Jump to content
_women_

Krečenje, uređenje stana/kuće

Recommended Posts

Sva mi je kuća u bijeloj boji, osim zidova na verandi. Pošto je planiramo zatvarti, ja sam odlučila vratiti je u bijelo. Rekoh sad ću to odraditi, pa kad je zatvorimo ako bude potrebe mogu ponoviti ... 

A jesam se napatila. Fasada gruba, narandžasta boja bila .... nisam zadovoljna ishodom, moram zvati molera da to odradi. 

Nama sutra dolazi majstor da malo ulaz u kuću "prekroji", ništa mi se ne da po kući briskati kad znam šta slijedi narednih par dana. Kad sam sve sagledala, super sam postupila što sam ljetos riješila boju verande, bar nju neću morato bojati kad se sve završi. :)

I ja sam zadnja dva vikenda krečio. U bijelo, kao Gustav (doduše, on je krečio cijeli svijet u crno, ali razumijete poentu).

uii,bas ti je fin Etablisment 

eh,de ti mi sad fino ustepeno reci - korak po korak

kako si stavio Slike u post ?

On 8/27/2014 at 0:06 AM, Ciklama said:

Sva mi je kuća u bijeloj boji, osim zidova na verandi. Pošto je planiramo zatvarti, ja sam odlučila vratiti je u bijelo. Rekoh sad ću to odraditi, pa kad je zatvorimo ako bude potrebe mogu ponoviti ... 

A jesam se napatila. Fasada gruba, narandžasta boja bila .... nisam zadovoljna ishodom, moram zvati molera da to odradi. 

ja sam naso predobru kombinaciju boje zlatno i bijelo :) mozete pogledati video kako izgleda https://www.youtube.com/watch?v=ZuZitZ6uTLY