Jump to content
[I-B-R-O]

Udruženje Mladih "Cazin.net"

Recommended Posts

Do koliko su godina mladi :P ?
Doci cu i ja da vidim sta je tu tako posebno , nego ko donosi pice ? xD

hej nemoj samo da se onako odulji... budi jasna i striktna :D fino kazes zuta crvena i plava :D i rjeseno :D

i hvala meni sto sam pridonijela pozitivnoj energiji :D salim se :D

Cestitam novoj predsjednici na imenovanju i puno srece u budućem radu ...

a vidim da se je krenulo zestoko sa radom ...

[quote name='BLACK ROSE' date='31 July 2010 - 03:18 ' timestamp='1280539139' post='386774']
idući put samo pročitam dnevne tačke reda, ka
  • Upvote 1

[quote name='Daisy' date='31 July 2010 - 03:00 ' timestamp='1280538046' post='386770']i hvala meni sto sam pridonijela pozitivnoj energiji :D salim se :D[/quote]

Nema na čemu. :P Šalim se. :)

[quote name='BLACK ROSE' date='31 July 2010 - 03:18 ' timestamp='1280539139' post='386774']idući put samo pročitam dnevne tačke reda, kažem zaduženja, [b]ako bude potrebe zagalamim koji put da se zna ko je glavni i rasip[/b] :icon_cheesygrin:[/quote]

Za one koji ovo ne shvataju ozbiljno, evo šta se desilo zadnji put kad je BLACK ROSE zagalamila:

[URL=http://img405.imageshack.us/i/bijes2.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3480/bijes2.jpg[/IMG][/URL]

:P

Nego, bilo mi je drago vidjeti da novi ljudi dolaze, što sam upoznao one na kojima budućnost Cazina ostaje i što se takvi uključuju u udruženje. Nadam se da će se taj trend nastaviti i da će pod vrhovnom komandom BR dati Cazinu nešto novo, nešto dobro.

Na nama ostaje oruzje i droga lokalnih mafijasa :D , it's the future xD .

jel ono vi kazete ima bujruma svakome :P .... ja mislio doci sinoc al sam radio..

[quote name='BLACK ROSE' date='03 August 2010 - 01:55 ' timestamp='1280793350' post='387419']
Hvala :)

p.s. Angel of Death ne

[quote name='Daisy' date='03 August 2010 - 10:30 ' timestamp='1280824258' post='387437']
ahaa, mali od oklagije :D bas angelu mogao si kakav burek sloziti na brzinu :D
[/quote]

Joj kako odmah prebacujes na mene , sve mi se cini da si ti rekla donijeti hurmice kako smo se dogovorili :D .

Nego veceras ocekujem nove clanove , i ja cu se oficijelno upisati , ako nadjem licnu :D .
Vidimo se .

[quote name='BLACK ROSE' date='12 August 2010 - 10:18 ' timestamp='1281604704' post='389097']
U povodu obilje
  • Upvote 1

[quote name='BLACK ROSE' date='15 August 2010 - 05:05 ' timestamp='1281841510' post='389978']
Ti si znao pa nisi do

[quote name='Angel of Death' date='15 August 2010 - 11:50 ' timestamp='1281869403' post='390011']
Ja sam imao posla a i najavio sam nekima da necu doci tako da .... ;)
Ja bih dosao da sam imao vremena , i sta onda sto cu doci samo ja sam ? Krivi ste vi sto niste napravili dobru promociju pa niko gotovo nije ni znao , znali su ovi sto smo im usput rekli :) .
[/quote]

pa ti si član,