Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

treba to stavit na sjednicu ili okrugli soto i podavat otkaze :) a neke zaposlit nek rade al prvo zakletvu nek poloze,krsenje zakletve gubljenje posla,a tako i nas sto pisemo komentare,pa malo discipline uvesti :)

ja kad sam govorila mene su napadali,a sad se krvite sami izmedju sebe...bilo je da ja prosim za op ili neku funkciju na forumu,a sad sami sebi skacete u usta...mene ne prozivajte...breake danceru treba i ki11eru dati mod jer su decki maximalno aktivni na forumu,sto se tice download teme a i drugih stvari...

e ovako...mod dati svima preko 500 postova :) ni pola ih ne bi imalo ;)

Jeste vi smijesni,od kud vam samo toliki zivci da pisete o glupostima???
Mislim ono stvarno dzabe jedno drugima zive kopate.
Zar nije najbolje uradit vako kao ja otici sa forum jer nije jedni forum a daleko od tog da je najbolji.
A dobro zapamtiti koti je i stati je reko ko te je vrijedjo,pa kad ga sretnes na ulici dobro ga nalemas,ne ne ne platis nekom da ga nalema a ti uzivaj i gledaj.
Nedaj boze jos gubiti vrijeme i zivce na forumu zbog djecurlije.

A sta se ima reci za Moderatore kad su to sve balavci,ima ovdi fine raje.
Al vecina ih je djecurlija,haj budite pametni i cuvaj te ovo malo foruma sto imate.

[quote name='[I-B-R-O]' post='147251' date='Feb 28 2007, 02:44 PM']Forum je velik.
a 5 ljudi ne moze sve drzati pod kontrolom.
ipak mi imamo i drugih obaveza u realnom zivotu ....
dobra ideja[/quote]

Kako mislis veliki?
Od cazina do tokija? heheheh
Rano moja bjedo moja.
Dovoljno je jedan covjek sa obrazom
i sve bi bilo pod kontrolom.
A ja pa vi Moderatori nema te Obraza,
mila majko sta onda ocekivate od Clanova????

Jesminda,znas koliko bi trebalo da neko sam radi oko foruma,trebao bi najmanje pola dana da samo pregleda komentare,svadje,flood itd....Lahko je reci ali tesko je uraditi.

p.s thanks divlji_andjeo...samo ti nabavi listu heheh :D

SUPERCICA: neznam zasto ubacivas slike na ovu temu,covjek koji klanja,mislim da nisu slike potrebne ovdje.

Pozdrav

Ja kad sam bljuovtine od jednog mod op sta li suz vec na mircu procitala, ja neznam ko je sta razmisljo kad je njega postavljo. mislim kroz komentare se da skuziti kakav je ko. Ista ta osoba dodje ovdje i kroz zezu pokusava doci do tog statusa. Pa razmislite majka mu stara.

i onaj dio "najvise korisnika bilo je dana " isto treba prepraviti, garant nisu imali vremena ... :D

Jebiga, znam da nisam bio aktivan u zadnji par mjeseci, bio sam se malo izgubio otisao u komunu :D, isto tako nemogu reci da cu od sada biti aktivan jer necu... sve u svemu slazem se s tim da stavite ove novije koji su svjezi i imaju energije da nabijaju postove i vise po cjeli dan na netu i forumu, kao sto je nekad vecina nas stari modova bila, al izgubi se ta volja... jebiga... sve u svemu ako hocete skinite me s mod statusa i ubacujte nove... Pozdrav...

ponovo se brisu postovi ... tekst u postovima nikog nije vrijedjao ... u cemu je problem ???

[quote name='lucky' post='153357' date='Mar 29 2007, 21:51']ponovo se brisu postovi ... tekst u postovima nikog nije vrijedjao ... u cemu je problem ???[/quote]

ne znam ko je izbrisao, ali su izbrisana ova dva posta :)

"a sat ces za zmaja biggrin.gif"

"podrzavam ..."

:)

[quote name='profac' post='153371' date='Mar 30 2007, 00:08']ne znam ko je izbrisao, ali su izbrisana ova dva posta :)

"a sat ces za zmaja biggrin.gif"

"podrzavam ..."
:)[/quote]

nije stvar koje ih obrisao ... vec zasto ... ali dobio sam i zato odgovor ... ok

Meraba dostovi :D

Ovako,cura mi nemoze nikako pisati na shoutbox,nemoze ni na Osvjezi klikanti a ni na Zalipi rodjo

nick: veni_b :D

sta bi to moglo biti

Ja sam se logovao na stari nick, a sad je ispalo kao da sam novi clan.
Poslao sam privatnu poruku za macode i obavijestio o tom problemu da sad imam dva ista nicka. Na stari se logovao a na novi ispalo.

Hoce li neko od administratora rijesiti taj problem i prebaciti me na stari nick?

Unaprijed se zahvaljujem

jedan od mnogobrojnih bugova.znaci na "uredi informacije profila" nemozes prijaviti profil ako ne izaberes neki datum iznad..pa eto ako se neko nekad sjeti ispravljati greske da se nadje..pozdrav..

Nesto malo manje od 50 % clanova koji su registrirani na forumu nema ni jedan post.Mislim da bi se to trebalo malo procistiti, ako nista staviti da se nakon npr: 30 il vise dana korisnik ne aktivan automatski brise uz mail da moze ponovo aktivirati svoj account.
pozz

eh sanele brete i ovdje je svak mod team isve samo preko stele sve :D sad neznam k ose brine al me isto zanimalo sto ti nisi mod team za softweare i hardware i to posto sse bas pouno trudis oko toga dok neki malo .... al haj valjda ce biti bolje

[quote name='PlaYeR' post='162483' date='May 24 2007, 01:27']eh sanele brete i ovdje je svak mod team isve samo preko stele sve :D sad neznam k ose brine al me isto zanimalo sto ti nisi mod team za softweare i hardware i to posto sse bas pouno trudis oko toga dok neki malo .... al haj valjda ce biti bolje[/quote]

hmmmm.....i ti si govorio da ces biti mod team ???? neznam sta je onda ispalo,ako nisi jos mod netrebas govoriti da je sa stelom ;) ako je neko pitao za mod i dali su mu taj status znaci admin je vidio da je aktivan na forumu i da radi kako treba znaci moze biti mod team,zar ne?To je od mene farko :D

Pozz

nije to to Mukine, hebem ti mod team nije meni do toga al sto npr sanel nema il zelka koji su bas uvjek tu, neki dodju na malo i odose a neki bas uvjek tu i neke pametne postove podpisuju.. jedini dobri mod team koji nesto rade na forumu jes ti , auslenderka, elo i snake ostalo sis :D et bom zivjeli, uostalom nemoze mene zaaspati mod team kad mi nije kolega niko sa crvenom zvizdom :D

ev da ja to nabrzinu posto vidim da je tema zalbe,kad vec neko brise postove nek prvo razmisli kakva je tema i sta ce se pisat i srat pa nek onda brise sta zeli,a ne svi postavljamo teme pogotovo na zivot ljubav sex bas extremne i vulgarne i jos se brisu postovi a nebrisu teme,,.tako je bilo i za avatr moj kao bio je previse bezobrezan za maloljetnice,pa sramota je sta te maloljetnice citaju po ovom forumu,...razmislite o tome neki moderatori koji brisu postove koji i nisu toliko vulgarni nego eto nepasu jednostavno..a pase tema bez gacica koja potice misli na picku vis kad se moram izrazavat, ili nasto mislite kad se sexate isto nasto te teme poticu na razmislajnje o jebacini..obrisite i ovaj post vulgaran je.,.nemam nista protiv tih tema,postavljene su na pravo mjesto al netreba niko nista da akze ni za rijeci ni izrazavanje kad svaka tema ima svoje razmisljanje..znam da ste ovdje da pratite i cistite nesto sto nije ok,samo niej ovaj forum od juce vec dugo je online a koliko propusta ima..

pa nije ovo profesionalni forum da bi moglo se sve pratiti i noc i dan i nismo svi bezgrijesni.
shvatam da svi mozemo pogrijesiti.

podforum je ljubav zivot seks
znaci da su tu teme o ljubavi, zivotu i seksu
tu se o tome pise, ali u granicama zadanih tema

ako je tema ona o oblacenju bez gacica onda zasto se ne drzati te teme.
nije nikako napisao da je zabranjeno "otvoreno" pisati neke "vulgarne" rijeci i misljenja, ali na tim temama koje to i traze.

ja licno kao moderator prilikom brisanja komentara s neke teme, 3x procitam naziv teme i tekst uz tu temu koji je napisao onaj koji ju je postavio, pa tek onda prokontam da li je dati komentar vezan uz tu temu, pa ako nije onda ga roknem...

e sto se tice avatara, kada se registriras na forum, klikas ono da si stariji od 18 godina.

ko je kliknuo da je mladji od 18, on nema pristup ovom podforumu (lj Z S), ali ima ostalim podforumima, zato im je tamo vidjljiv tvoj avatar.

[quote name='[I-B-R-O]' post='162611' date='May 24 2007, 17:47']pa nije ovo profesionalni forum da bi moglo se sve pratiti i noc i dan i nismo svi bezgrijesni.
shvatam da svi mozemo pogrijesiti.

podforum je ljubav zivot seks
znaci da su tu teme o ljubavi, zivotu i seksu
tu se o tome pise, ali u granicama zadanih tema

ako je tema ona o oblacenju bez gacica onda zasto se ne drzati te teme.
nije nikako napisao da je zabranjeno "otvoreno" pisati neke "vulgarne" rijeci i misljenja, ali na tim temama koje to i traze.

ja licno kao moderator prilikom brisanja komentara s neke teme, 3x procitam naziv teme i tekst uz tu temu koji je napisao onaj koji ju je postavio, pa tek onda prokontam da li je dati komentar vezan uz tu temu, pa ako nije onda ga roknem...

e sto se tice avatara, kada se registriras na forum, klikas ono da si stariji od 18 godina.

ko je kliknuo da je mladji od 18, on nema pristup ovom podforumu (lj Z S), ali ima ostalim podforumima, zato im je tamo vidjljiv tvoj avatar.[/quote]

e moj Ibro, bas grijesis ja tebe bas podrzavam u tvojim radovima sto se tice ovog foruma radis svoj poso onako, al svak ispod 18 se mjesa u sve i pod svim temama al trebas malo i ove sa zvjezdicama da motris posto ja vidim da nece niko da prica o tome da ja kazem sto ja znam a to je da ovaj forum vise chat a ne forum kofol neki moderatori a tamo se svadjaju na nekim temama al to mi nije cudno zato sto su mod- team postali preko stele sto SVI znamo., brisu postove kofol imaju a nigdje ga nema ... onda neki mod team u mjesec dana dodju jednom provjere postu dadnu koji komenatr i odose a neki svaki dan na forumu i pomazu drugim oko nekih tema daju prijedloge kojima svima pasu...ja sam neke pito da se brinem za forum cuj brinem da postanem mod team ti si reko nemoze tamo al onda sam primjetio da nisam dobar tvoj kolega neznamo se cudo pa zbog toga " NO DRUG _ NO STELA" nista od toga i vise me nije ni briga, savim samo hocu da kazem da od svih tih moderatora mogu da pohvalim "elo, snake, auslenderka, safeta, mukija hmm i to je to " ostali se vise segaju i svadjaju... onda u zadnja 3 mjeseca svaki dan vidim istu raju na forumu od nas 3000 i nesto u zadnja 3 mjeseca samo nekih 100-200 su aktivni ovo ostalo se sve registruje da bi mogli da koriste "download " sekciju .. et toli od mene.. uh hebote ovo mi je najveci post sto sam dosad napiso... Bom shavtices da sam u pravu ...

Hajte zivjeli, pojedinci halalite

ibro ja ovaj forum smatram profesionalnim forumom jer je mnogo dobar i bolji od drugih,diskriminacije ima to je ocito,al haj nema veze to je valjda postao normalno da se preko veze dobivaju neke stvari,ja i da platim nisma zasluzio nista ovdje,hehe,mislim da moj avatar niej bio ni agresivan ni vulgaran nego dobar a dobro uvjek smeta nekom trecem.mislim da bi trebali sjesti vi za okrugli stoo i malo prosarat i ocistit ovaj forum,pa ako sam iaj za ciscenje imene izbrisite,..

Merhaba svima a posebno ovim moderatorima i ostalim clanovima koji mene mozda mrze ili imaju neku ljubomoru zbog mod status...

I to je rijeseno,bice mi skinut mod status,onda sam normalan clan,tako da svi budu mirni,ako mi admin hoce da odkljuca koji podforum,neznaci da cu ja nekoga ubiti sa tim ili da sam nesto bolje od njega,ostajem samo mod. i sa otim podforumima koje mi odkljuca,ali vidim nema od toga nista,jer se moderatori bune mozda a i neki od clanova....i ako neko ima neku pobunu nek se meni javi na pp ili mircu a ne ici kod drugog tracati,to nevolim nikako a nevoli niiko....

Dakle eto da jos jednom najavim mujo ce mi skinuti mod. da bi bila mirna bosna a i ovaj forum,ima dosta moderatora koji su aktivni ( u mjesec dana jednom)

Znj...uzivajte

p.s idemo dalje za iste pare