Jump to content
Sign in to follow this  
farko_Legenda

Nepismeni novinari...

Recommended Posts

[quote name='farko_Legenda' post='256834' date='Aug 26 2008, 00:40']Nikako se nemogu načuditi po kojem principu ti novinari na USKTV dobivaju poslove. Pored

[quote name='CAZINJANIN' post='256845' date='Aug 26 2008, 01:47']Ja tu nevidim ni

[quote name='farko_Legenda' post='256857' date='Aug 26 2008, 03:43']njima se nemo

znate sta?! ja se isto toliko iznerviram kad cujem/vidim sta ovi novinari rade... aaj onda na nasem radiju ima par osoba, pa ih ne mogu nikako slusati koliko su... to kad zamuca... il neke rijeci pocne izvrtati uhh :angry:

UUUhh na nasim prostorima rodilo takvih.

Kad je "jednoč" nas slavni sportski komentator koji je u to vrijeme bio "novinar u usponu" na opce zgrazanje sviju komentarisuci i prateci utakmicu izjavio: [i]igraci su toliko kaljavi da im se ne vidjaju brojevi na dresovi[/i]" to je bio ispad stoljeca, ja mislim da ce svako ko je to cuo pamtiti to citav zivot. :icon_eek:

[quote name='zvrk_hanuma' post='262760' date='10.09.2008, 02:59']UUUhh na nasim prostorima rodilo takvih.

Kad je "jednoč" nas slavni sportski komentator koji je u to vrijeme bio "novinar u usponu" na opce zgrazanje sviju komentarisuci i prateci utakmicu izjavio: [b][i]"igraci su toliko kaljavi da im se ne vidjaju brojevi na dresovi[/i]"[/b] to je bio ispad stoljeca, ja mislim da ce svako ko je to cuo pamtiti to citav zivot. :icon_eek:[/quote]

"Igraci su toliko keljavi da im se ne vidjaju brojevi na dresovi..." ili ona druga poznata "Krajina u prvom poluvremenu napada u pravcu cetkare"...

Ma svakakvih komentatora i novinara ima.. Stvarno se nekada upitam sta je sa mladim novinarima koji su zavrsili zurnalistiku? Sto se njima ne dadne prilika?

Kad vijdeh naziv ove teme, pade mi na um, Daily Show na Comedy central, ljudi brete pogledajte kako covjek ismijava sve politicare, ima da se iskocenite od smijeha, a Boga mi i zalosti ko sve vodi drzave :lol:

I ja nekad pogledam to da se izsmijem...al ko god to prati mora da je mentalno zaosto il retardiran kao i oni sta rade u studiju...ne razumijem neke stvari... :huh:

[quote name='Rale' post='310033' date='07.02.2009, 04:54']I ja nekad pogledam to da se izsmijem...al ko god to prati mora da je mentalno zaosto il retardiran kao i oni sta rade u studiju...ne razumijem neke stvari... :huh:[/quote]
hahahahahahahha ono fakat nije za normalne ljude ja sam jedan mjesec nisam imao nikakvih filmova na dvdovima a nisam naucio zaspati a da nesto ne gledam.... ujutro ustanem ko drogiran od one hoce li mi ko doci hahahhahaha....

[quote name='sanel87' post='310048' date='07.02.2009, 09:48']Tako slovenci kazu za Portugal, mozda je mislila na slovenskom :) ![/quote]

da i ona voditeljica nije ta koja priznaje ili ne odgovor ...

[quote name='lucky' post='310149' date='07.02.2009, 17:59']da i ona voditeljica nije ta koja priznaje ili ne odgovor ...[/quote]

proucentica je Njemica ! :D Mogli su Portugalische priznati ! :)