Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

A i sve stare poruke koje u sebi sadrže quote sad prikazuje kao jedna poruka bez tog quote.. znači ako sam nekog quotirao spojilo sve kao da ja sve pisao.

Od kuće se juče nisam uspjela logovati, na poslu od prve. Je li do browser.a ili je nešto bilo obatalito?

Kod mene se pojavila i na W7+Chrome, maloprije, na kratko, ali vrijedno da se notira.

Znači, forum je Apple-friendly. Šta ćemo sa nama, sirotinjom? :D

​Pa linux i chromium.Ultimativno sirotinjsko rješenje. Sve radi bez greške. :D

mozete sada mi javiti javlja se greska koju ste imali ? 

Zasad ne javlja... desi se kao da stane na pola sekunde ili kraće al onda otvori body.

sada sam na andoriodu koristio mozilu i radi besprijekorno ... 

Chrome za android radi, Opera ne. Može se gledati i poslati fajl, ali ne i pisati.

Razlog zbog kojeg koristim operu je to što se tekst automatski formatira prema veličini ekrana, bez obzira na veličinu slova, dok kod drugih moram skrolati lijevo-desno, inače je suviše sitno.

ne razumijem ovo sto si rekao za operu ... 

al evo kako izgleda na mozili bar kod mene ... 

IMG_0061.JPG

U Operi možeš da otvoriš forum, da ga pregledaš, ocjenjuješ reputaciju i koristiš navigaciju uzduž i poprijeko. Ali ne možeš da napišeš post, što je ipak osnovna funkcija foruma. Umjesto toga, kada klikneš na prozorčić za upis, ne otvara se tastatura, niti se pojavljuje marker, već samo tekst "Drag files here to attach, or choose files".

I tu je kraj, nema dalje.

ja ti napisao alternativu da koristis mozilu na kojoj forum funkcionise besprijekorno ... 

Mozilu sam koristio ranije, nije mi se svidjelo kako je funkcionisala sa ovim forumom pa sam je izbrisao. Izgleda da ću morati opet da isprobavam.

Ako forum ne funkcioniše sa svim većim browserima, u redu je, ali bi trebalo negdje u zaglavlju foruma pisati da je optimiran za odrađene platforme i određene browsere, ili još bolje, ako na forum uđeš sa "pogrešnim" browserom" da dobiješ upozorenje sa preporukom o najboljoj opciji.Čisto da ljudi znaju po čemu će se ravnati.

Instalirao sam Mozilu.

1. spora kao smrt, sad se sjećam zašto sam je izbacio sa androida, bezvrijedna.

2. od četiri teme na koje sa probao nešto pisati, na jednoj je išlo od prve, na dvije nikako, a na temi žalbi, dok sam pisao ovaj post (ovo je drugi pokušaj, po sjećanju, u default browseru koji je isto malo sporiji) prvo nije išlo, pa sam dvaput kliknuo "refresh", a kada sam počeo pisati išlo je sve tromije dok cijela mozila nije krašala.

U pop-up prozorčiću je pisalo da je pao javaskript(taj i taj na forum.cazin.net, nisam uspio da zapišem tačno šta je bilo, šteta jer bi to bio dobar trag i prvi korak prema rješenju).

Mozilu ću, prije brisanja, isprobati na još par foruma, ali je malen rizik da ću nastaviti da je koristim.

Još jedna stvar, da ne bude zabune, navešću sve.

Platforma: Android, desktop verzija Opera, Chrome, Mozilla i Default (dakle, svi koje imam instalirane)

Tema: Šta slušate trenutno

Problem: YouTube modul ne funkcioniše, vide se samo linkovi

Može li još neko da provjeri na mobilu ili tabletu, ali na desktop a ne mobilnoj verziji?

Još jedna stvar, da ne bude zabune, navešću sve.

Platforma: Android, desktop verzija Opera, Chrome, Mozilla i Default (dakle, svi koje imam instalirane)

Tema: Šta slušate trenutno

Problem: YouTube modul ne funkcioniše, vide se samo linkovi

Može li još neko da provjeri na mobilu ili tabletu, ali na desktop a ne mobilnoj verziji?

​Fakat ne radi.

Ali nisam ni našao modul da okačim nešto sa YT, valjda će se srediti to.

Forum je imao nešto ugrađeno, bilo je dovoljno upisati YouTube adresu, bez ičeg drugog, a kad pošalješ post pojavi se video ugrađen, bez ikakvih drugih komplikacija.

bbcode nije dobro konvertovo zato na postovima koji imaju bbcode prije prelaska na novu verziju ne prikazuje ispravno ... 

al sada je dovoljno staviti link sa youtubea i bit ce OK ... 

• Upvote 1

Uh al je rastegnut player.... Al je ubačena samo adresa bez ičega...

​Razvuko ga k'o teraviju. :D

bbcode nije dobro konvertovo zato na postovima koji imaju bbcode prije prelaska na novu verziju ne prikazuje ispravno ... 

al sada je dovoljno staviti link sa youtubea i bit ce OK ... 

​Sad će biti šerovanja, sad je jednostavnije :D

Ja imam jednu pozitivnu stvar, al neću reći jer možda se promjeni ako kažem i neće biti pozitivna :P:P

A forum radi ok.. Jedino ovaj player od youtube, ode u širinu posta, a u visinu malo, pa je previše razvučen..

Meni je pozitivna notifikacija kda me ciitirauj. :D

Meni je pozitivna notifikacija kda me ciitirauj. :D

​kako mislis ?