Jump to content
Sign in to follow this  
[LoLLipop]

Idemo na tekmu BiH - SiCG?!

Recommended Posts

Ja se bojim, da se nasa ekipa nebi prepala malo srbije... (nemislim politicki)!
To je derby, zesce kategorije!

Nadam se na nasi nece biti nervozni..., ali ako budu irgrali kao protiv spanije, mozemo se nadati 3 boda!

Ja nemogu, sto nisam u BiH, ali poruka na nase gradane, idite u stadion i pravite atmosferu, da srbima nebude do igranja

Ujs ja brete zivim za tu utakmicu. Nebil bog dao da se ja ozenim do tad i sve to... pa da me onda zena pusti. Aj oj, ima da goc gol uletim na stadionu i da mi i na ledjima i na prsima bude pisalo naprijed-"Cazin", a na ledjima "

jes opasna tekma, ali i u nasoj ikipi ima srba zato ja misli da nece biti neki budalestina.

Al, mislim da sto se tice pobjede BiH... u to ne sumnjam nimalo. Vjerujem da cemo ih sa najmanje dva gola razlike stuci! Jer, nije ni SCiG vise jaka reprezentacija, jaci igrac im je Milosevic i nema vis ni pojedinaca ni kolektiva. A, sigurno ce i podleci atmosferi. Nasa repka je zeljna dokazivanja a navijaci ce biti previse fanaticni!

Ti ba

el_Capo netreba podcjenivati nasu reprezentaciju vidio si sta se desilo sa Francuzima i Spanijom koji su usli u utakmicu podcjenjujuci nasu reprezentaciju.

Sto se tice navijaca mogu ti reci da ce se malo koji srbin usuditi doci na Bilino polje cesto sam u Zenici bio sam svake godine na turniru u Zenici u cast Jasmina Hajduka kad je dolazio partizan i jos pokoji klub iz RS nije bilo ni jednog njihovog navijaca na tribinama jer nisu smjeli doci.

Planiro sam ici ako me sta nebi sprjecilo. Nasi ce pokupiti sva tri boda u Zenici.

el_Capo netreba podcjenivati nasu reprezentaciju vidio si sta se desilo sa Francuzima i Spanijom koji su usli u utakmicu podcjenjujuci nasu reprezentaciju.  

Sto se tice navijaca mogu ti reci da ce se malo koji srbin usuditi doci na Bilino polje cesto sam u Zenici bio sam svake godine na turniru u Zenici u cast Jasmina Hajduka kad je dolazio partizan i jos pokoji klub iz RS nije bilo ni jednog njihovog navijaca na tribinama jer nisu smjeli doci.  

Srbi nas sigurno ne

Evo, na ovom linku pogledajte kako Srbi komentarisu ovu utakmicu:

http://www.combat18.org/forum/viewtopic.ph...48f5a7757306d9f

Kad procitam komentare zgade mi se, i dodje mi samo da im opsujem sta god mi nampane, al necu, strpljiv sam i cekacu da ih napumpamo ako dragi bog da!

Neki od komentara Srba (citaj chetnika):

Znaci da stadion bude preplavljen nasom troboikom.Da se istaknu ogromni portreti RADOVANA,RATKA,ARKANA i SESELJA,da se to lepo vidi na televiziji.Naravno i batine treba da budu ukljucene u "DOCEK".Nemoijmo braco da propustimo ovu priliku da pokazemo balijama,ali i EVROPI sta su pravi SRPSKI NAVIJACI.Samo za ovu utakmicu DELIJE I GROBARI moraju biti JEDNO. Zanimaju me vasa misljenja.Stvarno priliku da uradimo nesto nesmemo propustiti.

Ako slucajno neki balija dodje u Beograd ne smemo dopustiti da se ziv vrati.  
Samo je mrtav balija dobar balija.

Prvi mec se igra 9.10 kod njih u Federaciji.Jbem im mater balisku    

Tako je brate uvek:  

NOZ, ZICA, SREBRENICA!

I sve ovo citajte na ovom: http://www.combat18.org/forum/viewtopic.ph...48f5a7757306d9f

Ima da ih potaremo i osvetimo Srebrenicu!

cujem da ce na Kosevo doci mozda 10,000 navijaca SiCG, al ovi navijaci ce biti iz republike Srpkse. SiCG ima pravo da 10% stadiona bude napunjen njihovim navijacima, po pravilima UEFE. Ma, da je karta 100 EUR-a vala idem ja u Sarajevo pa nebil se potukli. Bas bih volio vidti tog srpskog mudonju koji ce doci sa slikom Karadzica i Mladica na majici, ubicemo baju u njima!

Delegacija u kojoj je bio jedan Svicarac, jedan Svedjanin (Lars-Åke Lagrell) i jedan sejk sa Bahraina je donijela odluku da nam suspenduju "Bilino polje". Ponavljam, Svicarac, Svedjanin i SEJK sa Bahrajna! Poslali su ljude koji su navikli da su im stadioni cistiji od restorana, da su tribine kao u pozoristu te da su ljudi oko njih obuceni u svilu i kadifu.
Poslali su nam "parali-raju" da nam sudi. E pa FIFA-o, mater ti je8em, i tebi i svakom tvom clanu na ovoj zemaljskoj kugli!!! Otela si nam "Bilino" al' jebacemo majku cetnicima i na Kosevu i u Ugljeviku i gdje god da nam "presudis" da igramo!!!

Nema sanse..cak i njehov savez FSSCG ili tako nesto se je ogradio od toga

Kao i uobicajeno doci ce oni iz Sarajevske periferije Sokolac..Pale..Lukavica.Kasindo..dok ocekuj veoma malo pravih naviijaca iz Srbije po mom

BiH 0 - 0 S&CG Crying or Very sad

Fudbalske reprezentacije BiH i Srbije i Crne Gore odigrale su na stadionu Kosevo u Sarajevu nerijeseno (0:0) utakmicu u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2006. godine u Njemackoj.

Portparol MUP-a Kantona Sararajevo Magbul Skoro izjavio je za novinare da je nije bilo incidenata izmedju navijaca.

"Bilo je malo verbalnih sukoba, ali to ne smatramo strasnim", rekao je Skoro. Rolling Eyes

Utakmica je odigrana uz izuzetno visoke mjere obezbjedjenja Cool , pred oko 30.000 gledalaca, a glavni sudija bio je Francuz Zil Vesejer.

Urednik: Kenan Sabljakovic
Izvor: www.cazin.net

Steta,steta :cry: Al haj bolje nerijeseno nego poraz :) I ako nista drugo bar su Slovenci pobijedili-hehehe :hahahaha:

Evo da i ja kazem steta... bio sam na utakmici, izgubio sam glas evo citav jedan dan od utakmice nemam glasa od navijanja. Tek kad sam izasao sa stadiona shvatio sam da sam izgubio glas... bilo je dobro!

Falili su nam neki vazni igraci pa smo bili malo sporiji. Srpski navijaci su dobili po guzici, zasluzili su, spominjali su Srebrenicu!

Ako bog da, ako se oporavi Salihamidzic i Music, mozemo se nadati da cemo pobjediti SCG u Beogradu naredne godine.

Znaci bilo je polivace :hahahaha: Ako bog da kemo pa da se i mi proguramo ikako..zadnje vrijeme uvjek nas zadnje odlucujuce tekme s*ebu :cry:

nekje samo Milosevic dobjo poguzizi, jes njekako odvratan ... sto ga mrzim!

mismo bili puno boji, i trebali smo dobiti penal, ali jebiga sudija bijo francozac