Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

Ja kad bilo st kazem na shoutbox meni je nama ban a pogledajmo sljedece price ... suvisno komentarisati

[img]http://img265.imageshack.us/img265/4449/xhbhbs9.jpg[/img]

Malac sjahaj sa mene :) reci meni ako ti sta smeta ?! Jel te mozda moja zvijezda bode u oko ?! Ja mogu jedino na kulturi i edukaciji da brisem postove i uredjujem, a ne na drugim podforumima al opet ako ti smeta BOLI ME BRIGA :) moras dati meme znas da dobijes zvijezdu :D pa kad narastu ti meme onda daj pa ces i ti dobiti :P

Najaho si prvi na mene da sam dijete ovako onako ako ti moji postovi smetaju ne citaj ih mirna Bosna. Ako ti imas 20 a ja 16 to ti ne daje apsolutno nikakvo pravo da me nazivas djetetom ovako onako da mi govoris da sutim da te moram postovat i tome slicno..I ti si dijete za Ibru za snakea za ostale ljude. I ne prospajte se ovuda vishe da se ljudi moraju smijati. Ako se kome forum ne svidja nek ga vishe ne posjecuje...

zivjeli :D

Mene nemoj da je ko razvlacio po ustima :) stuca mi se a ako zmije budem sanjala hasumi ce cuti svoje :P

farko ti ces ostati isti uvijek,bio moderator ili nesto drugo...znj

za svim ostalim funkcijama foruma me zaboli njesto,nek to rade ljudi koji zele i koji hoce,
normalno da budu noramalni ljudi a ne neki koji ce se prsitit s tim sti imaju par obojenih zvjezdica..
licno neam protiv mod teama nista a protvi administracije nikako,vise puta su mi halali heheh

weselam

p.s

jab se samo bunio ako bi clark gable bio super moderator :D khkh

[quote name='_Vilena_' post='162940' date='May 26 2007, 13:00']Malac sjahaj sa mene :) reci meni ako ti sta smeta ?! Jel te mozda moja zvijezda bode u oko ?! Ja mogu jedino na kulturi i edukaciji da brisem postove i uredjujem, a ne na drugim podforumima al opet ako ti smeta BOLI ME BRIGA :) moras dati meme znas da dobijes zvijezdu :D pa kad narastu ti meme onda daj pa ces i ti dobiti :P

Najaho si prvi na mene da sam dijete ovako onako ako ti moji postovi smetaju ne citaj ih mirna Bosna. Ako ti imas 20 a ja 16 to ti ne daje apsolutno nikakvo pravo da me nazivas djetetom ovako onako da mi govoris da sutim da te moram postovat i tome slicno..I ti si dijete za Ibru za snakea za ostale ljude. I ne prospajte se ovuda vishe da se ljudi moraju smijati. Ako se kome forum ne svidja nek ga vishe ne posjecuje...

zivjeli :D
Mene nemoj da je ko razvlacio po ustima :) stuca mi se a ako zmije budem sanjala hasumi ce cuti svoje :P[/quote]

vise vodi na svadju samo izmedju vas dvoje :D

lipo je biti bez zvijezdi :ni brige ni pameti a fala Bogu i miran nisam kriv ni za sta :D

p.s vilena,nemoj tako,pocet ce se skidati ovdje i pokazivati meme za zvjezde :D

kazu:nidje veze,nema se signala

MOLIO BI VILENU TJ IRMU ALIBABIC da nedira moje postove ovo je tema " TEMA ZALBI " sto znaci da smim izraziti svoju zalbu i misljenje a sto to nju pogadja nek kontaktira admine foruma pa da popricamo nadam se da ce neki procitati ovo , posto imam dokaza cudo pa da iznesem HVALA LIJEPA ...

[quote name='PlaYeR' post='163063' date='May 27 2007, 00:55']MOLIO BI VILENU TJ IRMU ALIBABIC da nedira moje postove ovo je tema " TEMA ZALBI " sto znaci da smim izraziti svoju zalbu i misljenje a sto to nju pogadja nek kontaktira admine foruma pa da popricamo nadam se da ce neki procitati ovo , posto imam dokaza cudo pa da iznesem HVALA LIJEPA ...[/quote]

ja sam izbrisao postove, naveo sam ti i razlog i upozorio, nema vrijednja!! ona te nije banovala sa shout-a!

nema potrebe da diskutujes o njoj, zavrsena prica plejeru!

de ljudi, da flodamo i uzivamo :D jel vrijeme ?

pozz

Zato banovanje s shouta, vecina moderatora nema ni pristupa na to, samo admini...eh i to da se kaze :D

[quote name='Clark_Gable' post='163067' date='May 27 2007, 01:19']ja sam izbrisao postove, naveo sam ti i razlog i upozorio, nema vrijednja!! ona te nije banovala sa shout-a!

nema potrebe da diskutujes o njoj, zavrsena prica plejeru!

de ljudi, da flodamo i uzivamo :D jel vrijeme ?

pozz[/quote]

ako se flooda onda nemoj brisati flood :D

u zadnje vrijeme je tako i tako flood,ili? ;)
gable baci se u akciju

p.s: pinky hvala za info ti si haker moj :P :P :D :lol:

eh ovako nije da pametujem , al na ovom forumu dolazi malo ozbiljnijih ljudi koji sve ovo citaju... bas juce citam postove Keme Skrgica i Ibrahima Ajdinovica koji bez ikve potrebe navode neke gluposti oko donacija za cazin.net koje dao Nermin Ogresevic , koje prevo forum i itd , mislim da bi ste to trebali rijesiti na neki drugi nacni a ne ovdje da svak to cita ... :D

[quote name='Virus' post='163130' date='May 27 2007, 14:52']eh ovako nije da pametujem , al na ovom forumu dolazi malo ozbiljnijih ljudi koji sve ovo citaju... bas juce citam postove Keme Skrgica i Ibrahima Ajdinovica koji bez ikve potrebe navode neke gluposti oko donacija za cazin.net koje dao Nermin Ogresevic , koje prevo forum i itd , mislim da bi ste to trebali rijesiti na neki drugi nacni a ne ovdje da svak to cita ... :D[/quote]

malo ozbiljnjih ljudi..

gdje su ti ozbiljni ljudi?? Svi koji su mozda nekad bili ozbiljni nedolaze vise samo zbog gluposti u zadnje vrijeme!!!!

[quote name='[breake-dancer]' post='163137' date='May 27 2007, 17:09']malo ozbiljnjih ljudi..

gdje su ti ozbiljni ljudi?? Svi koji su mozda nekad bili ozbiljni nedolaze vise samo zbog gluposti u zadnje vrijeme!!!![/quote]

ne kontas , ovaj forum posjeti razni ljudi, ne moraju oni biti clanovi da bi gledali razne teme , i sta se sve pise.. to sam htio reci... :D

[quote name='Virus' post='163176' date='May 27 2007, 19:37']ne kontas , ovaj forum posjeti razni ljudi, ne moraju oni biti clanovi da bi gledali razne teme , i sta se sve pise.. to sam htio reci... :D[/quote]

aha,sad malo kontam...

onda se i ti malo promjeni zbog tih ozbiljnih ljudi,malo prestanes floodati ;)

i nepises kad neko hoce da promjeni nick da je trebo staviti na cazin.net urednici hahahaha :D :P

Forum nije kao sto je bio a sumnjam da ce ikad i biti...

Mislim godinu dana da je "dozivio" vhunac da sad samo opada, mislim na kvalitet, posjecenost...

nema od toga nista trebali se svi da sastanu al kakvi sve je preslo u djeciji vrtic zahebancija i ebga to je moje misljenje ;) meni ban na SB vec 3 dan niko neskida al sto je najgore bezveze al haj nema veze kad se zalim sta imam ukor na 3 jos dvi greske i frcam neki na SB pisu PI*KA al niko nista nema veze et toliko od mene nadam se da ce neko da procita jer iance mi se brisu postovi masovno na forumu imam 640 postova a sve ukupono u forumu mozda samo neki 500 ostalo sve pobrisano..

ZiVJELI

a kuruz ti ljubim, na sta se vi zalite ....

haj umijte se, popijte pivu, sok, hosef ili sta vec ...

djecija posla

svake prijave na mod od sada rokajte meni na pp

sto se tice stavljanja i skidanja moderatora, ja sam kriv, niko drugi i mozete od danas mene blatiti, psovati, kriviti i slicno

svako moljakanje za mod ce biti suspendirano

et, rjesen belaj.

p.s.
prijavljivanjem na ovaj forum ste kliknuli da prihvatate brisanje postova
(nigdje ne pise da imate na to pravo zalbe)
:D

p.s.2

Ovdjde smo radi druzenja, ne vrijedjanja.
vrijedjanje sankcionisemo

[quote name='[I-B-R-O]' post='163349' date='May 28 2007, 16:21']a kuruz ti ljubim, na sta se vi zalite ....

haj umijte se, popijte pivu, sok, hosef ili sta vec ...

djecija posla
svake prijave na mod od sada rokajte meni na pp

sto se tice stavljanja i skidanja moderatora, ja sam kriv, niko drugi i mozete od danas mene blatiti, psovati, kriviti i slicno

svako moljakanje za mod ce biti suspendirano

et, rjesen belaj.

p.s.
prijavljivanjem na ovaj forum ste kliknuli da prihvatate brisanje postova
(nigdje ne pise da imate na to pravo zalbe)
:D

p.s.2

Ovdjde smo radi druzenja, ne vrijedjanja.
vrijedjanje sankcionisemo[/quote]

zaboravio si staviti medju to pice BAMBUS
ibro pocet ce ti se stucati heheheh
sad ce biti mod svi koji zasluze
niko nece da rece pobunu
budimo onda ljudi
a mozemo i djeca
a i jesmo svi necija djeca
ja se kladim da niko nije procitao pravila kad se je reg.
u otima pravilima nestoji da mod il admin brise postove koji njemu nepasu ;) grijesim li
player ban dobio :D (neznam jel skinut)
nekad ga vrijedjaju (nije nekako fer)
ljudi prijete jedni drugima po forumima
bice klanja
zasto takve stvari vode tome? hmmm...
druzit cemo se
necemo se vrijedjati,nije to cool
necemo previse traziti meme ko gable :D
pomazimo forumu ako mozemo kako
pomazimo cazin.net-u (i on spada ovdje,nemojmo da ga zaboravimo)
uvijek biti dobar sa svim osoboma,a ne se samo guzvati pa da cekamo po cazinu kad ce neko iza ledja udariti kakvom palicom :D

ja se rasprico ebo vas :P
necu vise

arivaaa arivaaaa andeeeleeee andeleeeee

ej nemojte vi meni sta zamirti :D

[b]Sta vasa kucna apoteka sadrzi ako je imate ? A ako nemate zasto nemate ? [/b]

e posto ce vjerovatno biti zalbi na veceras obrisane komentare na temu o ljekovima na kulturi i edukaciji, (vidio sam to u smecu) samo da nesto napomenem....

mislim da bi bilo uredu da se drzimo teme.
prije nego sto se da odgovor na datu temu da se ona procita i da kliknemo na dugme odgovor na sta se tacno nas komentar odnosi...

u temi se trazi sta sadrzi?

znaci vjerovatno trebate napisati ako ste neki sportista da imate sprej za povrede, flastere, tablete za glavu za menstrtuaciju i slicno, a ne ja imam kutiju punu ljekova ....

pa mislim, hajmo se drzat kucnog reda naseg foruma.
pa necemo odgovarati samo da narod vidi da smo tu temu procitali, nego da smo i razmislili o pitanju ...

mozda od vas trazim nemoguce, da razmislite o temi, ali sam ipak pokusao ....

zivili

kad odem na profil i onda na lijevoj strani gdje je ono "informacije,o sebi" itd stoji [b]Bracni status[/b] a nemogu nista barkati na tome :D nista da napisem,zasto??? :D

[quote name='[breake-dancer]' post='163942' date='May 31 2007, 19:54']kad odem na profil i onda na lijevoj strani gdje je ono "informacije,o sebi" itd stoji [b]Bracni status[/b] a nemogu nista barkati na tome :D nista da napisem,zasto??? :D[/quote]
Jes jes al mozes to da promjenis na Uredi informacije profila i onda ti stoji na kraju al belaj je sto se onda pojavi sljedeca greska
[indent]
[b]IPS Driver Error[/b]
[b]There appears to be an error with the database.[/b]
You can try to refresh the page by clicking [url="http://java%20script:window.location=window.location;"]here[/url] [/indent]

belaj je sto nema stavke "all options included"

:kiffer:

p.s.ne radi ni onaj dio "jos o meni" na istome..

[quote name='Virus' post='163130' date='May 27 2007, 14:52']eh ovako nije da pametujem , al na ovom forumu dolazi malo ozbiljnijih ljudi koji sve ovo citaju... bas juce citam postove Keme Skrgica i Ibrahima Ajdinovica koji bez ikve potrebe navode neke gluposti oko donacija za cazin.net koje dao Nermin Ogresevic , koje prevo forum i itd , mislim da bi ste to trebali rijesiti na neki drugi nacni a ne ovdje da svak to cita ... :D[/quote]
ovo je dobro receno njih dvojica se prepiru godinama ovdje na forumu :) i nazivaju se lazovima i flodaju stvarno a niko da obrise njihove postove i dokazuju koji ce vise iznjet dokaza koje davao a ko uzimao ,nista to pred ovolikim clanovima neznaci samo jadno da se takvo nesto iznosi na forumu jer dok se iznose takve price sigurno se i desava svasta u vezi toga al to bi se trebalo rijesit strucno,ako ste vec skolovani ljudi mozda bi trebali imat drugaciji pristup nekim stvarima al vidi se da mnogi bas izpametuju pokazu svoju zrelost,..ebo vas fakultet sve jednog..onaj doso pricat o drogama kao da je on jedini pushac na svijetu,svacije misljenje on pobija a on je u pravu,hanco kao d aje najiskusnija na svijetu pa isto tudze postove pretvara u nista nego flodanje i citiranje sa nekih phorno stranica,pa daj malo pogledajte i sebe sta pisete vi intelektualci,ja nemam indexa niti mi treba za zivot..a ovdje pola zavrsilo neke skole i prosipaju iskustvo iz skola...bez ljutnje i ako se neko nasao uvrjedzen nek popije sta zestoko :)

pa dobro ljudi nemojte tako ostri biti :D ...razmjenjujemo misljenja, malo se kacimo i to je to...

x-men sjecas se hucke sa autonomasima, sta smo mi njima govorili i oni nama...forum je mjesto za ispucavnje i tako ga treba shvatiti, znam da nas neke stvari sviju isfrustriraju al bilo bi previse monotono kad s vremena na vrijeme nebi bilo kakvog dobrog fighta :D ....

tacno je da su neki ljudi sebi umislili da ako su na putu da postanu intelektualci, skolovani jel, da imaju pravo da ne cijene nekog ko nema skole ili nema onaj njegov nivo...evo ti kazes da nisi skolovan, al ja sam s tobom uvjek mogao naci zajednicki jezik ovde...male su varrijacije oko naseg misljenja, pa cak i na temi o marihuani :D ...

nikad nisam dijelio ljude na skolovane i one koji to nisu, jos sam jednom to spominjao ovde, daleko mi se lakse druzit s ljudima koji imaju manje skole od mene, ovi koji su skolovani , uslovno receno, se u velikom broju slucajeva zele dokazati, zele ti nametnuti svoju " pamet", sluze se terminima koje nioni ne razumiju, kako su neki mozgovi i sl..

imam jarana koji ima daleko manje skole od mene , al ja mu to nikad nisam prebacio nit mislim, nit sam imao potrebu...covjek ima siroke vizije, daleko sire ode nekog fakultetlije...