Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

Sto se tice podforuma Sport vidim da 90% ja pisem komentare malo se osjecam glupo sigurno mnogi pomisljaju da nabijam postove tamo  :)  do koji mi je samo tako stalo...

Ustvari ja zelim prenijeti na forum sva vaznija sportska deavanja, dali je to OK i dali ja pretjerujem s tim nekim komentarima, ocekujem iskren dogovor i od Administratora a tako i Moderatora, Pozdrav!

<{POST_SNAPBACK}>

sve je korektno na podforumu sport, barem je to moje misljenje...

sigurno ni jedan post nije obrisan bezveze ;) al sto jes jes ima moderatora pa pravo za*ebavaju i prave se pametni al nema veze!Jos uvijek stoji ono da ima pravilnik pa ko voli nek izvoli :D

Ovaj pita Silic ko je izbrisao njegove komentare na onoj temi ?

<{POST_SNAPBACK}>

Obrisana je citava tema tako da nema potrebe vise raspravljati o njoj :D

[size=2]e ovako ja imam jednu veliku tuzibabu,kao prvo,redovno sam dolazila na ovaj forum dok nisu pocele neke tamo guracke.
medjutim vjerujte da mi se vec pocelo gaditi,ne zbog toga sto m i neko brise komentare i sta ti ja znam,mozda sam promasila i temu,mozda sam trebala na stocnu pijacu,jer se vecina ovdje ponasa kao da se nalazi na stocnoj pijaci,i mjesa se u tudje zivote.:ovdje je kako vidim dozvoljeno vrijedjati nekog,i kad znas da imas pozadinu jaku mozes jezik pustiti na pasu koliko ti volja,a kad se usprotivis,onda te jos i baniraju..e pa nije fer raja...
ako treba i da navedem pacijente u ovom slucaju,nije problem ,pitajte..jer da se meni kojim slucajem desilo ono sto se desilo doticnoj osobi,ja bi oci kopala...[/size]

[size=5]ako zelite izbrisite komentar,svejedno mi je,nebi me ni iznenadilo....[/size]

Pile znas, ovdje su podijelili tu "MOC" mnogima, al se ti glavni MOd nisu zapitali za zrelost i jel to bas to.. Znam brisu se komentari, al prema nekima stvarima je to nista. Ja sam neku noc svjedok bila, sta ovdje pojedini MOD rade i na sta su spremni i sposobni. grozno i jezivo..
Ja samo znam da se ono meni desilo, neznam kako bi oboje zvarsili...Neznam za djete bi bila spremna pa skoro i ubiti! To znam iz licnog iskustva..

Bljutava stranica postaje, a glavni odgovorni nek se zapitaju zasto...

Sta vas zaboli tudji zivot! Hajte okrenite se unazad. SVAKO IMA NEKE MRLJE U ZIVOTU. SVAKO OD NAS, i nepravite se evlijicie i hadzije...

ljudi, ovo nije chat.

nema tu non stop nekog od moderatora ili administratora koji bi mogli u momentu reagovati.
nasa ekipa reaguje samo kad vidi nesto, i ako to vidi.
Sada na ovom forumu imate opcije da prijavite neka sranja, pa mozete i to koristiti da bi olaksali i ubrzali proces.
koliko sam uspio skontati na sszr, na ovom forumu su izrecene razne bljuvotine, a najvise se to odnosi na Budu hodzu.

E sada se ovdje desava odredjeni problem koji je sjebao i mirc, a to je mnostovo operatora - moderatora, koje smo ubacili onako trefke samo da budu na odredjenim temama. svako moze brisati ono sto mu se ne svidja, ti isti moderatori nemaju ozbilnosti, ali evo, uveli smo novi forum, valjda cemo sada pazljivo odabrati moderatorski tim, napisati nova pravila, koja ce svima biti vidljiva prilikom ulaza na forum, i sve one koji seru, ma koliko "nam" bliski bili odstraniti sa foruma, jer nije uredu da je neko ko je dobar samnom moze raditi pizdarije koje ne moze raditi neko koga ja ne znam.

Ne zelim nikoga pravdati, ali ko iznosi prljavi ves iz svoje kuce na forum, mora znati da ce ga to stici.
I ovaj forum citaju ljudi koji su uzivo "zivi" i koji imaju i mozak i jezik.

Novi forum, kakav da god jeste, je verzija koja umanjuje privatnost, bice tu album, blog, sta ti ja znam, brojac klikanja na profil, sve zivo nam daje podatke, pa sada ako stavite neku sliku u album, morate biti svjesni da ce je mnogi vidjet, ako na blogu budete pisali razna sranja kako ste se seksali sa nekim i slicno, i to ce garant procitano biti i to je to. Pazite sta pisete, o kome pisete, pazite da vam se ne odbije od glavu.

Lijep pozdrav od jednog ozbiljnog momka
:huh:

Ibro, ne znam , mozda sam te vec pitao, postoji li mogucnost da se privatne poruke " prisluskuju " ??

[quote name='snake' post='147192' date='Feb 28 2007, 11:19 AM']Ibro, ne znam , mozda sam te vec pitao, postoji li mogucnost da se privatne poruke " prisluskuju " ??[/quote]

Mujo kaze da nije moguce.

ono sto je budo pastirao ovdje je "valjda" djelo njihovog carobnog trokuta.
tj ili su dali jedno drugome password, ili je bilo potrefito.

iskreno, ja sam na e-mail presao :)

dok neko od admina ne kaze pp je 100% siguran, ja ovdje koristim meraba za meraba :)

Uglavnom, da ti neko od administratora vidi password, to nije moguce.
administratori samo mogu promijeniti password, pa onda unici na tvoj nick, ali onda kakve koriti kad ti ne znas taj novi password

Kolega radi se o tomre, da je svako mogo biti moderator ko dobro zna lizati i ulizivati... niste ni vi puno kontali kad ste birali te MODERATORE pojedine... Ja kad vidim da jedan OP sa mirca bogara i kruhara na privatu i onda nekog izbaci, jer mi argumenti ponestanu.. ma pisam se i na mirc i na takvo ponasanje....

djelomicno ste nezrele osobe izabrali...

[quote name='SUPERICA' post='147212' date='Feb 28 2007, 12:43 PM']Problem nisu ADMINI, problem su moderatori, koji sve zabrljaju[/quote]

Superica, znas da se svi ponasamo kao ljudi, nebi nama ni jedni a ni drugi trebali...

1.

sta predlazete?
koga da iskljucimo?
sta da mijenjamo?
kako da znamo ko nije za operatora?
trebaju nam dojave neke.
anonimna anketA?

2.

a sto se tice brisanja,

mislim, brisanja mora biti. ja daleko vodim u brisanju. ali to ste sve prihvatili registracijom na ovom forumu.
npr u temi Zarucnicki prsten, strana 2, sta mislite da li su oni chaterski komentari za brisanje. hajmo, vase misljenje.

ma nije samo u pitanju ibro brisanje komentara,ako nije u redu ,normalno da treba da se izbrise,ovdje je puno drugi problema,i nije korektno ponasanje ni clanova "POJEDINI" A NI "MODERATORA"...
pa vecina ovdje ne zna recenicu sastaviti a kamoli shvatiti ono o cemu se pise...
ne kazem da sam sjajna i cinim greske kao i svi drugi..al hej..[size=5][font="Comic Sans MS"]ne vrijedjam nikog...[/font][/size]

[quote name='SUPERICA' post='147239' date='Feb 28 2007, 01:25 PM']E sad je ne

ja samo mogu reci,svedite to na 5 pravih osoba i svi ce biti zadovoljni...pa ebo vas zivot ovdje postala prava otimacina za fotelju,pa kad se docepa udara ko maksim po diviziji,pa tako je bilo i sa ex jugoslavijom pa se raspala...

[quote name='_[pile]_' post='147248' date='Feb 28 2007, 01:39 PM']ja samo mogu reci,svedite to na 5 pravih osoba i svi ce biti zadovoljni...pa ebo vas zivot ovdje postala prava otimacina za fotelju,pa kad se docepa udara ko maksim po diviziji,pa tako je bilo i sa ex jugoslavijom pa se raspala...[/quote]

Forum je velik.
a 5 ljudi ne moze sve drzati pod kontrolom.
ipak mi imamo i drugih obaveza u realnom zivotu ....

[quote name='SUPERICA' post='147249' date='Feb 28 2007, 01:39 PM']Ček budimo korektni i JAVNO napi

citanje tudjih privatnih poruka nije moguce !
zlatni trio (sto ga IBRO spomenu) ne postoji...

sto se tice admin i mod teama,bas mi svejedno ko je to,briga me ako mi i komentare brisu,valjda imaju razlog a i potpiso sam se da cu biti dobar decko :)

uzivajte u stvarnosti,forum je samo virtuala :D

p.s

pile ima pravo :)

ev male greskice na floodboxu,mozda zbog toga sto je forum jos frisak....

[url="http://img98.imageshack.us/img98/7697/errorqk4.jpg"]http://img98.imageshack.us/img98/7697/errorqk4.jpg[/url]

[quote name='profac' post='147303' date='Feb 28 2007, 03:24 PM']to je problem sa nasim slovima koji imaju kvacice... nemojte ih koristiti[/quote]

mujo nemoj ni u prevodjenju foruma koristiti ta slova...

znj

ja cu se samo nadovezati na ibrino i reci da cemo poraditi na odabiru moderatora i radu citavog tima.

propusta je bilo sa nase strane pogotovo, neki ljudi su nazalost i napustili forum zbog toga, ali od sada cemo pratitii sve. bice praceni i komentari koje moderatori brisu, tako da nece biti bezveznog brisanja...

vjerujte da nije lako u pojedinim situacijama biti pametan jer ima clanova koji namjerno gluposti pisu samo da zavadu ostale clanove.

sve kritike mozete iznijeti ovdje a mi cemo se potruditi da budemo pravedni u svakoj situaciji...

naravno, postupke nekih pametnjakovica necemo tolerisati bez obzira sta oni pisali i kako se predstavljali ostalima

pozdrav