Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

[quote name='doktoraider' post='322409' date='31.03.2009, 15:48']jel mogu znati ko je obrisao temu na Disco Urnebesu, postavljenu od strane člana foruma, koji je sada baniran, no ne zbog toga, @Arena ??

naziv teme je čini mi se bio: "Ljudi hemo se smijati" , ili ".. hajmo.." nisam siguran.

Naime, pomenuti član je otvorio temu gdje je iznijeo moju privatnu poruku, gdje me je ismijavao, te sa svojih par pristalica - pravio budalu od mene. Naravno, u svojoj glavi on je to uspio.. Neću da puno obja

Ja sam cuo da je zabranjeno da vise osoba koristi jedan nick.

[code]http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=17434&st=0&#entry322224[/code]

Doktorraider, nasa tuzibaba, zar i ti mozes grijesis na ovom forumu ? :lol: :lol:

[quote name='TequilA' post='322438' date='31.03.2009, 18:02']Ja sam cuo da je zabranjeno da vise osoba koristi jedan nick.

[code]http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=17434&st=0&#entry322224[/code]

Doktorraider, nasa tuzibaba, [b]zar i ti[/b] mozes grijesis na ovom forumu ? :lol: :lol:[/quote]

jeste. upravu si.

a gdje je ta lista osoba koje mogu koristiti dva nicka, pa se čudi

Skontao sam i ja. Ali pravila su jasna, 1 osoba - 1 nick!

[quote name='najmladji_sejtan' post='322569' date='01.04.2009, 09:46'][color="#FF0000"][size=4]nemojte biti glupi[/size][/color] , dajte recon odraslim ljudima, ko je dokazano normalan - ako ima takvih ikako kod nas, vise mi je dosta sranja , ko da rcon nekome drugom nadjite ga i prebijte i haj zivio , MIRNA BOSNa hahahah[/quote]

NO COMMENT!!!

[quote name='doktoraider' post='322746' date='01.04.2009, 18:41']Apelujem administratorima i super moderatorima da promotre nick, odnosno, fri

[quote name='doktoraider' post='322746' date='01.04.2009, 18:41']Apelujem administratorima i super moderatorima da promotre nick, odnosno, fri

Hvala @Clark_Gable, stvarno cijenim ovo!

Hm, @pingvin, evo u prilogu imam jednu sliku sa teme. Vidi Edited by doktoraider

hehe, pozdrav i tebi,

hm, iskreno, Boga mi, imam pametnijeg posla.. no, moram i ovdje doći.

Ahhh.. ovo najaktivnija tema....

Zasto kod mene vrijeme na forumu ide 1h iza naseg vremna nakon pomijeranja sata na ljetno racunanje vremena :( ?

Vremenska zona mi je: +1 Pariz...

Ne bi bilo lose da napravite kao neki support team, koji pomaze korisnicima, u problemima na forumu, softveru i igrama. Hari radi odlicno svoj posao na Hardver podforumu, zna se ukljucit i u Software, al' nije to, to. Da ne ispadne da predlazem sebe, razmislite o tome i stavite nekog, za koga mislite da je strucan

[quote name='Dobar_Los_Zao' post='323241' date='03.04.2009, 18:51']Ahhh.. ovo najaktivnija tema....

Zasto kod mene vrijeme na forumu ide 1h iza naseg vremna nakon pomijeranja sata na ljetno racunanje vremena :( ?

Vremenska zona mi je: +1 Pariz...[/quote]

Rijeseno... uvijek tu kad je najpotrebnije, [color="#FF0000"][size=4]hvala Tequila[/size][/color]

Nije fer da + profesionalni clanovi mogu edit posta, ima ih dosta, skoro smo pola pola, a mi ostali luzeri nemozemo ... :(

Prijatelju, kao i na ostalim forumima u cilju i jeste da se bude sto aktivniji, da bi dobio bar neki "veci status" na forumu i samim tim neku opciju vise u odnosu na obicnog clana.

Ko je obrisao post na temi:

[code]http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=16502&st=260&#entry324227[/code]

Imate jos jednu sansu!

EDIT2:Defaced by pakbugz s00n :rolleyes: Edited by TequilA

ko je obrisao moj post na temu stare cure,de kad obrises post,budi frajer do kraja i napisi ja sam obrisao,a ne ko p...a potajno to uraditi

ko je obrisao moj post na temu ADSL BHtelecom ,de kad obrises post,budi frajer do kraja i napisi ja sam obrisao,a ne ko p...a potajno to uraditi

Floda

Ja cekam razlog za moj izbrisani post. Otice sve u q

Posto mi nije maknut ban na vrijeme, sad cu ja vas malo banirat. : )
Poz Soul

This is one DJ you don't wanna fuck with :lol: