Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

dobro to jest kod svakog da se desi sa SB,al moj problem molim da se rijesi,ne mogu pisati neke komentare drugim bojama osim crne i velikim slovima
i ne mogu staviti jos slika na temi clanovi foruma na slikama niti ikakve slike niti nista :angry:

sve je uredu s tvojim nickom, gledo sam paar puta, ne znam do cega je da nece..

greskaaaaaaaaaaaaaaaaaapw6.th.jpg

a cetir minuta kasniji opet isto

greska2pi2.th.jpg

nesto ucestilo kod mene.....

pojma sta je ;)

idi na refresh kad ti se to pojavi.. a za ono gore cudi me da to dolazi kod tebe.. nebi trebalo

to za sb znam neg eto naletilo pa da stavim :)
ono gore nemam pojma sta je :D

da pojasnis malo kad budes imao vremena

"a za ono gore cudi me da to dolazi kod tebe.. nebi trebalo"

tenks a lot

sa ono gore sam mislio ovo:

user posted image

a cetir minuta kasniji opet isto

user posted image

nesto ucestilo kod mene.....

pojma sta je wink.gif

:lol:  mujo, nemoj izostaviti ovu molbu ! :D

Nego, znate

imam jedno pitanje, sto se tice prostora na forumu koji se dodijeli svakom clanu, jel samo 1MB ili ? ne mozes ni dvije slike postaviti ili je to samo kod mene ?

raidere, ne brisi barem ovdje :D

ako si napisao ovdje prituzbu, onda je barem obrazlozi, a ako si mislio na pp meni poslati, onda si to trebao, bez potrebnog najavljivanja ovdje. iako jos nisi poslao.
nego, ovo nije zalba, nego je prijedlog da se uvedu oni sigurnosni kodovi na forumu i ona registracija putem maila, i jedan mail po jednom nicku, jer mnogi imaju par nickova te ih je nemoguce banovat.

Guest _Doctore

ibro isto je to dali je registracija sa emailom ili ne, pa **bote na gmail, hotmail, yahoo, ... mores napraviti bezbroj emailova

ibro isto je to dali je registracija sa emailom ili ne, pa **bote na gmail, hotmail, yahoo, ... mores napraviti bezbroj emailova

samo ce nekoga oznojiti malo duze dok registruje nick, a ne ovako za 2 sekunde gotov novi nick na forumu.

Evo mene jedino muci sto moderatori brisu neke komentare koji uopste nisu za brisanja ili ih prepravljaju ja mislim da bi se trebao obavjestiti onaj ciji je komentar obrisan i reci zasto je obrisan ili ako je promjenjen. Isto tako ovi flooderi prave cirkus od svake teme da se to nekako sredi da se tim ljudima il doda 1000 komentara i mirna Bosna il da im se da malo ban da se umire. Ja ne znam sta je neko postigo sa tim sto na jednu te istu temu iznese milion raznih misljenja i da odgovara na postove jes jes, pa da, aha..To ruzno izgleda nadam se da cete uvesti neke sankcije :rolleyes: i jos nesto :D otvaranje tema na politici sa samo linkom il copy paste sa neke druge stranice pa ako se vec uzimaju podatci sa neke druge stranice moze se to malo preformulisati.

Moj stava moderiranja kad je u pitanju brisanje postova je da obavezno kod floodera a znamo tko su oni na ovom forumu obavezno razmotrim svaki njihov komentar jer ih je 80% za obrisat a kod clanova poput snake, jedancoek, pa3um u cijim postovima mozemo saznati i procitati uvijek nest korisno ni ne pomislim da ih obrisem jer to suosobe kojima je floodanje na zadnjem mjestu...

Sta je pisac htjeo reci??

Da obratimo paznju na floodere a da ove starije clanove mislim po godinama starije ostavimo po strani...

Jer ja bi se prvi glupo osjecao sad npr ja od 40 godina dodem ovdje na forum da iznesem koju korisnu vijet i neko mi od 20 ne vazno koliko godina brise postove...

Mislim da ce me bar neko moci skontati :)

Guest _Doctore

evo ja naprimjer nemam 40 godina ali to ne znaci da ne znam razmisljati, a najgore je to sto neki brisu moje postove sto nemaju o tome pojma :D i samo na urnebes flodam ko budala, ali tamo i svi ... nego moje se komentari brisu i brisu

http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=6220&st=20

Na ovoj temi zamolio bih moderatora koji mi je mijenjao komentare onako kako njemu pasu nijedan komentar nije bio uvredljiv niti sam koga imenom spominjao ako je neko sebe prepoznao u tome ja tu ne mogu nista, uglavnom nije bilo nista uvredljivo niti sam koga imenom pominjao....

Za ovakvo nest sumnjam na administratoricu foruma sa nickom pinky... Ne da sumnjam vec mi je sama priznala imam i dokaz ako treba nije belaj... Ja takvo nest nebi nikad nikome uradio fakat je to prenisko i odraz je ne moci, ne postovanj, jadnosti i sl...
Da ja necije komentare prepravljam u nesto sto meni pase.

Nadam se da ce admini ovo znati sankcionisati i ubuduce sprijeciti, pozdrav od Safeta Susica!

http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=6220&st=20

Na ovoj temi zamolio bih moderatora koji mi je mijenjao komentare onako kako njemu pasu nijedan komentar nije bio uvredljiv niti sam koga imenom spominjao ako je neko sebe prepoznao u tome ja tu ne mogu nista, uglavnom nije bilo nista uvredljivo niti sam koga imenom pominjao....

Za ovakvo nest sumnjam na administratoricu foruma sa nickom pinky... Ne da sumnjam vec mi je sama priznala imam i dokaz ako treba nije belaj... Ja takvo nest nebi nikad nikome uradio fakat je to prenisko i odraz je ne moci, ne postovanj, jadnosti i sl...
Da ja necije komentare prepravljam u nesto sto meni pase.

Nadam se da ce admini ovo znati sankcionisati i ubuduce sprijeciti, pozdrav od Safeta Susica!

<{POST_SNAPBACK}>

Nije prvi put da se desi,ako nekome napase komentar a nema vrijedjanja u njemu zasto bi ga onda prepravljo,nije lipo :D i meni se je to desavalo silicu pa zbog toga nepricam nasom seficom foruma,ebi ga stas nemeres nista dole tvrdo gore visoko :D

Lijep pozdrav

Nije prvi put da se desi,ako nekome napase komentar a nema vrijedjanja u njemu zasto bi ga onda prepravljo,nije lipo :D i meni se je to desavalo silicu pa zbog toga nepricam nasom seficom foruma,ebi ga stas nemeres nista dole tvrdo gore visoko :D

Lijep pozdrav

<{POST_SNAPBACK}>

Nije mi se desilo, al vjerujem da ljudima kad se da "moc" oni rade sta hoce a svi su protiv diktatura i sl. Sloboda forumanja :D sloboda forumasima (postujte pravila) :D

uvesti da se svako moderiranje posta necijeg oznaci samo automatski

jos jedno pitanje: zato operatori na #cazin ne rade nista??? sto se ta lista operatora ne svede malo na minimum,na one ljude sto rade nesto na kanalu??