Jump to content
Sign in to follow this  
BaroN

Sramota

Recommended Posts

Cazinska dvorana je sramota i nije dostojna reprezentacije BiH . Jucer sam otisao na utakmicu u polupraznoj dvorani se nije moglo sjediti . I vi sad ocekivati da Ben Gordon dodje iz NBA u ovu nasu malu salicu gdje se nemoze sjediti a kako je tek onda igracima . Otisao sam na poluvremenu sa utakmice , kao jos desetine ljudi - fuj i sramota .

Sta se ceka sa klimatizacijom ? il mozda treba gradit dzamiju vise , pa se nema sredstava za ovo ... ( kao i obicno )

Kako ce tek biti protiv Ceske i Engleske kada oni dodju kada dvorana bude popunjena skroz ? ...a vjerujte ako ovako ostane ovo nam je zadnji put da cemo gledati reprezentaciju BiH u nasoj dvorani .

[quote name='omg-It's-BaroN' post='251606' date='Aug 7 2008, 14:47']Cazinska dvorana je sramota i nije dostojna reprezentacije BiH . Jucer sam otisao na utakmicu u polupraznoj dvorani se nije moglo sjediti . I vi sad ocekivati da Ben Gordon dodje iz NBA u ovu nasu malu salicu gdje se nemoze sjediti a kako je tek onda igracima . Otisao sam na poluvremenu sa utakmice , kao jos desetine ljudi - fuj i sramota .

Sta se ceka sa klimatizacijom ? il[b] mozda treba gradit dzamiju vise , pa se nema sredstava za ovo [/b]... ([b] kao i obicno [/b])

Kako ce tek biti protiv Ceske i Engleske kada oni dodju kada dvorana bude popunjena skroz ? ...a vjerujte ako ovako ostane ovo nam je zadnji put da cemo gledati reprezentaciju BiH u nasoj dvorani .[/quote]

Momak, ne guraj dzamiju gdje joj nije mjesto i gdje nema veze. Rekoh ti vec da se one grade novcem iz dzepova obicnih gradjana. Ne guraj ruku u tudji dzep i ne preprskivaj sto oni trose na dzamije i puteve a ti na zvake :huh: Uglavnom, na sta se ti sine konkretno zalis osim sto muslimani ne daju pare za klima uredjaj u Dvorani :huh: De pitaj tog sa slike da ti kaze pa nam napisi <_<

Znam odavno za taj problem klimatizacije u dvorani,ali sta je tu je.. Ne mozemo glavom kroz zid. Ja sigurno necu dati pare da se kupi klima. Ima vecih "glavonja" od mene,pa kad su je znali napraviti onda neka i daju za klimu koja je vishe nego potrebna. Ne znam zasto je odmah nisu ugradili kad su pravili dvoranu? Sta,falilo para? Tesko!

Trebamo mi biti zadovoljni s onim sto imamo i ne kukati vazda. Kad odes u druge gradove koji su jos uvijek napola u rusevinama od rata,pa se vratis u nas lijepi Cazin ..tek onda shvatis sta imas ! ;)

peace

Falcon vrlo iritantno , ne podjebavaj ... ne moras na svaki post branit svoga zar ne ? ... kako to svake godine pred izbore biva gospodin ( mozemo ga nazvati tako , bio bi red ako nista ) Nermin Ogresevic organzira svakakva sranja bla bla ... ulaze tamo gdje ne treba .. Dvorana vec nekoliko godina ceka tu obecanu klimu ...

Falcon hos da ti ja sad kazem : necu da idem na PP namjerno sad cu ja da **bem po javi ovdje , briga sto idem u offtopic , i sto odgovaram na ta tvoja sranja o politici ali gdje god dodjes pocinjes sa tim ... Vidim cijelo vrijeme branis A-SDA i Ogresevica - koga briga ... al opet pocinjes podjebavati sa tim sranjima " tog na slici " , " na sto se jos zalis " ... reko sam ti 3 puta , evo trazio sam ... nisam rekao da ljudi ne daju pare za to ... nego Ogresevic neda za ovo ...

Jel tebi ljepse kad cujes da ljudi dolaze u cazin iz cijele bosne doci gledati BiH kako igra u "nasoj" dvorani ? Jel ti ljepse kad cujes da djecaci i djevojcice , ljudi i zene idu gledati Krajinu na stadion ili u dvoranu kako igraju sa Jedinstvom i Bosnom , jel ti ljepse kad kazu Cazin postao bosanski sportski centar nego kad kazu "U ratu se medjusobno poubijali , i sad se sklapaju u jednu koaliciju i izdaju Bosnu" ..

A sad vi dragi moji udrite i uredite ovaj post , podignite mi nivo upozorenja , banujte me ... Mislio sam ovdje vidjeti i "vasa" misljenja ako nista drugo ... i sad mi se javi neko kao falcon , neko ko toliko "brije" na politiku i pocne pametovati ... Na sto ti sinko jos brijes osim na politiku ... ajde razmisli pa javi ...

Jel ovo forum ?

[quote name='omg-It's-BaroN' post='251664' date='Aug 7 2008, 20:42']Falcon vrlo iritantno , ne podjebavaj ... ne moras na svaki post branit svoga zar ne ? ... kako to svake godine pred izbore biva gospodin ( mozemo ga nazvati tako , bio bi red ako nista ) Nermin Ogresevic organzira svakakva sranja bla bla ... ulaze tamo gdje ne treba .. Dvorana vec nekoliko godina ceka tu obecanu klimu ...

Falcon hos da ti ja sad kazem : necu da idem na PP namjerno sad cu ja da **bem po javi ovdje , briga sto idem u offtopic , i sto odgovaram na ta tvoja sranja o politici ali gdje god dodjes pocinjes sa tim ... Vidim cijelo vrijeme branis A-SDA i Ogresevica - koga briga ... al opet pocinjes podjebavati sa tim sranjima " tog na slici " , " na sto se jos zalis " ... reko sam ti 3 puta , evo trazio sam ... nisam rekao da ljudi ne daju pare za to ... nego Ogresevic neda za ovo ...

Jel tebi ljepse kad cujes da ljudi dolaze u cazin iz cijele bosne doci gledati BiH kako igra u "nasoj" dvorani ? Jel ti ljepse kad cujes da djecaci i djevojcice , ljudi i zene idu gledati Krajinu na stadion ili u dvoranu kako igraju sa Jedinstvom i Bosnom , jel ti ljepse kad kazu Cazin postao bosanski sportski centar nego kad kazu "U ratu se medjusobno poubijali , i sad se sklapaju u jednu koaliciju i izdaju Bosnu" ..

A sad vi dragi moji udrite i uredite ovaj post , podignite mi nivo upozorenja , banujte me ... Mislio sam ovdje vidjeti i "vasa" misljenja ako nista drugo ... i sad mi se javi neko kao falcon , neko ko toliko "brije" na politiku i pocne pametovati ... Na sto ti sinko jos brijes osim na politiku ... ajde razmisli pa javi ...

Jel ovo forum ?[/quote]

Cuj momak,

nemoj mene vezati za Nermina Ogresevica. Ponavljam se kad kazem za razliku od tebe koji ima sliku Harbasa ja Ogresevicevu nemam kao avatar i nisam njegov. Samo svoj. Iznositi misljenje, ma koliko pojedinima i pojedinim adminima bilo krivo, jos nije krivicno djelo (tj na njihovu zalost vise nije) i na to imam pravo. Reci cu jos nesto: o politici pricam na politici a tebi ako smeta sto se npr. Dan opcine organizira u avgustu s nizom manifestacija izumi vremensku masinu, vrati se u povijest i sam deblokiraj USK u januaru mozda. Nacelnik ne odredjuje kad ce biti izbori. Ma sta ti Hrbas pricao Nermin nije centar svijeta niti je Sotona i jos nesto sto ce te iznenaditi Zemlja se okrece oko Sunca, ne obratno. Druga alternativa ti je da ne citas politiku do svoje 18te godine barem. Ogresevic kolega nije vlasnik "kese" tj opcinskog budzeta vec Opcinsko vijece koje odredjuje kako ce se trositi novac. Nacelnik provodi. Novac se trosi u skladu s prioritetima. Vjerujem da klima u sali to, trenutno, nije. Savjetujem, ne iritiraj se toliko. Take it easy (kako Balas kaze) lutko lepa i kuliraj. Nije sav zivot politika (to sam davno shvatio) ali nije ni sport a kamoli da je to Harbas. Samo da znas, ta razmisljanja o vjecitoj odanosti nekome ili necemu (kad pominjes izdaju u tome sto se protjeruje radnik a nagradjuje neradnik) izumiru u nasem narodu ali se zadrzavaju samo u Krajini, gdje je pohvalno biti odan, pa makar i zabludi. Cazin se danas mnogo spominje, a znas po cemu... po svemu sto se desava povodom dana opcine. Prica se o mladom nacelniku koji od malo pravi nesto.

Na kraju, neka te ne banuju ili kaznjavaju osim povecanjem nivoa upozorenja. Lijepo je biti iskren, pa makar tako pokazao sve svoje mahane od orgazmickih osjecaja prema tom na slici preko nepostivanja starijih do polupismenosti.

Haj bok i baci se na tu vremensku masinu :icon_cheesygrin:

ps

da se skuplja za klimu dao bih ;)

[quote name='[_maza_]' post='251638' date='Aug 7 2008, 16:05']
Znam odavno za taj problem klimatizacije u dvorani,ali sta je tu je.. Ne mozemo glavom kroz zid. Ja sigurno necu dati pare da se kupi klima. Ima vecih "glavonja" od mene,pa kad su je znali napraviti onda neka i daju za klimu koja je vishe nego potrebna. Ne znam zasto je odmah nisu ugradili kad su pravili dvoranu? Sta,falilo para? Tesko!

Trebamo mi biti zadovoljni s onim sto imamo i ne kukati vazda. Kad odes u druge gradove koji su jos uvijek napola u rusevinama od rata,pa se vratis u nas lijepi Cazin ..tek onda shvatis sta imas ! ;)

peace[/quote]
mazoo nije nas grad ni pretrpio tolike stete od granatiranja a klima uredzaji nisu toliko skupi da se nemogu kupit,jedan takav objekat mora imat klima uredzaje..

[quote name='Falcon' post='251612' date='Aug 7 2008, 13:03']Momak, ne guraj dzamiju gdje joj nije mjesto i gdje nema veze. Rekoh ti vec da se one grade novcem iz dzepova obicnih gradjana. Ne guraj ruku u tudji dzep i ne preprskivaj sto oni trose na dzamije i puteve a ti na zvake :huh: Uglavnom, na sta se ti sine konkretno zalis osim sto muslimani ne daju pare za klima uredjaj u Dvorani :huh: De pitaj tog sa slike da ti kaze pa nam napisi <_<[/quote]

Da ti nisi hodza..sto taj tvoj narod ne skupi pare i obnovi koju firmu, vec praver sve skuplje dzamije u kojima ce jedan hoza radit....nije me briga ali stvarno se pretjerava s tim...ovo ispada kao neko takmicenje cije ce mjesto imati vecu i skuplju dzamiju...a ljudi ovdje kod nas postaju sve vis esezosnki muslimani...kad dodje ramazan svi lete u dzamiju, tako i za bajram..a poslije na dzumi dzamije skoro prazne....

Sto ne napravite djeci neka sportska igraliste ili nesto slico.....i jest sramota da dvorana nema klime.....mislim d a zaustajemo u tom pogledu jako...

jedno pitanje ... imali dvorana Luke u bihacu klimu ?

sramota je za Opstinu Cazin sto nerijesi drugi problem u dvorani a ne problem klima uredjaja ... Opstina treba da u salu u kojoj se igra uvede grijanje i da pojaca samo ventilaciju ... nikakva klima nije potrebna ... nisam jos vidio ( mozda sam previdio) dvoranu sa klimom ... gledo sam evropska prvenstva u kosarci gdje su se svi zalili na vrucinu u dvorani ... ali niko nije spominjo klimu u dvorani ...

ovi sto osudjuju gradjane koji prave dzamije ... pokusajte svoju snagu trositi na to da organizujete da se iskupe pare za bolju ventilaciju i grijanje u samoj sali gdje se igra pa vidite kakav ce odaziv naroda biti ...

[quote name='omg-It's-BaroN' post='251606' date='Aug 7 2008, 14:47']Cazinska dvorana je sramota i nije dostojna reprezentacije BiH . Jucer sam otisao na utakmicu u polupraznoj dvorani se nije moglo sjediti . I vi sad ocekivati da Ben Gordon dodje iz NBA u ovu nasu malu salicu gdje se nemoze sjediti a kako je tek onda igracima . Otisao sam na poluvremenu sa utakmice , kao jos desetine ljudi - fuj i sramota .

Sta se ceka sa klimatizacijom ? il mozda treba gradit dzamiju vise , pa se nema sredstava za ovo ... ( kao i obicno )

Kako ce tek biti protiv Ceske i Engleske kada oni dodju kada dvorana bude popunjena skroz ? ...a vjerujte ako ovako ostane ovo nam je zadnji put da cemo gledati reprezentaciju BiH u nasoj dvorani .[/quote]
Bravo baron svaka cast za ovu temu ;)
a sto se tice klimatizacije tesko da ce se to ista rijesiti...

[quote name='lucky' post='251759' date='Aug 8 2008, 21:07']jedno pitanje ... imali dvorana Luke u bihacu klimu ?

sramota je za Opstinu Cazin sto nerijesi drugi problem u dvorani a ne problem klima uredjaja ... Opstina treba da u salu u kojoj se igra uvede grijanje i da pojaca samo ventilaciju ... nikakva klima nije potrebna ... nisam jos vidio ( mozda sam previdio) dvoranu sa klimom ... gledo sam evropska prvenstva u kosarci gdje su se svi zalili na vrucinu u dvorani ... ali niko nije spominjo klimu u dvorani ...

ovi sto osudjuju gradjane koji prave dzamije ... pokusajte svoju snagu trositi na to da organizujete da se iskupe pare za bolju ventilaciju i grijanje u samoj sali gdje se igra pa vidite kakav ce odaziv naroda biti ...[/quote]

DE LUCKY KAD TE MOLIM .. PRESTANI VISE O GRADJANIMA , ja sam to rekao jer mislim da Ogresevic na takvo nesto ulaze novac .. dok se za dvoranu ne daje marke ... Vjerovatno ce to biti nesto malo ulozeno i pred izbore , tj u ovo malo :D ... tako da ostavimo gradjane "koje sam ja spomenuo" na miru .. ovdje se raspravlja o dvorani cazin- ja se izvinjavam .

Ajde ti nama reci koje je to EP sto si ti gledao :D :D :lol: - a jos kazes da klima ne treba .. jes ti ikako isao u dvoranu tokom ovih utakmica ? :D Hukic sjedi na klupi i mase peskirom po sata :D vec se umorio lol .. prvih 3 minute odigrane pogledas u teletovica covjek vise znoja nego oni sto trce na 4000 km

Big thank you za Alucarda i Tronika :D

@Lucky ti si svjetski cojk i dao si najbolji odgovor :)
Ako dvorane u metropolama nemaju klimu sto bi onda ova u cazinu imala.
Rijec je naime o attacku na gospodina Ogresevica i njegovu vladavinu,
te finansijama koje on potrosi gradeci dzamije a ne klimo dvorane :D :lol:
(amir harbas i njegovi fanove vrse attack na naseg nerku :()

Mjestani grade dzamije.Covjek koji se kandidovao za gradonacelnika Cazina
mogao je bar naci bolje ljude koji ce ga prestavljati javnosti,ovako je sve voda. :)

@Alucard23 jel ti nisi musliman kad kazes "taj tvoj narod"!
Mislio sam da je nas narod ali eto izgleda da su neki vec izvrsili podjele.
U tu massu spadaju svi clanovi,citav grad cazin jer svi su oni
iz svojih dzepova izdvojili nesto novca za gradnju dzamija.
(ako nista ona makar u svom dzematu,sergija rules)

Zadires u neke stvari na koje ne mozes utjecati .Ne mozes
utjecati na ljude koji daju novac za gradnju dzamija.
Ja svoje pare trosim gdje hocu,dajem gdje hocu.

Zelim Kebab !

Vi sto zracite sportskim duhom takodjer mozete poslije svake utakmice
staviti sergiju pred vrata dvorane i tako sebi obezbjediti klimu pa vam nece biti vruce :)

Klima i zima takodjer nikako ne idu zajedno,valjlda bi bolje bilo to grijanje rjesiti.

[quote name='bUDO_hodza' post='252012' date='Aug 10 2008, 13:35']@Lucky ti si svjetski cojk i dao si najbolji odgovor :)
[b]Ako dvorane u metropolama nemaju klimu sto bi onda ova u cazinu imala.[/b]
Rijec je naime o attacku na gospodina Ogresevica i njegovu vladavinu,
te finansijama koje on potrosi gradeci dzamije a ne klimo dvorane :D :lol:
(amir harbas i njegovi fanove vrse attack na naseg nerku :( )

Mjestani grade dzamije.Covjek koji se kandidovao za gradonacelnika Cazina
mogao je bar naci bolje ljude koji ce ga prestavljati javnosti,ovako je sve voda. :)

@Alucard23 jel ti nisi musliman kad kazes "taj tvoj narod"!
Mislio sam da je nas narod ali eto izgleda da su neki vec izvrsili podjele.
U tu massu spadaju svi clanovi,citav grad cazin jer svi su oni
iz svojih dzepova izdvojili nesto novca za gradnju dzamija.
(ako nista ona makar u svom dzematu,sergija rules)

Zadires u neke stvari na koje ne mozes utjecati .Ne mozes
utjecati na ljude koji daju novac za gradnju dzamija.
Ja svoje pare trosim gdje hocu,dajem gdje hocu.

Zelim Kebab !

Vi sto zracite sportskim duhom takodjer mozete poslije svake utakmice
staviti sergiju pred vrata dvorane i tako sebi obezbjediti klimu pa vam nece biti vruce :)

[b]Klima i zima takodjer nikako ne idu zajedno,valjlda bi bolje bilo to grijanje rjesiti.[/b][/quote]

Alo budo covjece .. sta si skocio na alucarda i na [size=3][color="#ff0000"][u][i][b]HARBASOVE[/b][/i][/u][/color][/size] ... ovdje se kaze da Ogresevic ulaze u dzamije a ne daje za dvoranu i ostale sportove .. Sta ste vise skocili sa tim ljudima .. Ti ovdje nisi dosao odgovarati na temu nego znas na sto vec ...

I daj okanite se tih dzamija nemoj da ih ja spominjem ... ne bih volio upozorenja da mi se podizu .. Ako ces raspravljati o dvorani pricaj , nemoj tu pametovati ko da 100 fakulteta imas ... I jos nesto nikad meni onaj ban ...

Cujem da englezi odbijaju doci ... nama ide pobjeda no to je veca sramota za nas .. ne bih se cudio da utakmicu prebace na neko drugo mjesto ... npr. Sarajeo kao i obicno <_<

i da evo tek sad vidim ovo metropole bla bla .. ajde ti si svugdje bio reci nam jednu metropolu koja nema dvoranu sa klimom .. i da se nadovezem bosanski gradovi nisu metropole ... ako jesu to je onda SA ...

Ako metropole nemaju klima zasto bi onda CAzinska dvorana imala .. evo ti odgovor zato sto se u tim "vasim metropolama" ne igraju utakmice BiH

nadam se da ce te naci donatora za klimu u dvorani.

p.s

sudeci po upozorenjima bice i ban uskoro ako bog da :)

kad malo sagledas dzamije grade dzematlije i narod i hvala Bogu kad su tako slozini pa ima masallah dosta dzamija .. Ovaj post nema nikve veze sa dzamijom i dvoranom...
a sto se tice dvorane trebamo biti zadovoljni da je imamo ikako, ima dosta jaki sponzora pa nek doniraju nes para pa nek se rijesi taj problem...

ma nisu vise ni sponzori budale ... nikad nista od sponzorisanja ... uf kako mi je sad krivo sto spomenu dzamije =/

[quote name='omg-It's-BaroN' post='253500' date='Aug 16 2008, 20:39']ma nisu vise ni sponzori budale ... nikad nista od sponzorisanja ... uf kako mi je sad krivo sto spomenu dzamije =/[/quote]

a gdje je novac koji dvorana prima ? hocu reci uplate za termine, klubovi koji odrzavaju treninge, sve se to placa , s tim parama mogu rijesiti taj problem..

[quote name='Virus' post='253474' date='Aug 16 2008, 17:37']kad malo sagledas dzamije grade dzematlije i narod i hvala Bogu kad su tako slozini pa ima masallah dosta dzamija .. Ovaj post nema nikve veze sa dzamijom i dvoranom...
a sto se tice dvorane trebamo biti zadovoljni da je imamo ikako, ima dosta jaki sponzora pa nek doniraju nes para pa nek se rijesi taj problem...[/quote]

Ne zove li se naša dvorana "Gradska dvorana", ili se meni pričinilo.

[quote name='jedancoek' post='253604' date='Aug 17 2008, 12:26']Ne zove li se na

[quote name='Virus' post='253513' date='Aug 16 2008, 20:37']a gdje je novac koji dvorana prima ? hocu reci uplate za termine, klubovi koji odrzavaju treninge, sve se to placa , s tim parama mogu rijesiti taj problem..[/quote]

znas ima tu i zaposlenih .. treba i opstini veci dio ... pa tako da malo para ostaje

[quote name='omg-It's-BaroN' post='253675' date='Aug 17 2008, 17:11']znas ima tu i zaposlenih .. treba i opstini veci dio ... pa tako da malo para ostaje[/quote]

ili se meni cini ili onu zaposljavaju 70 radinika ili svega 5-6 ... :)

glupo se raspravljati o ovakim stvarima al siguran sam da pare imaju da rijese taj problem..

toliko od mene na ovu temu.. Pozdrav

sta je ovo, pocela predizborna kampanja!? :unsure: slazem se i ja da dvorani treba grijanje/hladjenje, ili kako se to vec zove, i to sto prije...... a kako cujem, ove godine bi trebalo ici uredjenje parkinga i okolisa oko dvorane, i to je nesto, a mozda se sljedece godine rijesi i unutrasnjost, vidjecemo...
a te price da nam nikad vise kosarkasi nece doci su smijesno, pa ni prosle godine nije bilo hladjenja, pa su nam evo dosli i ove, dolazice nama i rukometasi, i malonogometasi, akobogda....uzmimo da dvorana u Bihacu ima i grijanje i hladjenje, ali zasto nema utakmica, pa zato sto vjertovatno nema sposobnih ljudi da dovedu kosarkase ili rukometase u svoj grad, a mi ocito imamo.... Edited by Haj'mo Bosno