Jump to content
esma

Amir Harbaš - Načelnik Cazina ???

Recommended Posts

[quote name='imola' post='249048' date='Jul 23 2008, 07:47']Imam ja jedan dobar i iskren prijedlog za druga Amira, koji naravno znaju mnogi., a to je da svi iole ozbiljniji političari znaju od prilike kakve su konstalacije snaga, kada su u pitanju kandidati za načelnika tj. da Amir vrlo je izvjesno neće biti ozbiljnija konkurencija Ogre

[quote name='safet susic' post='249134' date='Jul 23 2008, 13:57']Amir Harbas da nije dovoljno jaka konkurencija ostalim kandidatima nebih ga zivkali i molili iz A-SDA te SDA stranke da se povuče.Kako sam kaze ima moralnu obavezu prema ovoj carsiji i sigurno ce je ispuniti i ako ne pobijedi siguran sam da ce biti ravnopravan konkurent Ogresevicu. Harbasu i jedan i druga strana nude da sebi bira mjesto u opstini nakon izbora ali uvijek je pokazivao svoje ljudske osobine pa tako i ovaj put odbivsi sve to.

Svi vi mozete pricati sta god hocete ali Harbas je vama strah i trepet..
Sjetite se prosli izbora ovi ce biti jos uzbudljiviji.. Neke stvari se nemogu kupiti novcem, za sveostalo tu su dokazi ;)
Zivi bili pa vidjeli!

p.s. Aha jos nesto Harbasa za nacelnika :)[/quote]

Jojjjjjj druže Siliću!
Pa možda za par godina i ti budeš imao neke JASNIJE stavove, ovako su oni samo ništa drugo nego subjektivni i vođeni određenom dozom emocija...
Pa lično meni je taj Harbaš,bogami dragog, veoma drag čovjek i lično nemam ama baš ništa protiv tog čovjeka, i čak štoviše ja sam kod njega u lokalu proveo dobar dio svog slobodnog vremena., ali ja neke stvari gledam iz nekog drugog ugla i nastojim ih rezonovati realno...
Neznam o kakvim "strahovima i trepetima" pričaš, znajući pritom da je samo jedan dragi BOG A.DŽ.Š...
A u svojoj konstataciji sam mislio izmeđ' redova, da je bolje ptica u ruci nego golub na "kukuruzani"...

Mozda tema nije prava ali ako se sad ne maknu sa mjesta oni koji vec 17 godina vladaju cazinom onda cemo stvarno biti u problemima...
ja bih samo volio vidjeti na mjestu nacelnika opcine cazin nekog ko nije (a)sda... cisto zato da dodje do promjene i da se da opoziciji sansa... ako on bude isti ili gori od trenutne vlasti ja cu biti prvi koji cu proklinjati i sebe i njega

[quote name='imola' post='249048' date='Jul 23 2008, 10:47']Imam ja jedan dobar i iskren prijedlog za druga Amira, koji naravno znaju mnogi., a to je da svi iole ozbiljniji političari znaju od prilike kakve su konstalacije snaga, kada su u pitanju kandidati za načelnika tj. da Amir vrlo je izvjesno neće biti ozbiljnija konkurencija Ogre

Ja bi da se ukljucim u ovo.
Harbas nije los samo se ja pitam kako je Krajina bila u premijer ligi BiH i odjednom je nema vise nigdje. Ja neznam al ovo pitanje bi trebalo postaviti Harbasu jer koliko znam on je Predsjednik upravnog odbora. A Ogresevic je ovim potezima sam sebe dotukao samo sto ce nama biti problem ako DNZ uzme vlast to ce biti gadno jer ovi DNZ i Asda su vec u cvrstoj koaliciji i to bi moglo biti opasno. A sto se tice Harbasa on je vec jednom izgorio neznam sta mu je bilo kad se je opet kandidovao.

[quote name='Samo je JEDNA SDA' post='249301' date='Jul 24 2008, 01:19']Ja bi da se ukljucim u ovo.
Harbas nije los samo se ja pitam kako je Krajina bila u premijer ligi BiH i odjednom je nema vise nigdje. Ja neznam al ovo pitanje bi trebalo postaviti Harbasu jer koliko znam on je Predsjednik upravnog odbora. A Ogresevic je ovim potezima sam sebe dotukao samo sto ce nama biti problem ako DNZ uzme vlast to ce biti gadno jer ovi DNZ i Asda su vec u cvrstoj koaliciji i to bi moglo biti opasno. A sto se tice Harbasa on je vec jednom izgorio neznam sta mu je bilo kad se je opet kandidovao.[/quote]

haj da te podsjetim da je sda zajedno sa dnz-om smjenila ministra rasima pajića iz cazina, pa ti skontaj ko je tu u kakvoj koaliciji :o

hoces da kazes sabane da u OV cazin, Asda i DNZ nisu u koaliciji ??
argumentovano mi dokazi da nisu..skidam ti kapu ako to budes u stanju...

prvi sam pitao...
interesantno, nikad nisi u stanju ili ne zelis konkretno diskutirati, vec iznositi sture konstatacije, saljive i bespotrebne upite itd..

vec nekoliko puta smo dokazali da saradjujete ( ako vam se vise svidja taj izraz )..navest cu "samo" 3 stvari :

slucaj 1.- kad se izglasavalo nepovjerenje predsjedavajucem , DNZ nije glasao , jer je to ocito bio dogovor Alijice i predsjedavajuceg, buduci da je glasanje bilo tajno, a Alijica nije mogao garantovati da neko od njegovih vijecnika u zaru te tajnosti nece bubnuti glas protiv predsjedavajuceg..zbog toga nisu ni glasali..onda je pravnik kao nesto kritizirao DNZ, sto je naravno trebalo, onima bez sive mase u glavi ukazati kako je sve na relaciji Asda- DNZ regularno, tj. da su ratne sjekire jos uvjek otkopane, a ustvari su ih dobrano bili zakopali jos ranije..

slucaj 2. - sve odluke koje su u skladu s interesima predsjedavajuceg i asda se jos uvjek donose sa natpolovicnom vecinom, iako asda nema vecinu u vijecu, kao sto se i sev one odluke kontra njihovog interesa ( najvise predsjedavajuceg ) lako odbacuju, buduci da je DNZ uvjek suzdrzan kod izglasavanja tih odluka

slucaj 3. - zbog bolesti jednog od vijecnika DNZ ( vec nekoliko mjeseci ) , sjednice se ne sazivaju, ili se sazivaju sa nebitnim tackama dnevnog reda ( znam da ces pricati o kolegiji i usaglsavanju na kolegiju oko dnevnog reda itd , al to smo apsolvirali ranije )... zbog toga nisu ni sazivane sjednice na kojima se trablo raspravljati o izvjestajima javnih preduzeca i rada nacelnika...

kako cujem, danas je vijece, i opet cu biti u prilici vidjeti Alijicu kako fali tebe i nacelnika, he, he...

slucaj 1
hoces reci da druga Rifeta vole, odnosno da su ga iznenada poceli voljeti..

slucaj 2 i slucaj 3
nigdje nisam spomenuo regulacione planove, itekako su bitni, narocito ako su realni, u smislu izvodljivosti

slucaj 4
ispadi predsjedavajuceg u svezi sa njegovim ljubavnim problemima, otkrise stvarno lice ove vlasti...oni se u stvari zafrkavaju s nama i vijece im predstavlja samo formalnost, sredstvo legaliziranja njihovih interesa..
da se razumijemo tako je bilo i u vrijeme dok ste bili jedna SDA..

na kantonalnom nivou ne zaboravi partnerstvo SDA-SDP, sto ja vama , navodno bio razlog protivljenja mada su razlozi daleko dublji, a sto se tice DNZ-a , oni su dibidus razlika ovom iz vijeca, to znas i sam..

ne znam ja vole li ovi iz dnz-a hozana ili jednostavno ne mogu smisliti moguću zamjenu ramiza il nekog iz sdp-a, mada od ovih iz sdp-a ima dosta onih koji su u srcu dnz-ovci :lol:

ako si ti stručnjak, reci nam kakvi su ti reg. planovi jesu li realni

stvarno ne znam za

Bojim se drugovi da uvaženi kolega Harbaš neće baš biti zadovoljan sto mu opstruirate "njegovu temu" jer on lično nema nikakve koristi od @šabanovih šala...hemo biti ljudi i vratiti se na temu... :D

[quote name='safet susic' post='249398' date='Jul 24 2008, 12:31']Pa dobro ja mislim da Harbas nije od onih koji su opsjednuti s tim da se o njim sve dobro pise na forumu i nije od onih koji ne prihvataju krtike.. Najmanje mu je vazno sta cu ja ti ili neko treci ovdje napisati.
Jer svima je poznato da je on registrovan na ovom forumu i da se par puta javio ali vidjevsi da su ovdje samo napadi i prepucavanja da ja branim sebe napadajuci tebe povukao se od bilo kakvog pisanja![/quote]

konačno ne

[quote name='speranza' post='249433' date='Jul 24 2008, 13:45']Bilo kako bilo, ovaj čovjek je izi

Da ja tebe posjetim da je Rasim Pajić sam podnio ostavku na mjesto ministra da bi ostvario penziju po poboljnim uslovima. Kad je dobio 1300 KM penzije bilo mu malo pa je zamrznuo penzio a htio na silu ponovo biti ministar. Tako da tvoje gluposti o smjeni SDA zajedno sa DNZ-om Pajića mogu proći samo kod neinformisani poput tebe. Da te posjetim da je SDA Pajiću dala jurt za kuću u čar