Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

1. sto se tice svadje Eci i x-mena , svadjali ste se na forumu ljubav,zivot i seks ... nakon cega vas je banovo Clark i poslije vam skinuo ban ... a postove u kojim ste se svadjali i vrijedjali izbriso ...

2. sto se tice bana na eglenu ... sedamnaest stranica svadje clanova x-mena,konkorda i Eci ... nakon pregleda svadje u kojoj je bilo vrijedjanja isti su banovani na eglen kutiji sedam dana u skaldu s pravilima foruma ...
odmah po banovanju svima je poslata privatna poruka s obrazlozenjem banovanja ... evo kopije privatne poruke koju su dobili sve troje :

[quote name='lucky' timestamp='1255439615' date='13 October 2009 - 15:13 ']
Po
  • Downvote 1

kao sto ste i mogli procitati napravljen je update foruma ... tako i problemi koji su se javljali prilikom pormjene slike i avatara su uklonjeni ...
a sada radi i "pregledajte nove poruke" ...

Pitanje za moderatore.

Kad neko napise za gradjanina Cazina gradjanin srpske nacionalnosti je li to nacionalizam???

u tome nema nikakvog nacionalizma ... osim za drugog nacionalistu koji trazi razlog da se svadja ...
odlukom Ustavnog Suda BiH zajamcena je kostutivnost za sva tri naroda na svakom dijelu BiH ...

[quote name='lucky' date='17 November 2009 - 21:58 ' timestamp='1258491480' post='348540']
u tome nema nikakvog nacionalizma ... osim za drugog nacionalistu koji trazi razlog da se svadja ...
odlukom Ustavnog Suda BiH zajamcena je kostutivnost za sva tri naroda na svakom dijelu BiH ...
[/quote]
A kada napisemo da gradjanin srpske nacionalnosti namjerno dovodi cuku da pisa na medresu a jos tome damo naziv Ne dajmo da nas gaze.

Prostudirajte to malo.Previse se ljudi zalilo na nacionalizam na toj temi.Bojim se da diskriminira forum.

slazem se da je tema bolesna, tendenciozna i nacionalisticka.
ponasanje treba osuditi, a ne povlaciti teske rijeci.

raidera treba smiriti 100%, za svoj radikalizam koji je novijeg datuma, treba posjecivati bosnjaci.net

ono je bio cisti poziv na linc..
ne bi me iznenadilo da hutba na sljedecoj dzumi bude posvecena tome..
pored svih drugih problema u drzavi i drustvu, vladavini nemorala i licemjerstva, fokusirat cemo se na zapisavanje od strane jednog cuke...

Drago mi je da su moderatori djelili isto misljenje samnom i zaključali temu. Nisam htio dizati tenzije ali mislim da je odmah trebalo isključiti (ili banovati, valjda se tako kaže ) raidera

[quote name='pingvin' date='17 November 2009 - 22:08 ' timestamp='1258492102' post='348541']
A kada napisemo da gradjanin srpske nacionalnosti namjerno dovodi cuku da pisa na medresu a jos tome damo naziv Ne dajmo da nas gaze.

Prostudirajte to malo.Previse se ljudi zalilo na nacionalizam na toj temi.Bojim se da diskriminira forum.
[/quote]

Ovdje ako si ocekivo dovbit objektivan odgovor.. ZABORAVI!!

jeste ono je provokativno i nije ok. moze svasta izazvati..

Sto je snake reko pored toliki problema da se gleda gdje koji ker pisa.

Sanele vise bi sevapa imo da si USK obletio i raspito se gdje stari nemocni ljudi ima sto nemaju svoju djecu..

Pa da im pomognes da nekog nahranis... okani se corava posla..

mislim da malo i pretjerujete stim,nije on institucija da ide pomagat ljudima koji nemaju sta da jedu,kad se svako svakakvim jebadama bavi i slika i tratoare.vatrogasna vozila,rupe na cestama i abeze i koje kakve projekte pa i ljude koiji jedu janjetinu vi ste mnogi malo i prenaglo skocili samo zato sto je to pripadnik srpske nacionalnosti,mislim da su se ovakve izjave mogle i na pp odradit,sanel je ipak medju prvim clanovima foruma a kad bi mi o mnogim clanovima poceli malo vadit njihovu istoriju moglo bi se svasta vidjet,sad neprihvatate da smo razliciti a kad je u pitanju ljubav i te jebade onda nismo svi isti,nebranim nikog pa ni ono pasce sto je pisalo ni Nikolu ni Sanela al mislim da ivi skocite tako na svoga onda me nebi iznenadilo da se sutra opet pokafenjamo i puskama.

prijatelju... ma nemam riječi. hvala ti! Stvarno, budi tako iskren uvijek ma ko god bio "donji" .. ili sanel ili 'ostatak' foruma

PS. gdje su moderatori da bri

Joj vama je religija sad gora nego politika

malo vam 1 tema o pravilima pa 2 imate..

plus smatram copy/paste pravila tih smijesnim i kose se s zadatim pravilima :D

moglo se samo postavit link od kopiranog pa da procitamo :lol: :icon_cheesygrin:

et doslo mi :P

ps

smajlija imam jednu 5o-6o pa da se ubace ovdje... ove neke izbacit

et ako ste za recite.

(u 19.49 dodan ps)

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' date='21 November 2009 - 18:40 ' timestamp='1258825251' post='348974']
Ono + i - ne rade...

zalim se kasnije opsirnije...cim pokupim dokumentaciju :icon_cheesygrin:
[/quote]

potpisujem. napravite ovo

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' date='09 December 2009 - 10:48 ' timestamp='1260352119' post='350669']
jel jos neko ima problema s str?

sve mi svijetlo ovo odg i ovo oko profila clanova na temama

e evo jedan najs foto :)

[attachment=3790:Image12.jpg]
[/quote]

to je do tvog providera "liwest" jos im DNS serveri nisu updateali, sto je cudno skroz, normalno to bude za 1-2 sata rijeseno. morat ces cekati dok se refreshaju dns serveri od providera. pokusaj izbrisati sav cache i temp files u browseru. ako koristis internet explorer onda snimi firefox ili neki drugi webbrowser. internet explorer nije supportan na cazin.net forumu.

to je do vasih internet providera. sa forumom je sve uredu. morate cekati dok im se refreshaju dns serveri.

jedino ako promijenite dns servere manualno.

preporucujem opendns:

208.67.222.222
208.67.220.220

poz

de kako da to nadjem ide mi na zivce ovo?

evo usla s expl i sve radi dobro osim sto nemam loga hehe i jos je svjetlo al sve vidim citat... e sad zato na mozi nije tako? Edited by auslanderka zauvjek bosanka

zasto nisam dobila obavjestenje da sam banovana????????????

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' date='09 December 2009 - 10:48 ' timestamp='1260352119' post='350669']
jel jos neko ima problema s str?

sve mi svijetlo ovo odg i ovo oko profila clanova na temama

e evo jedan najs foto :)

[attachment=3790:Image12.jpg]
[/quote]
isti problem i kod mene već 5-6 dana mo