Jump to content
[I-B-R-O]

Udruženje Mladih "Cazin.net"

Recommended Posts

[quote name='BLACK ROSE' date='16 August 2010 - 04:31 ' timestamp='1281925900' post='390203']
pa ti si član,

Radionice,informiranje mladih o njihovim pravima.. ?? :) Zasto da ne ? :)

[quote name='Arsenik' date='17 August 2010 - 19:08 ' timestamp='1282064883' post='390786']
Radionice,informiranje mladih o njihovim pravima.. ?? :) Zasto da ne ? :)
[/quote]

bujrum! prati temu bice najava sljedece sastanka...

ZA ostale:

[size="5"][size="3"]za sad radimo akciju "humanost na djelu" s ciljem da pomognemo socijalno ugrozenim osobama (porodicama). Po marketima Ilma, Robot, Ms Japic, Bingo i Voce Durić, smo postavili kolica u koja ljudi mogu donirati prehrambene, higijenske i kucanske potrepstine, a mi cemo ih kasnije spakovati i odnijeti scijalno ugrozenim osobama, pa eto bujrum, donirajte kad naletite :D [/size][/size] Edited by Daisy

et ja sam danas bio u ilmi dole kod incela

prazna kolica

grrr

i to sam ih primijetio kad sam izlazio nisam mogao proc prazan nes sam stavio
al trebala je neka veca reklama (natpis da ljudi bolje vide ) neznam

po ostalim marketima kolica se pune, polako, a ne znamo kako bi napravili vece natpise :D

ma bice to, akcija je na snazi samo 2 dana, ima jos vremena

[quote name='Daisy' date='19 August 2010 - 02:45 ' timestamp='1282178736' post='391069']
po ostalim marketima kolica se pune, polako, a ne znamo kako bi napravili vece natpise :D

ma bice to, akcija je na snazi samo 2 dana, ima jos vremena
[/quote]

Mozda neka reklama :) Nekoliko papira a4 formata po gradu zalijepiti,napisati da je akcija u toku. Mozda eto tko i naleti :)

[quote name='Arsenik' date='19 August 2010 - 14:52 ' timestamp='1282222373' post='391113']
Mozda neka reklama :) Nekoliko papira a4 formata po gradu zalijepiti,napisati da je akcija u toku. Mozda eto tko i naleti :)
[/quote]

Mogli ste sad sa UN Sejtani Cazin saradjivati oko toga , mi cemo lijepiti veceras plakate za utakmicu , nazovite nekoga iz udruzenja i dogovorite se da vam na plakate nabacimo reklamu jednu ispod . Mislim da bi vam koliko toliko to pomoglo . A mozete i sami , to nije losa ideja toliko , a ide u korist oba udruzenja .

[quote name='Angel of Death' date='19 August 2010 - 15:18 ' timestamp='1282223885' post='391119']
Mogli ste sad sa UN Sejtani Cazin saradjivati oko toga , mi cemo lijepiti veceras plakate za utakmicu , nazovite nekoga iz udruzenja i dogovorite se da vam na plakate nabacimo reklamu jednu ispod . Mislim da bi vam koliko toliko to pomoglo . A mozete i sami , to nije losa ideja toliko , a ide u korist oba udruzenja .
[/quote]

Ja sad tu nemogu nista,jer nisam jedan od nadredjenih ovdje. A zaista je super ideja :)

akcija ide super, danas smo ispraznili kolica i leglo nam je auto :D

poljepili smo plakate po marketima gdje se nalaze kolica ;) hvalaa na prijedlogu :D
  • Upvote 1

[quote name='Daisy' date='19 August 2010 - 18:21 ' timestamp='1282234860' post='391153']
akcija ide super, danas smo ispraznili kolica i leglo nam je auto :D

poljepili smo plakate po marketima gdje se nalaze kolica ;) hvalaa na prijedlogu :D
[/quote]

Drago mi je,mada ako podjelimo po gradu mozda bi ucinkovitost i saradnja s narodom bila bolja =))))

[quote name='Arsenik' date='19 August 2010 - 15:29 ' timestamp='1282224571' post='391122']
Ja sad tu nemogu nista,jer nisam jedan od nadredjenih ovdje. A zaista je super ideja :)
[/quote]

Pa za ubuduce , ili skupljanja novca za bolesnu djecu i ugrozene familije treba to znati . Tako su radile mnoge navijacke udruge i udruzenja sirom BiH i Balkana .

[quote name='Angel of Death' date='19 August 2010 - 20:16 ' timestamp='1282241808' post='391195']
Pa za ubuduce , ili skupljanja novca za bolesnu djecu i ugrozene familije treba to znati . Tako su radile mnoge navijacke udruge i udruzenja sirom BiH i Balkana .
[/quote]

Pa da,UN Sejtani pokazali humanitarni karakter(Evo naslova za vijesti na Cazin.net :P) hahahah

[quote]UM
  • Upvote 1
  • Downvote 1

A dali ce aktivisti cazinnet omladine na kraju zavrsiti u politickim partijama ( necu spomenuti ali cu asocirati evo: postati aktivisti jednom vlastitog dzepa ) ???
Znano je da se iz ovakvih udruzenja mladih i pametnih izradjaju na kraju vodje koje ce predvoditi nas narod.

Dali ce te se vi sutra dijeliti ko razlomci u razlicite politicke stranke ili pak imate ideje o stvaranju blokova i unija...
Ovi godina prije vas slicni vama su vec zasjeli na neke duznosti i putovanje je njima otpocelo!

jestel vi svjesni da morate i da mozete preuzeti tezinu i odgovornost naseg drustva u buducnosti?!!!

Posto nemogu prisustovati vasim sastancima, zelio bih interaktivno razgovarati ovako preko foruma sa vama.

Hajde bujrum recenicu dvije za pamcenje upisite :)

zasto se ukljucivati u neku politiku kad mi u udruzenju svak vodi sam svoju politiku :) politike imamo dosta, cak i previse :) salim se, naravno :D

reci cu ti jednu stvar- zasto sam se ja ukljucila u udruzenje? zato sto zelim biti jedna individua koja ima izgradnjen vlastiti stav bez uticaja gnjilih drustvenih misljenja koja nas sviju vodi u propast i koja nas sve dijeli po svim mogucim nevaznim pripadnostima (nacinalnost, vjera, spol, pripadnost politickoj stvarnci, porjeklo).U nevladinim organizacijama ljudi se bore za dobrobit drustva kao jedne zajednice koja se ne dijeli ni po kakvim pripadnostima

Po mom misljenju unutar nevladine organizacije insan moze da se profilise i da izgradi svoj stav, da kaze svoje misljenje, naravno, ako postoji dobar vodja organizacije koji uvazava svacije i daje prostora svojim clanovima da urade spomenuto :)... Unutar politicke stranke individua je samo lutka na navijanje koja plese kako nadredjeni kaze, a zasto? za ono malo neke koristi, koju mozda uspije ostvariti.

ako su unutar udruzenja ovakva misljenja nikad nece biti dijeljenja, ne znam, nisam nikad pricala sa ostatkom clanova o ovom, onda nece biti podjeljenosti i cijepanja na stranackoj osnovi...

uh, naprica se ja :)
  • Upvote 2

Svaka politička partija ima svoj forum mladih, kome je do politike takve vrste, neka ide tamo. Normalno da ima ljudi imaju pravo simpatizirati neku političku opciju i to bi trebalo biti privatna stvar. Tako da,
  • Upvote 1

U vraga! Ljudi vajk dobivaju pluseve za odgovore a ne za pitanja :) ( ugled mi je vazan valjda shvatate :P )

Drago mi je da ima aktivnih pametnih ( zenskih ) članova :)
Meni ide skroz te

[quote name='scooby-doo' timestamp='1297119657' post='417828']
U vraga! Ljudi vajk dobivaju pluseve za odgovore a ne za pitanja :) ( ugled mi je vazan valjda shvatate :P )

Drago mi je da ima aktivnih pametnih ( zenskih ) članova :)
Meni ide skroz te