Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

eh da naprimjer pise ovdje GALERIJA na forum.a neradi to kofol za ukras pise :D

a men se svidja forum kako da je samo sto ponekad sto kaze i budo zahebava pa nemoze se uci na forum :(

dost taj odgovor ces tesko dobiti, mislim niko od moderatora ti nece reci !

zato se pomiri stim da ti je post obrisan i gotovo.!
Lijep Pozdrav !

nije bitno jesam li se pomirio ili ne ... trazim samo da mi se kaze koje obriso moj post ...

Ovako ja koliko znam da su pravila svakoga foruma da se napise konkretan razlog zasto je neki post obrisan i ko ga je obriso, a sad je na vama da odlucite hocel pisat ili ne ... jesmo li civilizirani ili ne

jos uvijek mi ovo pise

<{POST_SNAPBACK}>

to ti je ono kad pises sranja po sb pa si dobio zabranu...mislim mozes ti pisati al ne mora raja to chitati!

uci engleski....

lucky ja sam obrisala tvoj post...samo reci koji :unsure:

nijedan post se ne brise bezveze il iz nekog inata il mrznje i antipaticnosti prema autoru...imate pravila foruma kojih se morate pridrzavati...jer ruzno je citati ispade nekih pojedinaca koji se ne znaju ponasati u skladu sa godinama proizvodnje...

dosad sam obrisala postove za koje su me autori zamolili da obrisem,al kako je krenulo moracu poostriti mjere,jer mi pojedini novi kolaci idu na nerve,na pojedinim temama...i nema pravo zalbi...naucite se kulturi i redu,i izmedju ostalog naucite se komunicirati bez nekig rijeci koje su nepotrebne...ipak ima mladjih i starijih od nas koji ovo citaju...ne stvarajte losu sliku o nasem forumu...

zalbe na nick divlji_andjeo :lol:

lucky ja sam obrisala tvoj post...samo reci koji  :unsure:

nijedan post se ne brise bezveze il iz nekog inata il mrznje i antipaticnosti prema autoru...imate pravila foruma kojih se morate pridrzavati...jer ruzno je citati ispade nekih pojedinaca koji se ne znaju ponasati u skladu sa godinama proizvodnje...

dosad sam obrisala postove za koje su me autori zamolili da obrisem,al kako je krenulo moracu poostriti mjere,jer mi pojedini novi kolaci idu na nerve,na pojedinim temama...i nema pravo zalbi...naucite se kulturi i redu,i izmedju ostalog naucite se komunicirati bez nekig rijeci koje su nepotrebne...ipak ima mladjih i starijih od nas koji ovo citaju...ne stvarajte losu sliku o nasem forumu...

zalbe na nick divlji_andjeo  :lol:

hvala na ljubaznosti i informaciji ...dodatne informacije nisu trebale ali mislim da nisi ti obrisala moj post ... jer da jesi znala bi da netreba obrazlagati ... post nije nikog vredjo nego je bio u stilu prijedloga ... da se zaključa tema ...
znaci hocu li dobiti odgovor ko mi je obriso post ... ili ću morati svaki dan postavljati to pitanje ...

hvala na ljubaznosti i informaciji ...dodatne informacije nisu trebale ali mislim da nisi ti obrisala moj post ... jer da jesi znala bi da netreba obrazlagati ... post nije nikog vredjo nego je bio u stilu prijedloga ... da se zaklju

ne znam, ako je neko obrisao samo zbog prijedloga zakljucavanja pogrijesio je...jer takvih prijedloga ima more....kazem ako je zbog toga...

nista drugo nije stojalo u postu osim prijedloga za zaključavanje teme ...

Pozdrav,

Takodje molim administratora koji je promjenio moj post da vrati link na sliku i da se javno izvini.

3929486e-auslanderka.jpg

U odgovoru na moj post se vidi da je postojala slika, ako se vratite malo unazad na temi vehabije, vidi se da je neko iz mkog posta izbacio sliku.

pregledo sam temu i nisam nasao dogovor na svoje pitanje ...pa ću ga postaviti ponovo :ko je obriso moj post ?

pregledo sam temu i nisam nasao dogovor na svoje pitanje ...pa

Kao sto vidis niko ti se ne javlja pogledaj koje moderator na temi gdje ti je post obrisat skratices listu potencijalni brisaca, a dalje onda rijesavaj preko pp, valjda ce ti taj neko priznati...

Pozdrav!

hvala
ali prilikom pristupanja forumu ja sam prihvatio pravila foruma ... ja nepitam razlog ... nego jednostavno koje obrisao ... kritikujemo svakog i sve ali necemo da odgovorimo na jedno obicno pitanje ...

hvala
ali prilikom pristupanja forumu ja sam prihvatio pravila foruma ... ja nepitam razlog ... nego jednostavno koje obrisao ... kritikujemo svakog i sve ali necemo da odgovorimo na jedno obicno pitanje ...

<{POST_SNAPBACK}>

Zbog ovog nekog komentara ovdje ce samo poceti svadja.

Ili ce se tema morati na kraju zakljucati.

Daj ljudi ako mu je neko obrisao post nek mu rece makar na pp ili nek on ohladi sa tim vise.

pozz

nigdje se ni na jednom forumu admini i moderatori ne pravdaju clanovima, nijedan komentar nije izbrisan bez veze, sto bi morali objasnjavati zasto je izbrisan..

to je glupost..

nigdje se ni na jednom forumu admini i moderatori ne pravdaju clanovima, nijedan komentar nije izbrisan bez veze, sto bi morali objasnjavati zasto je izbrisan..

to je glupost..

<{POST_SNAPBACK}>

Sla

znaci vi moderatori ovdje glumite neke da nekazem bogove a mi ostali smo sitne duse  stvarno mi ovaj forum pocinje ici na nerve mene ovdje vise necete vidjeti  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

predlazem bihacki, krupski i kladuski.
tj ni na bihackom vise ne moze se srati :D
uhavizali ljudi.

prilikom registracije na ovaj forum, vi prihvatate ova pravila.
dzabe se poslije ljutite :D

svi clanovi koji su se reg. na cazin forum

imali su ispred sebe PRAVILINK ko ga nije procito mi tj. cazin tim nije kriv ....

pravilnik je tu da ga procitas i onda odlucis (ili hocu ili necu) se reg.

precno si na dalje niko te nije nagovorio da moras se reg. a sta nevlja koji su kom. vulgarni itd....brisu se

zato nemojte se zalit

p.s. preporucijo bi vam da sad na miru procitate PRAVILNIK

Pozz.

:) :)

Sto se tice podforuma Sport vidim da 90% ja pisem komentare malo se osjecam glupo sigurno mnogi pomisljaju da nabijam postove tamo :) do koji mi je samo tako stalo...

Ustvari ja zelim prenijeti na forum sva vaznija sportska deavanja, dali je to OK i dali ja pretjerujem s tim nekim komentarima, ocekujem iskren dogovor i od Administratora a tako i Moderatora, Pozdrav!

E red je vala da i ja roknem jedno pitanje...
Zasto kad god ja otvorim neku temu o sexu ili necemu slicnom se zakljucava??? Zasto se dopusta mijesanje religije i politike i takve teme?
Ja koliko sam vidio pise LJUBAV ZIVOT SEX, i ja mislim da bi se tamo moglo pisati na te teme, ili se pak varam???
Ili bi bilo bolje mozda otvoriti temu KAD STE IZGUBILI NEVINOST u podforumu RELIGIJA ili POLITIKA???
Meni je zao sto se kod nas ljudi moraju toliko zatvoriti, tj. ne smiju ni o cemu progovoriti zbog pojedinih IMAMA koji na svaku mogucu temu moraju nadopisati i svoj neki vaz...

Pozz

Ovaj pita Silic ko je izbrisao njegove komentare na onoj temi ?