Jump to content
Sign in to follow this  
santakuruz

Liga Prvaka 2008/2009

Recommended Posts

[quote name='omg-It's-BaroN' post='269300' date='23.09.2008, 08:30']cekaj trece kolo :lol:[/quote]

Tako je. Trebamo sacekati trece kolo da vidimo kako ce Real natankati Juvea ;)

[quote name='MaD_MaX' post='269377' date='23.09.2008, 11:08']Ligu prvaka osvaja Liverpool definitivno :)[/quote]

Prijatelju, djes ti meni? :)

Mozda L'pool dogura daleko, al sumnjam da ce do finala... ;)

Al ako ti navijas za njih, onda cu i ja :P

Ionako, ako Juve osvoji, obuci cemo one nase Del Piero dresove i slaviti skupa :D

Ako osvoji L'pool, onda cemo piti Carslberg na stadionu i slaviti ;)

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='269327' date='23.09.2008, 09:48']Tako je. Trebamo sacekati trece kolo da vidimo kako ce Real natankati Juvea ;)[/quote]
hvala :D

[quote name='MaD_MaX' post='269377' date='23.09.2008, 11:08']Ligu prvaka osvaja Liverpool definitivno :)[/quote]

:rofl: a sta ces ti :rofl: nista od liverpoola - respect ali nece daleko... sto te kod suzane nema ? il' nema mene ? :P

[quote name='omg-It's-BaroN' post='269300' date='23.09.2008, 09:30']cekaj trece kolo :lol:[/quote]

cekam, i vec vidim padanje velikog kluba... :lol:

[quote name='Virus' post='269458' date='23.09.2008, 14:29']cekam, i vec vidim padanje velikog kluba... :lol:[/quote]

ma Real ljudi pada u grupama.. :D bili zivi pa vidli :D
dok Manch.utd. ce se provlaciti sve do finala kao sto ce ga definitivno i osvojiti,ako nebi bilo kakvi steli s strane Chealsee :D oni imaju pare.. :P

[quote name='Virus' post='269458' date='23.09.2008, 13:29']cekam, i vec vidim padanje velikog kluba... :lol:[/quote]
a nisam znao da je juve velik klub :D :D

[quote name='*_lucky_luck_*' post='269528' date='23.09.2008, 15:08']ma Real ljudi pada u grupama.. :D bili zivi pa vidli :D
dok Manch.utd. ce se provlaciti sve do finala kao sto ce ga definitivno i osvojiti,ako nebi bilo kakvi steli s strane Chealsee :D oni imaju pare.. :P[/quote]

Chelsea je bolji od Manchestera za klasu dok Ronalda nema u timu, sto se vidi i u Premiershipu... klub kojeg vodi jedan igrac osvojit ce ligu prvaka jedne godine a zatim ce par sezona ostati klub koji nece osvojiti nista ( primjer Barcelona = Ronaldinho )

Chelsea ce osvojiti - Bili zivi pa vidli :D

[quote name='omg-It's-BaroN' post='269814' date='24.09.2008, 13:11']a nisam znao da je juve velik klub :D :D

Chelsea je bolji od Manchestera za klasu dok Ronalda nema u timu, sto se vidi i u Premiershipu... klub kojeg vodi jedan igrac osvojit ce ligu prvaka jedne godine a zatim ce par sezona ostati klub koji nece osvojiti nista ( primjer Barcelona = Ronaldinho )

Chelsea ce osvojiti - Bili zivi pa vidli :D[/quote]

Manchester je i bez Ronalda dobar tim , to sto im je sezona krenula lose, ne znaci da se ne mogu vratiti :)

sto se tice osvajaca jos je rano govoriti o tome, bice ponovo iznenađenja..

a Real ? zar oni nece osvojiti ligu prvaka? :P

[quote name='Virus' post='269862' date='24.09.2008, 13:34']Manchester je i bez Ronalda dobar tim , to sto im je sezona krenula lose, ne znaci da se ne mogu vratiti :)

sto se tice osvajaca jos je rano govoriti o tome, bice ponovo iznenađenja..

[b]a Real ? zar oni nece osvojiti ligu prvaka? :P [/b][/quote]

ha ya :P normala :rofl:

Večeras je odigrano osam susreta 2. kola fudbalske Lige prvaka. Očekivanu pobjedu je ostvario Manchester United. Prvak Engleske nije imao te

[quote name='eXorcist' post='272145' date='01.10.2008, 01:37'][b]
* Zenit - Real Madrid 1:2,
[/b][/quote]

samo dakzem da je Allah dz. sacuvo real da ne izgubi sinosnju utakmicu ... ali racunaju se bodovi ne igra ...

de lucky samo suti - jes ti gledo prvo poluvrijeme ? www.rojadirecta.org - od tada gledaj utakmice pa onda reci ...

[quote name='omg-It's-BaroN' post='272213' date='01.10.2008, 13:48']de lucky samo suti - jes ti gledo prvo poluvrijeme ? www.rojadirecta.org - od tada gledaj utakmice pa onda reci ...[/quote]

evo sta trener reala rece :

[b]"Bernd Schuster[/b], trener "kraljevskog kluba", imao je puno vi

et ono koliko sam ja gledao na rojadirecta - cc mislim da real onako dobro nije igrao ni protiv sportinga ... il mi se cinilo tako .. jer zenit nije ucinio ama bas nista osim jedne prilike i iz te prilike ja pao gol...

Citam ja sve sta govore treneri, direktori i bla bla... Real Madrid je prvo poluvrijeme odigrao vanzemaljski.. pa onakvu je igru mogao pokvariti samo heizne - sto je i ucinio u drugom poluvremenu .. drugo pol. je islo u korist zenita,jer je real izbacio robbena,higuaina i van der vaarta, a ubacio igrace kao sto su javi garcia ( najsporiji igraca reala ) i drenthea koji inace igra odbranu...

Znaci Schuster je imao cilj da sacuva ovaj rezultat... Zadnjih pola sata Zenit je pritisnuo Real - a koliko sam vidio u sazecima HTV-a nije bilo dvije prilike pred kraj - Udarac Saviole te jedan sut drenthea... te dvije prilike su bile bolje od cijele igre zenita...

Real Madrid je pokazao kako se igra nogomet ( izuzev Heinzea) .. a svi oni koji su govorili ovo ono, imat ce priliku za popravni, jer slijedecek olo real igra protiv juvea i vjerujte meni da ce tu real otici zadovoljan.

iako sam navijac reala ne slazem se s tobom,previse uvelicujes stvari,i sam sebi ne mozes priznati da je real dosta zaostajo u drugom poluvrijemenu za zenitom! :mellow:

real ne zaostaje ni za kim
real igra najljepsi nogomet
real igra najbolji nogomet
real je uvijek prvi

pa kad cete vi ljudi na forumu to konacno shvatitti! :angry:

[quote name='Incubus' post='272290' date='01.10.2008, 21:54']real ne zaostaje ni za kim
real igra najljepsi nogomet
real igra najbolji nogomet
real je uvijek prvi

pa kad cete vi ljudi na forumu to konacno shvatitti! :angry:[/quote]

ahahah :D

[quote name='Harriss' post='272272' date='01.10.2008, 20:29']iako sam navijac reala ne slazem se s tobom,previse uvelicujes stvari,i sam sebi ne mozes priznati da je real dosta zaostajo u drugom poluvrijemenu za zenitom! :mellow:[/quote]

ja samo kazem da su prvo poluvrijeme odigrali kao da imaju 10 zidanea i kazem da je zenit cijelo drugo pol. bio bolji - skoro cijelo

nista ja ne uvelicavam - al ti utakmice nisi gledao

24SI - U srijedu su odigrane preostale utakmice 2. kola fudbalske Lige prvaka. Fudbaleri

barcelona se jedva izvukla, ak nastave sa onako slabom igrom pasce u krizu kao i real.. :P

[quote name='Virus' post='272497' date='02.10.2008, 18:41']barcelona se jedva izvukla, ak nastave sa onako slabom igrom pasce u krizu kao i real.. :P[/quote]

haha ako upanu u krizu ko i real mogli bi do finala

[quote name='omg-It's-BaroN' post='272511' date='02.10.2008, 21:08']haha ako upanu u krizu ko i real mogli bi do finala[/quote]

hm... kad je to real doso do finala u ligi prvaka , koje godine je to bilo, podsjeti me pls..?

jako , jako davno... :)

2002 :D

al neka oni su 14 puta bili u finalu - 9 puta osvojili :P ne treba im :rofl:

[quote name='omg-It's-BaroN' post='272550' date='03.10.2008, 00:08']2002 :D

al neka oni su 14 puta bili u finalu - 9 puta osvojili :P ne treba im :rofl:[/quote]

ok, kako ti kazes ... al et cekam taj susret između juve-a i reala.. :lol: