Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

a nebi bilo lose ni linkovanje nickova od sad zabraniti ;)

ja nekad cak rejhe pitam ko je npr neki operator :D ni on sam nezna ;)

ja imam linkan nick ali mislim da svi znaju ko su :) ... ja sam bila danas u proceduri :D jer i ja lanem kad se naljutim :) ali nekad i kroz zezu koju trehnem :) maj mistejk :) .... ovo mislim da vise tema dolici za dole operatore nego ovdje :) .... :D

ajde ljudi, kad cete vise popraviti ovu opciju "oznaci sve poruke procitanim" ?? dosadilo mi je posebno svaki podforum oznacavati procitaim, a nekad se zna desiti da i kad oznacim, opet mi pojedine teme prikazuje kao neprocitane...

neradi mi arhiva na eglen kutiji ...

ko mi je obrisao komentar na temi tvoj izbor auta?ja stavio link nisam sliku al nemora se bas brisat samo sams tavio ono sto mi se svidza <_<

[quote name='x-men' post='202068' date='Dec 19 2007, 14:34']ko mi je obrisao komentar na temi tvoj izbor auta?ja stavio link nisam sliku al nemora se bas brisat samo sams tavio ono sto mi se svidza <_<[/quote]

ja obrisao

link bio na pjesmu neku od divljih jagoda

neki spot 2007...

pregledao sam ga, nidje auta :D

joooj izvini ja prebacivao jos neke linkove tad a bio nasao i auto na tom linku.izvini :)

Moze li mi ko dati IP adresu one "_Minke" sto pise svakoj osobi uvrijedljive komentare.
Zelim je tuziti a osim toga zelim saznati ko se krije iza tog nickname-a, bogami nece mu biti lako.

[quote name='Ajdinho' post='202627' date='Dec 23 2007, 15:01']Moze li mi ko dati IP adresu one "_Minke" sto pise svakoj osobi uvrijedljive komentare.
Zelim je tuziti a osim toga zelim saznati ko se krije iza tog nickname-a, bogami nece mu biti lako.[/quote]

javi se na pp meni

Ili se varam, ili mi se čini da je koleginica AZB postala glavna "ključarka" na forumu...
Ja se unaprijed izvinjavam pomenutoj, ali sam uzeo sebi malo slobode da to konstatiram...

ne znam koji je razlog sto je obrisan moj post sa Teme -Preporuci FILM...

a ti navodis vako, a stavljas neka pravila , ma daj bolan...

Invasion

zanimljiv elijenski muvac... nije za gledat dok se jede..

[url="http://theinvasionmovie.warnerbros.com/"]http://theinvasionmovie.warnerbros.com/[/url]

p.s ne gledati god luck charli s roditeljima

[quote name='Virus' post='204211' date='Jan 4 2008, 00:59']ne znam koji je razlog sto je obrisan moj post sa Teme -Preporuci FILM...

Invasion

[url="http://theinvasionmovie.warnerbros.com/"]http://theinvasionmovie.warnerbros.com/[/url]

p.s ne gledati god luck charli s roditeljima[/quote]

mozda nisi stavio neki link,sliku,il sta od filma pa odmah delete :D

[quote name='Virus' post='204211' date='Jan 4 2008, 00:59']ne znam koji je razlog sto je obrisan moj post sa Teme -Preporuci FILM...

Invasion

p.s ne gledati god luck charli s roditeljima[/quote]

napisao si jednu recenicu..trazi se opis imas pravila vaze za sve tako i za tebe i za mene a pise da je i trailer dovoljan.. :)

[quote name='unknown' post='204216' date='Jan 4 2008, 02:06']mozda nisi stavio neki link,sliku,il sta od filma pa odmah delete :D[/quote]

ev sta sam napiso...

Iza re

[quote name='unknown' post='204222' date='Jan 4 2008, 02:12']ipak to nije jedna recenica ko sto auslenderka rece...al et de stas...[/quote]

ne znam brete , ako zna obrisati moje postove , nek brise i svoje isto smo haman napisali... :lol:

nije mi za taj post al nervira me to..

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='204227' date='Jan 4 2008, 02:15']ja sam rekla za opis..nije valjda da ga u filmu tucu citavo vrijeme :o[/quote]

dovoljno je reci bar nesto, nije fora kad znah pola , onda ti se ne gleda :lol:

bye bye :)

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='204227' date='Jan 4 2008, 01:15']ja sam rekla za opis..nije valjda da ga u filmu tucu citavo vrijeme :o[/quote]

ako bi se cijeli film opisao onda nebi bio interesantan za gledati :D

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='204233' date='Jan 4 2008, 02:23']hhehe ko kaze da se treba opisat od A do Z, bit ce da niste procitali pravila :D ako svi tako rade ne vidim u cemu je problem ... ?[/quote]

prva ti tako ne radis, naveo sam ti gore, kako si napisala svoj post (i ostavila si ga ) a moj si obrisala :o

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='204236' date='Jan 4 2008, 02:26']ja ti opet kazem procitaj pravila...imas na rules preporuci film :)[/quote]

ev citam, hm.. ko ih je piso... ti mozda..?. pa napisi dole ispod ja se prva ne pridrzavam ovih pravila, a vi ostali morate.. :lol:

daj virus ohladi, to sto si ti stavio je copy paste sa neke stranice, kao i sve i jedan tvoj post na toj temi, nemas razloga da se bunis ikako.