Jump to content
Sign in to follow this  
_women_

Radno vrijeme

Recommended Posts

Naime, jeste li vi naisli nekad na neugodnost tipa da ste dosli negdje nesto uplatiti predati, rijesiti i da fakticki poljubite vrata iako radno vrijeme nije isteklo?
I da dodjete sat vremena prije isteka radnog vremena, a zaposlenika nema na njihovim mjestima ?
Sta reci?
Bezobrazluk ili ?

Postoje li neke inspekcije ili nekakve mjere da se to sankcionise?

Ibro nemoj me kudit, morala sam :^^:

Meni se je to proshle godine desilo.. kad sam bila u Cazinu..
ja reko odoh da podignem licnu.. hosh malo sutra.. zatvoreno.. :D

[quote name='Omercevka_' post='252524' date='Aug 12 2008, 20:23']Meni se je to proshle godine desilo.. kad sam bila u Cazinu..
ja reko odoh da podignem licnu.. hosh malo sutra.. zatvoreno.. :D[/quote]

a u koliko si sati otisla podici licnu ? jer licne se podizu u posti i posta nije mogla biti zatvorena ...

zvrk_hanumo de nam reci gdje si ti to naletila na takav slucaj ?

[quote name='lucky' post='252627' date='Aug 13 2008, 08:20']a u koliko si sati otisla podici licnu ? jer licne se podizu u posti i posta nije mogla biti zatvorena ...

[b]zvrk_hanumo de nam reci gdje si ti to naletila na takav slucaj ?[/b][/quote]

Posta radi, ali cips ne. Posta radi do 17h a cips nesto krace. Sve zavisi koji salter...

A toga bezobrazluka je kod nas previse.. Sto naslov kaze, radi se do kad ko hoce. Trebalo bi neki zakon uvesti ko u Njemackoj pa da svi moraju isto raditi i fajront. Ja sam prosle godine imo par puta belaj u posti sa Amirom. Isao par dana nesto provjeriti, a nje nema :wacko: Kao nije bilo "musterija" pa se ona ranije pokupila :wacko:

[quote name='zvrk_hanuma' post='252244' date='Aug 11 2008, 15:53']Naime, jeste li vi naisli nekad na neugodnost tipa da ste dosli negdje nesto uplatiti predati, rijesiti i [b]da fakticki poljubite vrata[/b] iako radno vrijeme nije isteklo?
I da dodjete sat vremena prije isteka radnog vremena, a zaposlenika nema na njihovim mjestima ?
Sta reci?
[b]Bezobrazluk ili ?[/b]

Postoje li neke inspekcije ili nekakve mjere da se to sankcionise?

Ibro nemoj me kudit,[b] morala sam[/b] :^^:[/quote]

Sex sa vratima se može nazvati i bezobrazlukom , pogotovo ako se moralo.

Ovo da se dođe negdje a nema službenika i meni se dešavalo , ali me to ne ljuti.. radno je vrijeme i covjek je vjerovatno imao nesto negdje zavrsiti.

Za one koji nemaju razumjevanja za tako nešto postoje svugdje knjige žalbi u koje pišeš do mile volje.