Jump to content
Sign in to follow this  
bekir

pitanje za onog ko daje ukore??

Recommended Posts

ej nisam bio vise od dva njeseca prisutan zbog obaveza na forumu i otvori sad stranicu i vidim nesto novo ispod mog nika stoji neki ukor 10%
sta je to i ko to odlucuje kome ce da daje nekakve ukore i neka mi naznace sta sam ja to lose napisao da je za to jer se stvarno trudim da ne pisem neke ruzne rijeci i tako sl.
ili je to samo e ovom i ovom pa napisite rijec kada stavite tako nesto da covjek zna sta je napisao lose,a ne nema me 2 mjeseca i neko nesto novo nalijepi.
mislim nemjenja mi nista ovo sto je stavito samo bi volio znati sta je to :o
mozda negdje i ima opis oko ovog ali nisam vidio ako ima izvini

[quote name='bekir' post='251540' date='Aug 7 2008, 01:48']ej nisam bio vise od dva njeseca prisutan zbog obaveza na forumu i otvori sad stranicu i vidim nesto novo ispod mog nika stoji neki ukor 10%
sta je to i ko to odlucuje kome ce da daje nekakve ukore i neka mi naznace sta sam ja to lose napisao da je za to jer se stvarno trudim da ne pisem neke ruzne rijeci i tako sl.
ili je to samo e ovom i ovom pa napisite rijec kada stavite tako nesto da covjek zna sta je napisao lose,a ne nema me 2 mjeseca i neko nesto novo nalijepi.
mislim nemjenja mi nista ovo sto je stavito samo bi volio znati sta je to :o
mozda negdje i ima opis oko ovog ali nisam vidio ako ima izvini[/quote]

to ti je upozorenje
imas od 0% do 100% do 40 haj nekako ali od 50% bogami zahebano :D odmah prelazi na ban hehehe

a to dobijes ako npr. puno floodas ili ako koga uvrijedis malo,ako napises nesto ruzno u postu (mozda ni ne primjetis)
ako se svadjas s kime

itd itd

;)

p.s greske se prave a neprimjete se :)

[quote name='breake-dancer' post='251572' date='Aug 7 2008, 10:33']to ti je upozorenje
imas od 0% do 100% do 40 haj nekako ali od 50% bogami zahebano :D odmah prelazi na ban hehehe

a to dobijes ako npr. puno floodas ili ako koga uvrijedis malo,ako napises nesto ruzno u postu (mozda ni ne primjetis)
ako se svadjas s kime

itd itd

;)

p.s greske se prave a neprimjete se :)[/quote]

ma sve je to ok i slazem se sa tim sto napisa ali nije mi jasno da nisam nikako prisutan na ovoj stranici duze vrijeme i onda mi neko to stavi.
Mozda je ukor jer sam pauzirao malo:)))
Zato mi je smjesno to neko izgleda onako na ho ruk pa kome zalijepi
a ko je tako onda sve to postaje malo vise kao da se neko igra a i ja sam sam postavio ovako jedno pitanje o nekoj kao kazni sto su mi odma odbili kao da je to komplikovano

Jesam li ja jedini sa ovim ili ima jos neko ja ga nevidje a sjecem se svakakvi vrijedanja i gluposti?? Edited by bekir

[quote name='bekir' post='251723' date='Aug 8 2008, 04:49']ma sve je to ok i slazem se sa tim sto napisa ali nije mi jasno da nisam nikako prisutan na ovoj stranici duze vrijeme i onda mi neko to stavi.
Mozda je ukor jer sam pauzirao malo:)))
Zato mi je smjesno to neko izgleda onako na ho ruk pa kome zalijepi
a ko je tako onda sve to postaje malo vise kao da se neko igra a i ja sam sam postavio ovako jedno pitanje o nekoj kao kazni sto su mi odma odbili kao da je to komplikovano

[b]Jesam li ja jedini sa ovim ili ima jos neko ja ga nevidje a sjecem se svakakvi vrijedanja i gluposti??[/b][/quote]

nisi ti sam :D neki imaju i po 20 il 30% :D

u mene je samo 10% :D

nemoras se za to brinuti,samo fino dalje i to je to :D

@bekire, upozorenje imas jos od decembra,

mozes kliknuti na to [b]10%[/b] sto pise kod "Ukori" i sam mozes vidjeti..

razlog zasto to prije nisi vidio jeste to sto je ta opcija da clanovi vide svoje ukore uvedena skoro, u svakom slucaju, nije to razlog za brigu..

ugodno forumanje :D

CG

[quote name='breake-dancer' post='251572' date='Aug 7 2008, 10:33']to ti je upozorenje
imas od 0% do 100% do 40 haj nekako [b]ali od 50% bogami zahebano :D odmah prelazi na ban hehehe[/b][/quote]

bogam nemoj covjeku svasta pricati haha :D rodjo ne boj se evo ja sam ziv jos uvijek

[img]http://i306.photobucket.com/albums/nn263/namikzor/Clipboard01-6.jpg[/img]

ti si dobro napredovao jarane doguro si do 50% :icon_cheesygrin:

joj sto ste sklonili pola foruma sad i ova upozorenja .. kako cu znati na cemu sam :lol: vratite ono pls , ja sam cini mi se na 60, pa ako ode dalje valja se povuci sa foruma

ja imam ukor 10% ni dan danas mi niko nije objasnio zasto!
al zaboli me.. :D

samo znam da ubuduce i kad bi doslo do toga da bi trebalo obrazlozenje... a ne da mod kad ima los dan, kad nekog nevoli stampa ukore...

[quote name='EcI PeCi PeC' post='263758' date='11.09.2008, 14:39']ja imam ukor 10% ni dan danas mi niko nije objasnio zasto!
al zaboli me.. :D

samo znam da ubuduce i kad bi doslo do toga da bi trebalo obrazlozenje... a ne da mod kad ima los dan, kad nekog nevoli stampa ukore...[/quote]

kada kliknes na procente, pokazace ti datum i razlog ukora.

u tvom slucaju auslenderka je podignula nivo upozorenja, a kao razlog je navedeno vrijedjanje

[quote name='CAZINJANIN' post='264884' date='12.09.2008, 21:45']volite se vi klati kako ja vidim :) kako je u mene 0% :) mirno čeljade :PP[/quote]

ti onda mozda imas vezu :D

hej a gdje to pise ?
da znam ja sam dobio upozorenje od jednog na pp!! al nije bilo procenata nikakvih