Juventus - VELIKI Real Madrid :rofl: 2:1

taj veliki real gubi od koga god stigne..

pustite ih da igraju sa Krajinom i opet bi izgubili, bezeze

[quote name='Virus' post='279357' date='25.10.2008, 18:14']taj veliki real gubi od koga god stigne..
[b]
pustite ih da igraju sa Krajinom i opet bi izgubili, bezeze[/b][/quote]

Taj veliki Real ove sezone u LP ima jedan poraz i 2 pobjede.. dok jedan maleni Milan nikako ne igra Ligu Prvaka :rofl:

i jos nesto ... cujem da milan hoce beckhama - pa jesu toliko utakmica prodali :D otkud njima pare u pm :D

ko ce ga znati :rofl: kad oni nemaju 40 miliona da izdvoje za ronaldinha vec moraju ko na pijaci :D... al da se vratimo ligi prvaka :D

Naredne sedmice real-juve :) i ovaj put sam siguran u pobjedu :D vise nego prosli put haha :D

hahahha gledam ja temu sport osjetim nesto fali,ja malo bolje pogleda a nema lige prvaka pa hemo vako

sta mislite ko ce biti u finalu,ko ce osvojiti ligu prvaka,najbolji strijelac itd

moje misljenje je da ce chelsea biti u finalu i osvojiti jer su najjaci ove godine,veceras igraju s romom i mislim da ce bez poteskoca pobjediti,liverpool nadam se da ce x odigrati s atl.madridom,real ce da uzme juve,barca opet satrati basela,cluj dobiti bordoa da prodju dalje,psv dobiti marseilla,bate dobiti zenita :D

nisi dobro pregledao... u pined temama ima ;)

[url="http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=14349"]http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=14349[/url]

ma niko se ne zamara sa tom utakmicom :rofl: znamo sta je spektakl haha :)

joj al su sretni :rofl: 95 min penal a svasta, chelsea je pao u rimu :) ode i njihova igra polako :P

[quote name='Virus' post='282447' date='06.11.2008, 08:08']svaka cast del pieru ..[/quote]

jes i ja kazem :)

[quote name='omg-It's-BaroN' post='279370' date='25.10.2008, 20:13']Taj veliki Real ove sezone u LP ima jedan poraz i 2 pobjede.. dok jedan maleni Milan nikako ne igra Ligu Prvaka :rofl:

i jos nesto ... cujem da milan hoce beckhama - pa jesu toliko utakmica prodali :D otkud njima pare u pm :D[/quote]

taj tvoj real unistava igrace , uzmi za primjer bas tog beckhama...

a sto se tice Milana trci i pogledaj tabelu Serie A :)

evo i rezultata ..
Rezultati četvrtog kola Lige prvaka
A-grupa:

AS Roma - Chelsea 3:1
Cluj - Bordeaux 1:2

Tabela:
1. Chelsea 4 2 1 1 6:3 7
2. Roma 4 2 0 2 7:5 6
3. Bordeaux 4 2 0 2 4:8 6
4. Cluj 4 1 1 2 3:4 4

B-grupa:

Anorthosis - Inter 3:3
Werder Bremen - Panathinaikos 0:3

Tabela:
1. Inter 4 2 2 0 7:4 8
2. Anorthosis 4 1 2 1 6:5 5
3. Panathinaikos 4 1 1 2 6:7 4
4. Werder 4 0 3 1 3:6 3

C-grupa:

Barcelona - Basel 1:1
Sporting Lisabon -

[quote name='Virus' post='282719' date='07.11.2008, 10:25']taj tvoj real unistava igrace , uzmi za primjer bas tog beckhama...

a sto se tice Milana trci i pogledaj tabelu Serie A :)[/quote]

isti taj beckham je dobio nevjerovatno veliku platu od real madrida na godinu prije nego sto ce otici - pa se covjek opustio i nije htjeo da igra kako zna - bas kao i robinho - koji nije zelio igrati jer nije dobivao dosta novca...

Jadno je kako jedan milan kupuje igrace koji su svoje zavrsili.. koliki je prosjek godina u milanu ?

ah sry ja mislio oni u ligi prvaka pa pisem =/

[quote name='omg-It's-BaroN' post='282759' date='07.11.2008, 14:46']isti taj beckham je dobio nevjerovatno veliku platu od real madrida na godinu prije nego sto ce otici - pa se covjek opustio i nije htjeo da igra kako zna - bas kao i robinho - koji nije zelio igrati jer nije dobivao dosta novca...

Jadno je kako jedan milan kupuje igrace koji su svoje zavrsili.. koliki je prosjek godina u milanu ?

ah sry ja mislio oni u ligi prvaka pa pisem =/[/quote]

jes fulas temu.. :lol:

[quote name='Virus' post='288145' date='26.11.2008, 09:06']krenulo real napokon hehe[/quote]

ko kaze da ih je krenulo :D mozda je to samo sreca bila :P slijedecu protiv zenita i getafea ako te dvije dobiju onda ih je krenulo, ali ako kiksaju ne bi reko :D dobra stvar je ta sto nema heinzea... krivo mi jer je werder izvukao intera :D mogli su nahebati :D

[quote name='Osman_10' post='289116' date='30.11.2008, 12:27']vidim [b]barcelonu[/b] s manchesterom,liverpoolom i chelseajem kao najozbiljnije kandidate za osvajanje lige prvaka[/quote]

:lol:

Barca - Sahtar 2:3 (oops) :D to mi je nekako najdraze :D nek i oni vide kako je bez cijelog tima :P Edited by omg-It's-BaroN