Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

Ovo e demokratsski forum i tema zalbi, svih clanova..Sve je to javno...Nemam potrebe  privatno rjesavati stvar koja se tice svih clanova podjednako istih prava :rtfm:  ! :mail:

Eh evo me - da se zalim... dugo nisam jelde :D prozvat cete me zalopojka...

Nego razlog zalbe su smJlici ... ne znam gdje ste ove pronasli ..meni su oni toliko koplikovani da dok sam ziva necu ih nauciti napamet... dajte pojednostavite ih.. mjenjajte nesto ako zelite postove sa emicojama... :D

Hvala... hajde i vi drugi se izjasnite, recite sto imate reci o smajlicima, nemojte da se samo ja uvijek zalim za sve .. !!!!

Ne moraš ih pamtiti niti unositi ručno (mada je to po nekad najbrže). Pored dugmeta "Pošalji poruku" imaš dugme "Više opcija" koje otvara kompletan editor, između ostalog i dugme za smajlije, kojih ima više nego što sam ikad uspio pregledati.

Ovo e demokratsski forum i tema zalbi, svih clanova..Sve je to javno...Nemam potrebe  privatno rjesavati stvar koja se tice svih clanova podjednako istih prava :rtfm:  ! :mail:

Ti si prava političarka. :)

Banjaluko, sve mi to znamo, al' i meni je lakše pisati smajli nego ga tražiti u "moru" smajlija. :)

Lakin se ne očituje, a ja još nisam banovana je l' ovo zatišje pred buru?

Edited by Ciklama

Ti si prava političarka. :)

Banjaluko, sve mi to znamo, al' i meni je lakše pisati smajli nego ga tražiti u "moru" smajlija. :)

Lakin se ne očituje, a ja još nisam banovana je l' ovo zatišje pred buru?

Pa moram malo i politički sa vama .. :D

Ma ne samo da je puno smajlica, nego vala su i ružni za ovako lijep forum...

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Ja ne razumijem na sta se zalite kada su u pitanju smajliji ... Možete mi opsirnije napisati ...

Sent from my iPad using Tapatalk

Ja ne razumijem na sta se zalite kada su u pitanju smajliji ... Možete mi opsirnije napisati ...

Sent from my iPad using Tapatalk

F5

Čini mi se da sam ti u PP nešto navela kod smajlija. 

npr.   :angry: , da bi došli do njega moramo ići u izbornik smajlija, al' ako ga često koristimo, možemo ga kucati/pisati pa umjesto da se on zove : angry:, može biti sa jednom dvotačkom i imenom  :ljut

Puno je smajlija dupli, a Boga mi i ružnih, malo izbrisati i preimenovati one koji se najčešće koriste, ubaciti neki novi i to je to.  :ah:

U vezi tih smileya, ja bih sam da se prevedu u "smihulj". To sam davno jednom napisao.

Čini mi se da sam ti u PP nešto navela kod smajlija. 

npr.   :angry: , da bi došli do njega moramo ići u izbornik smajlija, al' ako ga često koristimo, možemo ga kucati/pisati pa umjesto da se on zove : angry:, može biti sa jednom dvotačkom i imenom  :ljut

Puno je smajlija dupli, a Boga mi i ružnih, malo izbrisati i preimenovati one koji se najčešće koriste, ubaciti neki novi i to je to.  :ah:

ok, kako da stavimo vas nekoliko zeli tako ... drugi koji su na IPB forumu na drugim mjestima koriste standardne smajlije ... mislim standardne komande za smajlije ... 

a ako zelis koristiti smajlije sa komandama kakos e zovu za pocetak se lako nauci koji smajli ima komandu ... :spam:

uskoro izlazi nova verzija foruma ... kada zavrsimo update tada cemo na posebnoj temi napraviti anketu i vidjeti kako koji smajli koji su najcesce u upotrebi da se zovu ... 

komande su :nazivsmajlija: ... a ako ne znate komandu najlakse je vidite na eglen kutiji kada odaberete smajli u mjesto za kucanje teksta stoji komanda za smajli ... 

U vezi tih smileya, ja bih sam da se prevedu u "smihulj". To sam davno jednom napisao.

imas li porijeklo da se radi o bosanskoj rijeci ... ako ima lako cemo izvrsiti prijevod nakon sto Remzudin da saglasnost i potvrdi da se radi o izvornoj bosanskoj rijeci ... 

Smajli (ako se baš ovako piše) je bosanska riječ, baš onoliko koliko i fudbal, eglen, radio ili bilo koja uvezena riječ. Može i smješko, ali svi znaju šta je smajli.

Ja nisam mislio na porijeklo, već samo imam želju da smajli bude smihulj. :)

Ja sam za to da se smajli zove Smajo :-)

...hmmmm...kad si ti u pitanju........ :girldance:

• Upvote 1

Kod mene toga nema ... :D

Kud si ti hod'o crn ne bio ... :D

Edited by Ciklama

Žalim se na ovog pizduna sa strane što mi iskače

40933813589960263991.jpg

To nije do foruma, već do tvog kompjutera. Instaliraj add-killer (ako koristiš Chrom, za Explorer ne znam, ne koristim ga odavno).

Da li mi neko moze reci kako je moguce da kod odredjenih clanaka moram imati odg pass za komentiranje , dok kod vecine ne moram???

Nakon ukucavanja i potvrdjivanja pass opet ne funkcionise ,a izbaci i lijepu poruku ...

opabgj.png

2m34vtc.png

ovo se trazi kada se logira sa FB acounta kod kojeg je sakriven mail ... e kada se unese sigurnosni kod ne trazi vise ... 

a opet na PP mi mozes poslati o kojem se useru radi pa cu istraziti sta se desilo ...