Jump to content
[_maza_]

Pas u kući!Da ili ne ?!?

Recommended Posts

[quote name='MECA' date='22 July 2008 - 18:01 ' timestamp='1216749698' post='248919']
ako sam ja pas mogo bi u kuci :D (ne salim se)
pa mogu u kuci al kaka i to sve cistiti...
bolje kolbu ispred kuce .
[/quote]

Pas dok je malen uci se gdje obavljati nuzdu,ali jedino dok je stene.Kad odraste a to ne nauci,nece nikad.

NE

Ne ! Pas je dozvoljen kao čuvar kuće ili za lov. A ti moderni fazoni, oko kućnih ljubimaca, nimalo me ne privlače.

neprivlaci ni mene bas pasce u kuci, ili jedino nemam toliku ljubav prema psima kao sto sam nekad kad sam bio mali imao uhhh da mi je mati dala spavao bi ne u sobi nego na krevetu mom

[quote name='BeLaY' date='21 July 2010 - 22:55 ' timestamp='1279745722' post='384805']
neprivlaci ni mene bas pasce u kuci, ili jedino nemam toliku ljubav prema psima kao sto sam nekad kad sam bio mali imao uhhh da mi je mati dala spavao bi ne u sobi nego na krevetu mom
[/quote]

ni mene, pasce ko ljubimac da, definitvno )zelja jos od malena), ali ko kucni ljubimac, ne hvala :D

[quote name='Daisy' date='21 July 2010 - 23:03 ' timestamp='1279746186' post='384808']
ni mene, pasce ko ljubimac da, definitvno )zelja jos od malena), ali ko kucni ljubimac, ne hvala :D
[/quote]
aha Bobiju je mjesto vani u kucici :P

Za pse u kuci nisam , kao ni za macke . Mozda nesto manje , pauk ili zmija ...

nisam za to da pas seta po kuci....ma ni macka...ni bilo koja zivotinja....zna se gdje im je mjesto...

Nisam za to da pas bude u kuci, zna se gdje mu je mjesto ...

ovdje svak skoro drzi psa u stanu, cak ove blesave babetine uzimaju djecija kolica i vozaju pse u njima, svijet pobudalio :rolleyes:

ja nisam za to,pogotvo jer sestrin i zetoc pas

[quote name='Amren' date='22 July 2010 - 07:53 ' timestamp='1279781584' post='384857']
nisam za to da pas seta po kuci....ma ni macka...[b]ni bilo koja zivotinja....zna se gdje im je mjesto...[/b]
[/quote]

Na raznju ? :icon_cheesygrin:

[quote name='Angel of Death' date='22 July 2010 - 12:45 ' timestamp='1279795511' post='384914']
Na raznju ? :icon_cheesygrin:
[/quote]
Nismo mi kinezi. :D

[quote name='Angel of Death' date='22 July 2010 - 13:43 ' timestamp='1279798980' post='384933']
Ne'a to veze ...... :icon_cheesygrin:
[/quote]
ako me ikad pozove

[quote name='Malina' date='22 July 2010 - 13:45 ' timestamp='1279799104' post='384934']
ako me ikad pozove

[quote name='Daisy' date='22 July 2010 - 20:02 ' timestamp='1279825334' post='385006']
malina ja sam ocekivala da ce tvoj post opisati tvoje predivno slovensko pasce :D a ono nista :D
[/quote]

pokakio se u balagoniju...nije popularan danas :icon_cheesygrin:

nebi nikad drzala psa u kuci iako ga imam ali van kuce i sve ok :icon_cheesygrin:

[quote name='Daisy' date='22 July 2010 - 21:02 ' timestamp='1279825334' post='385006']
malina ja sam ocekivala da ce tvoj post opisati tvoje predivno slovensko pasce :D a ono nista :D
[/quote]
Naravno,predivan pas koji skoči na mene samo ako pogledam mamu...Nekad me ugrize za nos,ili nogu,ali je predivan. :)

Ja nemam kucnog ljubimca nit cu ga kad imati. Imao psa, preseliio na onaj svijet u miru... i ne zelim nikad vise tu obavezz. A za kuću.... :icon_cheesygrin: bio sma par puta bjen u djetinjstvu za uvodjenje mačke u kuću tako da je to definitvno iskljuceno u svakom pogledu. :rolleyes: