Jump to content
Sign in to follow this  
ne_znam_ko_sam

Batman : Dark Knight

Recommended Posts

Nakon sto sam pogledao film, nisam mogao odoliti da ne otvorim temu. Dakle, vi koji ste gledali, kako vam se svidja? Meni je stvarno super film. Super je cijela radnja, puna iznenadjenja, dobre glume... Kao sto sam procitao na jednom site-u , fali samo jos koja kapljica krvi da bude jos bolje!

Mislim da bi Heath Ledger trebao dobiti oscara za ulogu Jokera. Svaka mu cast kako ga je odglumio.

Znam da ce jos jedan clan napisati odgovor na ovu temu i da ce se sloziti sa mnom :D

Bujrum pucati...

a mogao si i u ovu temu napisati tvoje misljenje o filmu :) jer je ista tema o Dark knight

[url="http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=8066&hl=batman"]http://forum.cazin.org/index.php?showtopic...6&hl=batman[/url]

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='251411' date='Aug 6 2008, 11:07']Nakon sto sam pogledao film, nisam mogao odoliti da ne otvorim temu. Dakle, vi koji ste gledali, kako vam se svidja? Meni je stvarno super film. Super je cijela radnja, puna iznenadjenja, dobre glume... Kao sto sam procitao na jednom site-u , fali samo jos koja kapljica krvi da bude jos bolje!

Mislim da bi [b]Heath Ledger trebao dobiti oscara za ulogu Jokera[/b]. Svaka mu cast kako ga je odglumio.

Znam da ce jos jedan clan napisati odgovor na ovu temu i da ce se sloziti sa mnom :D

Bujrum pucati...[/quote]

samo ako dodjeljuju Oscara posthumno :lol:

[quote name='breake-dancer' post='251412' date='Aug 6 2008, 11:14']a mogao si i u ovu temu napisati tvoje misljenje o filmu :) jer je ista tema o Dark knight

[url="http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=8066&hl=batman"]http://forum.cazin.org/index.php?showtopic...6&hl=batman[/url][/quote]
Moze neki mod ove dvije teme spojiti :D

Film me stvarno iznenadio. Nisam ocekivao da ce biti ovako dobar. Meni je genijalan. Iznenadjujuce je mracan i hladan - sto nisam ocekivao od jednog batman filma :P
Sve u svemu, definitivno preporuka :D

[quote name='Falcon' post='251414' date='Aug 6 2008, 10:16']samo ako dodjeljuju Oscara posthumno :lol:[/quote]

Mislim da ce ovo biti prvi slucaj gdje ce oscar biti dodijeljen posthumno. Vecina kriticara je ocijenila da H. Ledger zasluzuje da bude posthumno nominiran za sporednu musku ulogu i da zasluzuje tu nagradu..

Halalite, nisam vidio da vec ima tema otvorena... Neka neko od modova spoji ovu i onu staru temu...

nema sta meni je takodjer film mrak, ono najvise mi se svidja sto u filmu ginu i oni koji su Batmanovi najblizi, ono uvjek se uz pricu u filmu vuce i prica njegovom privatnog zivota, ne samo Batman-a, inace u tim filmovima o gradskim herojima je nemoguce da neko pogine a ovdje je totalno kontra i to mi je cool i mocna mi je uloga Jokera, mora da se zesce drogoo da bi onako odglumio...hladno i vileno uz dozu komicnosti...

pa film je i mene iznenadioo,,dobar je fakat,,dobra ekipa,,nema sta,,slazem se s harijem oko onog sto ginu najblizi,,ko bi se nadao u batmenu to,,heh

joker je i menne pozitivno iznenadio,,frajer je dobro zamijenio nickolsona

Ovo je film koji se gleda punim ocima, bez premotavanja i opet iznova. Rijec je o filmu koji te drzi, i u trenutku kad pomislis vec vidjeno iznenadi inventivnoscu. Pocetak. Pljacka. Mislim standardno ali iznenadjenje slijedi jedno za drugim. Onaj ko mi je donio ovaj film osevapio se... a sutra ga budem gledao opet aBd.

Ajd rekao da i ja skinem i pogledam ovaj film, i tako i bi :D

Dobar, doooobar film, svidja mi se opcenito radnja filma, pojedine scene su mi super uradjene, kao ona na brodu sa zatvorenicima, uglavnom vrijedno gledanja i trosenja vise od 2 sata zivota :icon_cheesygrin:

meni se pocetak svidio, pravo je dobro uradjeno, pomalo komicno..

slab snimak,

valja jos jednom pogledati na boljem snimku :D

[size=1][color="#808080"]uh sto flodam, sram me bilo [/color][/size]

[b]nisam gLedao, cekam DVDrip :rofl:[/b]

[color="#FFFACD"]
primjetil se da Flodam ? ..ahaha[/color]

[quote name='eXorcist' post='254884' date='Aug 20 2008, 19:49'][b]nisam gLedao, cekam DVDrip :rofl: [/b]

[color="#fffacd"]
primjetil se da Flodam ? ..ahaha[/color][/quote]

Ne zanima nas :D foodam pujj .... :icon_cheesygrin:

[quote name='eXorcist' post='254884' date='Aug 20 2008, 19:49'][b]nisam gLedao, cekam DVDrip :rofl:[/b]

[color="#FFFACD"]
primjetil se da Flodam ? ..ahaha[/color][/quote]

[url="http://www.mininova.org/tor/1637532"]http://www.mininova.org/tor/1637532[/url]

3606 seeds, 4639 leechers

Nakon dosta vremena skinut je "Batman" s 1. mjesta gledanosti i zarade u Americi... Zauzela ga je komedija Ben Stillera...

[quote name='clark gable' post='254876' date='Aug 20 2008, 19:30']meni se pocetak svidio, pravo je dobro uradjeno, pomalo komicno..

slab snimak,

valja jos jednom pogledati na boljem snimku :D

[size=1][color="#808080"]uh sto flodam, sram me bilo [/color][/size][/quote]

OBAVEZNO gable :D stvarno vrijedi oduzimanja 2 i pol sata :D ja sam ga u kinu gledala, gdje ti je dozivljaj jos potpuniji... vrhunski je napravljen film krenuvsi od grafike, glume, rezije... mislim, onako realno...batman ko batman, skace s nebodera na neboder i...nista :D kome takve stvari idu na zivce, onda ga ne treba ni gledati, ali zbog svega ostalog... pun pogodak!

"Why so serious? Let's put a smile on that face..." :lol:

Dobar je film najbolji mi je Joker samo nije mi jasno ako bude u planu novi film koga ce uzeti za negativce u starom Betmenu poslije Jokera se borio protiv covjeka sa dva lica ( koji je u ovom dijelu ocito bio onaj tuzioc ) i covjeka upitnika.

Sve u svemu preporucujem film svima koji ga nisu gledali ;)

Film je fenomenalan,za mene licno najbolji film dosad(sto se tice Batman filmova).Najvise mi se svida cijela atmosfera u filmu,nekako mracna.Jos jedna stvar cini film dobrim,a to je dobra odrada posla od strane glumaca.

[quote name='-BOZZ-' post='255693' date='Aug 22 2008, 19:34']Film je fenomenalan,za mene licno najbolji film dosad(sto se tice Batman filmova).[/quote]

ma oni prije filmovi o Batman-u su bili za malu djecu, mislim da se George Clooney i dan danas kaje zbog one svoje uloge u "Batman & Robin-u"...

glumac od jokera je nakon sto je zavrsio sa snimajnje filmom umro od predoziranja sa tabletama nekima. Ali fakat je odglumio boli glava, vjerovatno ce dobiti i oscar.

Mene je novi batman totalno odusevio da sam ga isla gledat dva puta u kinu, jednom na njemackom, jednom na engleskom, i moram reci da je njemacka sinkronizacija uradjena bez mrve zamirke, cak je Joker interesantniji sa onim mljackanjem :lol: Mocno je to sto je Batman lik koji je pozitivan, heroj, medjutim u ovom filmu su svi zli, cak i sam Batman na kraju biva samo jednim covjekom koji ima svoje interese. Kako ono citat bjese: Pravi heroji umiru, dobri ljudi ostaji zivi dok i sami se postanu zlima! Jako visoko misljenje o filmu sa moje strane! ;)

Citam neki dan da ce ovaj film, mislim kompanija koja ga je producirala biti tuzeni od istoimenog grada u Turskoj, koji se pogadjate zove Batman :lol:

[url="http://en.wikipedia.org/wiki/Batman,_Turkey"]http://en.wikipedia.org/wiki/Batman,_Turkey[/url]