Jump to content
Sign in to follow this  
eclipsic

DM-sat televizija

Recommended Posts

Ja mislim da je jedna veoma dobra televizija sto se tice muzike...Pjevaju iskljucivo narodnjaci...
Frekvencija:EUTEL_W2 16E
12557 V 2156

Ne gledam to jer nisam bas ljubitelj narodne muzike .... Tako da nebi mogao bas dati neku ocjenu!

Puno je nas gledalo neki put DMsat i opili se uz isti :D

I takodjer smo slali poruke kako pozdravljamo familiju i njih u reziji, i po noci cekali pjesmu ili cekali da nam emitiuju sms :D

Ma dobra je televizija... Nema sta... :)

jedino dobro misljenje o toj TV ima DRAGANA MIRKOVIC jer ona zgrce lovu a mi pozdravljamo :) :) 2 kuce u americi od 250 . 000 od DM sata pa vi razmislajte kako :) :) ....

nekad upalim kad mi je dosadno , al nesaljem sms :D

ma super program nema sta ne bih nikad slao one poruke ne vidim smisla u onom, ali program je super extra muzika haman 24 sata na dan

Najzesce u 7h ujutro citati one poruke, jednom ja tako u Omegi, jutarnja kafa prije skole kad lik pise "Kad ce ona moja pjesma od Sabana pa da mogu da idem da orem" ...

[quote name='MaD_MaX' post='251840' date='Aug 9 2008, 10:43']Ma glupost sto se mene tice,samo narodna muzika WTF??? :lol:[/quote]

zato sto se samo te pjesme narucuju :icon_biggrin:

jednom sam iz zajebancije trazio pjesmu od Cannibal Corpse , ne mogu se sjetiti koju i nisu je imali :icon_cheesygrin:

[quote name='Rale' post='253068' date='Aug 14 2008, 15:26']zato sto se samo te pjesme narucuju :icon_biggrin:

jednom sam iz zajebancije trazio pjesmu od Cannibal Corpse , ne mogu se sjetiti koju i nisu je imali :icon_cheesygrin:[/quote]

ahaha odvala :icon_cheesygrin:

btw ne gledam to

[quote name='farko_Legenda' post='253119' date='Aug 14 2008, 21:41']DM sat isključivo narodnjaci? Neko je ovdje lud... Ako je TO

[quote name='farko_Legenda' post='253119' date='Aug 14 2008, 22:41']DM sat isključivo narodnjaci? Neko je ovdje lud... Ako je TO

super televizija.. al da bih slala sms nikadaaaaaa :D to mi je glupo.. pozdravljam mamu,
a ona sjedi kod mene :lol: :D

[quote name='Omercevka_' post='254076' date='18.08.2008, 23:21']super televizija.. al da bih slala sms nikadaaaaaa :D to mi je glupo.. pozdravljam mamu,
a ona sjedi kod mene :lol: :D[/quote]

bil ti to rekla da sam ja glupa :P :lol: hahaha..
ta televizija mi je dobra.. svakakvi pjesama bude, al sto zna biti i dosadni gluho bilo :D

prosle godine za novu mi gledali bas njihov novogodisnji program, dobro bilo, i ja reko haj da posaljem sms da vidim hocel biti.. ma mozete misliti, oslo mi 3Fr. dzabe. imali toliko raje sto su slali tu noc, da nisu uopste stigli emitovati sve poruke.