Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

Haris Dzinovic vs Srebrenica

Recommended Posts

Bisćani su i tekako ogorceni na ovaj koncert i na vlasnika XL_a,a vidjela sam da ljudi cak izvjesene plakate saraju "zar vas nije sramota" ,a na jednom cak i isvrljana Harisova slika.Svu raju koju ja poznajem s gnusenjem govori kako mogu tako nesto uraditi i da im ne pada na pamet otici na koncert a ti BARON idi na koncer i proveseli se fino :(

ekskluzivna informacija ... koncerta veceras nece biti ... OTKAZAN ...

Ne bih zelio nikoga da uvrijedim, ali moje misljenje je da jedan dio ljudi ne zna ni sta je 11.jula bilo, drugi dio ne zanima 11.juli, treci dio ce bojkotovati koncert zbog 11.jula, cetvrti dio bi otisao iako zna sta je taj dan, al smatra da on ne treba sjediti kod kuce zbog 11. jula....

Dobro je sto je odgodjen koncert.. Samo me cudi da je Haris pristao da pjeva na taj datum <_<

cccc ko da je on na to mislio njemu samo pare u glavi kruze .....

na plakatama sam primjetio da je dan odrzanja koncerta prebacen na 12.07.2008.godine ...
ima li ko kakvih informacija FB sto je imola spominjo jeli i tamo otkazan to sto je bilo zakazano ?

Nit sam planirala nit cu ici,nit ga volim slusati! Ko voli nek izvoli.
Bezobrazno jest da jednog petka,subote u godini nemozemo bez koncerta,al de!

[quote name='Kocka' post='246441' date='Jul 10 2008, 13:34']Ma te medjugradske tenzije postoje samo ovako po forumima a u stvarnosti ja nisam cuo da su se zbog toga problemi desavali, [b]@Baron je registrovan i na Biscani.net stranici i tamo je ''primjer'' kulturnog korisnika a ovdje nas salje u pm. e to mu nije fino,[/b] vidim dosta vas misli da ce cijeli grad biti na nekom losem glasu zbog tog koncerta, ma naravno da nece, stvar je samo u vlasniku XL-a i tkom datumu, i ja sam veliki obozavatelj Harisa Dzinovica i niti jedan njegov koncert na USK nisam propustio ali na ovaj u XL-u niti na trenutak nisam pomislio da odem, [b]jer ja mogu izdvojiti taj jedan dan da se solidarisem s narodom u Srebrenici
[/b][/quote]

1. saljem ... ja se izvinjavam svima koje sam uvrijedio - planuo ! - nego , sve sto cazinjani rade na neki nacin na koji se vama ne svidja tamo to raspravljate i u sve se ukljucujete ! e to vam nije fino - nije vas grad - nije vasa briga

2. Mogu ga i ja izdvojiti , mogu svi , ali kako je vec navedeno koncert "je trebao poceti u 00:00" sto ja ispravljam , trebao je poceti u 21 h , znaci pred kraj dana (ali koncert odgodjen), isto nam je danas ili sutra , tuga ostaje tuga !

Ista je stvar i da se koncert odri sutradan !

JA SE IZVINJAVAM SVIM BISCANIMA ! UZIVAJTE

[quote name='omg-It's-BaroN' date='Jul 11 2008, 15:59' post='246722']
1. saljem ... ja se izvinjavam svima koje sam uvrijedio - planuo ! - nego , sve sto cazinjani rade na neki nacin na koji se vama ne svidja tamo to raspravljate i u sve se ukljucujete ! e to vam nije fino - nije vas grad - nije vasa briga

2. Mogu ga i ja izdvojiti , mogu svi , ali kako je vec navedeno koncert "je trebao poceti u 00:00" sto ja ispravljam , trebao je poceti u 21 h , znaci pred kraj dana (ali koncert odgodjen), isto nam je danas ili sutra , tuga ostaje tuga !

Ista je stvar i da se koncert odri sutradan !

BaroN ima potpuno pravo isti je bio koncert danas ili sutra ili za 2-3 dana tuga ostaje tuga a

jbg :) ako si mislio na gusti more :) ja nepijem alkohol ima 4 mjeseca :) hehe :) Edited by CAZINJANIN