Jump to content
Sign in to follow this  
santakuruz

Liga Prvaka 2008/2009

Recommended Posts

[quote name='Osman_10' post='319627' date='20.03.2009, 12:39']prolaze Chelsea,man utd,arsenal i barcelona :D

vecu prednost imaju chelsea i bayern jer su u gostima samo da postignu gol i da ne izgube i prosli su :D[/quote]

Budi malo realan, Liverpool je najbolja momcad na svijetu =)

Chelsea ispada! ABD I BARCELONA :D

[quote name='Osman_10' post='319627' date='20.03.2009, 12:39']prolaze Chelsea,man utd,arsenal i barcelona :D

vecu prednost imaju chelsea i bayern jer su u gostima samo da postignu gol i da ne izgube i prosli su :D[/quote]

kako mislis celzi u gostima ???
Zar po napisanim parovima celzi prvu utakmicu igra kod kuce ...

[quote name='lucky' post='319631' date='20.03.2009, 12:53']kako mislis celzi u gostima ???
Zar po napisanim parovima celzi prvu utakmicu igra kod kuce ...[/quote]

ne chelsea prvu u gostima kao i prosle sezone i liverpoola je zajebo gol u gostima :D volio bi da tako i sad bude jer kad su god igrali ova 2 kluba ko je prvu igrao u gostima je proso dalje prosle seszone chelsea predprosle liverpool i tako dalje :D

Chelsea ce proci vjerujte mi,svi ste govorili juve ce satrati chelsea pa sta je bilo chelsea je izbacio juvea i trebao je dupli trijumf biti nad juveom al sudija corav :D

Lucky moja greska. Poletio sam da osmanu napisem radosnu vijest o ispadanju :D

Tu niko vise nema prednost oko igranja u gostima... prednost ima onaj koji je u prethodnim kolima igrao nadmocnije protiv ostalih timova

Liverpool je imao najljepsu igru,iako je bayern razvalio sporting

ali nato jel real tezi il juve protivnik ???? da je lpool igro s juveom nebi ni prosli :D nemoj s onom pobjedom 4:1 nad man utdom misliti da su najjaci .NE to se desi :D liverpool vise nikad nece uzeti toliko razlike man utd-a :D

[quote name='Osman_10' post='319744' date='20.03.2009, 16:33']ali nato jel real tezi il juve protivnik ???? da je lpool igro s juveom nebi ni prosli :D nemoj s onom pobjedom 4:1 nad man utdom misliti da su najjaci .NE to se desi :D liverpool vise nikad nece uzeti toliko razlike man utd-a :D[/quote]

nemoze se sa tobom lako. I dosta ostalih to kaze. Ti gonis Chelsea i tacka, a ja kad gonim Real to je da izvucem zivce Senidu, Alucardu i Santakuruzu :D

Izgleda da nemozes podnijeti to da tvoji nisu favoriti.

Dalje pricaj sta hoces. Liverpool da je igrao juveom - ti ne znas kako bi zavrsilo. Ne mislim da su onom pobjedom najjaci, nego igraju trenutno najljepsi nogomet s nevjerovatnom formacijom 4-2-3-1 ... i to ne moze svako.

Imaju najjaci defanzivni vezni red na svijetu i to je ono sto im daje dodatnu snagu. A napad je .. da ne govorim... Torres je pokazatelj snage lpoola.

Ne treba otpisivati hiddinka... covjek zna procitati svakog protivnika i postaviti igru svoje momcadi kako god treba da dodju do pobjede, a i uvijek ima srece :P

Iako niko ne moze znati kako i sta ce biti dalje,ipak ja sam misljenja da je za Liverpool najkriticnija faza LP prosla,jer su obicno problem bili Olympiakos,Marseille,Besiktas i sl.S obzirom da i ptice na grani znaju da Liverpool najbolje igra sa najjacima i u utakmicama gdje je obicno presudan jedan gol,nije tesko skontati zasto su uvijek u zavrsnici zadnjih par godina.Osim toga,Rafa Benitez je trenutno mozda najbolji turnirski trener,uostalom,zato su ga Spanjolci htjeli uzeti za izbornika,ali covjek ima pametnijeg posla ;)
Iako je uvijek glupo i nezahvalno prognozirati rezultate kad su ovakve ekipe u pitanju,mislim da je Chelsea pod malo vecim pritiskom,jer ipak su u ovu sezonu usli sa jako visokim ciljevima.Zbog toga mi se cini da ce morati malo vise ganjati da bi spasili sezonu,a upravo tu bi trebala doci do izrazaja strpljivost Redsa.

[quote name='Incubus' post='319763' date='20.03.2009, 18:06']Ne treba otpisivati hiddinka... covjek zna procitati svakog protivnika i postaviti igru svoje momcadi kako god treba da dodju do pobjede, a i uvijek ima srece :P[/quote]

chelsea da ima srece terry se nebi oklizno,man utd ima sree :D

[quote name='MECA' post='319926' date='21.03.2009, 10:19']kako uvjek se mogu izvuci celzi i liverpul[/quote]

pa i ja kontam da to nije namjestaljka kao prosle godine sto su ''izvuceni parovi 1/4 finala''

[b]Barcelona - Bayern[/b]

Pamtim 4 utakmice ova dva tima. Oba puta Barcelona je imala nesreću da naleti na moćnu generaciju Bavaraca. Prvi put polufinale Kupa UEFA 1995/96, Barcelona je u gostima i

[b]Liverpool - Chelsea[/b]

Liverpool i Chelsea imaju historiju u Ligi prvaka. Redsi su na putu do naslova prvaka Evrope 2005. izbacili tada gotovo nepobjedivi Mourinhov Chelsea (0:0, 1:0) kontroverznim golom koji mo

Kada sagledam trenutnu formu ovih 8 klubova mislim da bi bilo realno finale Barcelona - Liverpool, steta je velika sto cemo mi izbaciti taj napuhani Liverpool i onda sa mozda jednim Arsenalom ponovo da igramo finale LP. Mislim da ce se mnogi od vas sloziti samnom. pozzi ...

u portu nema ozlijedjenih a u man utd jedini rio ferdinand nece igrati veceras,u mecu villarreal-arsenal ozlijedjeni je cazorla dok u arsenalu fabregas i van persie

Man utd-Porto 2:2 (ovo je jer se man utd muci u zadnjih 5 takmica protiv svakog kluba s kojim igra nema veze jel bio fulham,porto ili liverpool)
Villarreal-arsenal 2:1 moja prognoza :D