Jump to content
Sign in to follow this  
breake-dancer

Ultrabrutalna video igra

Recommended Posts

Gore su ove budale sto izmisljaju takve igre..ako hoce to..neka idu u talibane....a siguran sam kad bi culi pucanj puske..da bi im hlace postale vlazne......

[quote name='Alucard23' post='298627' date='05.01.2009, 17:03']Gore su ove budale sto izmisljaju takve igre..ako hoce to..neka idu u talibane....a siguran sam kad bi culi pucanj puske..da bi im hlace postale vlazne......[/quote]

to je danas i bit profita, ja znam kad sam se zaludio u Quake i takve pucacine i moja mama kad je to vidjela sokirala se zena i odmah mi icupala sve kablove iz PC-a.....

sljedeci dan se pojavila s CD-om SIMS-a sto me pravo nasmijalo :D hehehehehehe tako da sam ja jedno vrijeme morao PRETVARATI da volim i takve igre
a vjerujte da mi se samo vrtilo u glavi kako ce ona ici da ja mogu igrati i protivnicima prosipati krv po podu

eh to znaju i ovi proizvodjaci igara da mi gameri tako razmisljamo pa onda i prave takve BRUTALNE IGRICE
to donosi zaradu najvecu

aktrona je u stanju hibernacije :D mal odmaramo ,vjezbamo na nekom funn acc i trenutno smo 6 u evropi,pripremamo se za NC (nation cup)

BTW sto se tice ovi brutlani igrcia,jedino sto sam igraj,jebi me sad neznam kako se zove,znam ono da mozes pisati po ljduima i sl. stvari,bolesno :D haha

ali neko i to voli stas :D

Postal Suhi, Postal

[quote name='suhi' post='298712' date='05.01.2009, 22:21']aktrona je u stanju hibernacije :D mal odmaramo ,vjezbamo na nekom funn acc i trenutno smo 6 u evropi,pripremamo se za NC (nation cup)

[b]
BTW sto se tice ovi brutlani igrcia,jedino sto sam igraj,jebi me sad neznam kako se zove,znam ono da mozes pisati po ljduima i sl. stvari,bolesno :D haha[/b]

ali neko i to voli stas :D[/quote]

POSTAL :D

JA se vama momcima iz AKTRONE divim, vama svaka cast, tako ste uspjesni a nigdje nijednog sponzora niste imali
do nedavno. Onda taki uspjeh a nigdje da vas ko objavi da normalna raja cuje kako imamo COD-ovce koji rasturaju

PUNO SRECE NA TOM SLJEDECEM TURNIRU

[quote name='Harriess666' post='299314' date='07.01.2009, 19:53']JA se vama momcima iz AKTRONE divim, vama svaka cast, tako ste uspjesni a nigdje nijednog sponzora niste imali
do nedavno. Onda taki uspjeh a nigdje da vas ko objavi da normalna raja cuje kako imamo COD-ovce koji rasturaju

PUNO SRECE NA TOM SLJEDECEM TURNIRU[/quote]

a bice bolje jednog dana,bosna je to :S

Jedino da vas posaljemo na TAIWAN cuo sam da su tamo Gameri jako popularni kao recimo sportasi :) ako ne i vise hehehe

ne znam ko mi je to pricao da je tamo jako jako popularno i cijenjeno biti Gamer

Ljudi ja eo 3 dana brez prestanka tucem c&c 3 ... znam napravt aviona masu, i sve posaljem na jednog cojka, razlipim mu bubrege....
:D :lol: