Jump to content
[I-B-R-O]

Saobraćajka na Mihaljevcu

Recommended Posts

i ona saobracajka u stijeni sto se desila izgleda nista neznaci tako da se opet vileni po cestama.mihaljevac je isto odnio mnogo mladih zivota al sad ova mladza raja pretjerano gine dok sjedu u auto misle da im se nemoze nista desit,malo smjesno al to jedva ceka da polozi i po ovakvim nesrecama imam osjecaj da to nije polozilo onako po propisima,

bio sam ja tamo.. cekali smo da se nadje peta osoba jer je motorista u bolnici rekao da je jos neko sa njim se vozio, a onda poslje kaze da nije nikog bilo... tad su bili jos sve cetvero zivi

zao mi bas ove cure danas citam ibro napisao vijest... neka joj je vjecni rahmet

a mihaljevac ko sto kaze mujo treba pretvoriti u makadam ili prokopati rupe po njemu.. ovo je najmanje drugi-treci slucaj da gine omladina

Zao mi je te cure i trenutno mislim da je njenoj porodici najteze.Neznam sta vi mislite i sada je kasno politizirati i pametovati jer jos jedan mlad zivot je otisao ali najveci problem kod nase omladine je vecinom alkohol,u zadnje vrjeme jako puno droge koja sve vise uzima maha kod nasih mladih i brzina koju nasa omladina ispoljava sa autom u bilo kojoj prilici gdje ima imalo ravnice sto je meni jako cudno.Recimo vozi se ogranicenje i onda cim vidi da je ravnica dodaje se gas ito toliko da se covjek zaprepasti.Sa automobilima koju posjeduju nasi ljudi u Bosni vecinom mozes ili ubiti sebe ili nekoga ni krivog ni duznog.Evo recimo izvana dotjeraju nekome auto koje u normalnoj zemlji neprolazi zadovoljavajuci standard i ispravnost pa stoga sav krs i starudija koju Evropska unija vise nece uvale u zemlje kao sto je Bosna.Zato je pored starih i propalih cesta i neispravnih auta toliko nesreca a i policija tu snosi krivicu jer totalno pijan vozac moze za 20.bijednih maraka proci bez kazne i cak nastaviti voziti i kasnije ubiti nekoga neduznoga dok u nekoj zemlji gdje je zakon jak MITO nedolazi u obzir a cim te pijanog uhvate da vozis odmah su ti lisice na rukama i ides prenociti u zatvoru i ode vozacka na godinu dana tako da ti vise nenampane da popijes pa da sjedenes za volan.Sve u svemu to je zalosno a mladi i neduzni vecinom placaju svojim zivotom.....

STrasnoooo Jadna joj je majka njena.. Boze sacuvaj i zakloni svakog, takvog zla :(
Neznam, i nemam rijeci za ovakve tragedije..

Rijesavanje nasih problema su u samom korijenu tj vladi..

Evo ovdje u CH moj rodjak, nedavno doso po mene da idemo na pice. Ja sam sve sure ucila dok tog kafica. I ja njemu fino kazem, dostu radi sta hosh, al nesh dokle hosh il ce te policija ili neki betonski zid razmrskati.

Doso neki dan meni plakati, otisla mu vozacka na 2 godine i nesto manje od chfr 10.000 kazne..i ga onako gledam, sad da mu i ja jos pametujem.. Sad poslije dvije godine kad mrdne uhom ice ponovo polagati..

Drasticne kazne za sitne prekrisaje i nove vozace!!!

Lako je nama ovdje pametovati, njemima je sad najteze :(

alkohol je velik problem jer doleotac poslaje sina od 10 g haj kupi litru konjaka,to nevalja,holandija zemlja droge al manje se desava nesreca nego u nas u cazinu,jer su im jake kontrole i cesto su alkotestovi,a to treba i kod nas ili trebaju vise kontrolisat brzinu voznje,nema price niakko sa kaznjenikom napisi kaznu oduzmi vozacku i te reklame treba na tv stavljat,tako se ovdje radi civilnim autom to rade prate motoristte ili neko auto,kad zaustave sve mu pokazu jer iz svog auta snimaju camerom,i stace insna nego poklopit se sutat,kod nas treba malo pojacat kontrole ima dosta policajaca nek sve s emoze regulisat i smanjit broj nesreca.

Azri nek je vjecni rahmet...

Sto se Mihaljevca tice.. Ja sam jos prosle godine, kada je Begić Selmir takodjer gore izgubio zivot u 19. godini zivota, rekao da bi najbolje gore bilo staviti jednu radarsku od 0-24 i jednu ambulantu hitne pomoci napraviti gore. Sve se pravi, moze se valjda i to napraviti. Znam da za ambulantu treba dosta para, al sta se mora, mora se...

Sto se pijanstva i volana tice... Treba uvesti vece kazne. Jedan moj drug je skoro napuhao balon (1,59 promila) i otisla mu vozacka na samo mjesec dana i samo 150 KM kazne dobio. 100 za pijanstvo i 50 za poslije 23 sto je vozio. Sreca pa je uhvacen dok je normalno vozio. Ne dao Bog da je napravio kakva belaja...

Zna li ko kad je dzenaza Azri ?? I jesu li uopste informacije sve koje imamo tacne 100%? :S

''Azra neka ti je vječni rahmet i neka ti dragi ALLAH podari vječni DŽENNET''.

[quote name='zvrk_hanuma' post='253880' date='Aug 18 2008, 13:01']Zna li ko kad je dzenaza Azri ?? I jesu li uopste informacije sve koje imamo tacne 100%? :S[/quote]

Nezna se jos ,ceka se brat iz italije da< preda kamion od firme.

dzenaza je u cetvrtak u koliko tacno sati ne znam. sutra cu znat pa buden napisala

-Dana 16.08.2008. godine u vremenu od 22.10 sati na magistralnom putu M4,2 u mjestu Mihaljevac, pćina Cazin, do

[quote name='[I-B-R-O]' post='254099' date='Aug 19 2008, 01:43']
-Dana 16.08.2008. godine u vremenu od 22.10 sati na magistralnom putu M4,2 u mjestu Mihaljevac, pćina Cazin, do

[quote name='rime.d' post='254114' date='Aug 19 2008, 02:45']Nije kci Hase vec Rasima[/quote]

Izvje

:( :( :( SVI SMO MI ALLAHOVI I NJEMU SE VRACAMO,, :( :( :(
NEKA TI JE VJEČNI RAHMET - AZRA Edited by pesin_

[quote name='[_maza_]' post='254448' date='Aug 20 2008, 01:06']
[b]R.I.P BABIĆ AZRA 28.04.1990- 16.08.2008 [/b]

[img]http://www.imagesforme.com/out.php/i131368_azra.JPG[/img]

:([/quote]

Kad ovako gledas sliku, stvarno ta smrt uvijek sijedi na ramenu

prije svega neka joj dragi Allah dz.s. podari Dzennet i vjecni rahmet,a njenoj porodici sabur...

ostalo...

ja ne vidim stavrno razloga da vi okrivljujete policiju,cestu,ovo ili ono...tu je jedini krivac ljudski faktor...vrijeme je bilo kakvo je bilo,Bog dragi htio tako da kisa pada...i svak zna da se tu na mihaljevcu gine i svi znaju da se tu vileno vozi i svi znaju da bude i policije tu,al niko ne haje za to,sto je vrlo vrlo nemarno od nas samih koji vozimo...jer znamo mi koja je budala za nasim volanom,al ne znamo koja je za onim drugim...

niko se sam prvenstveno ne pazi,pa sto bi te onda policija pazila???jel svi hocete pratnju policije???

nemojmo se praviti ludi...svi volimo chepiti njega preko mihaljevca,i sada se prica tu da treba to pretvoriti u kaldrmu...kome???gdje???

prilagoditi voznju uslovima na putu i kapak...i sve ce biti ok...

mladi poloze,mama i tata kupe bisna kola i oni gone nekim extremnim brzinama,isprevrcu se,poginu,i onda kriva policija,kriva cesta,estakvirla kriv Bog,a niko ne kaze,krivi smo mi sto smo mu kupili to auto...

lako je na sviju druge krivnju svaliti,a ne zapitati se,a sto mi je trebalo da mu kupim to???kad znam da nije iskusan vozac...

mislim,po ksi,snijegu i ostalim vremenskim nepogodama i najiskusnijem vozacu moze se desiti da proklize,da se prevrne,da jednostavno izgubi kontorlu nad vozilom,a kamoli toj djecurliji za tim masinama...

a uostalom,od smrti se ne moze pobjeci...

da se to lako rjesiti da policija oplete dobre kazne, a ne 30 maraka i haj kuci. Ja sam prije dva miseca ovde u austriji proso kroz zonu 30 sa 65 na sat, dobijo sam kaznu 200eura i haman mi vozacka oduzeta bila. Vjerujte mi da ja tuda sad strogo polako vozim i svugdje drugo sada
, dok te jednom ne opece nece niko smanjiti gas. A mihaljevac je za neke mjesto za auto trke.

cujem da se u cazinu desio jos jedan udes sa nekim crnim golfom stranih tablica, pa ako bi neko znao nesto o tome nek javi. niosam siguran jel na mihaljevcu. :unsure: