Jump to content
PC_DoctorE

ADSL BH Telecom

Recommended Posts

jel to niko ne komentarise nove pakete, ovo je za pohvalu bh telekoma, jos da se poveca brzina na moja tv bilo bi superrrr

Je l samo ja imam belaj, il jos neko, gubi se signal za internet?! Radi pa onda pola dana ne radi, adsl lampica samo se ugasi :S i nece da makne.

[quote name='veritas' timestamp='1324932107' post='446631']
Je l samo ja imam belaj, il jos neko, gubi se signal za internet?! Radi pa onda pola dana ne radi, adsl lampica samo se ugasi :S i nece da makne.
[/quote]
Meni radi sve super. Jesi probala restart modema ?

[quote name='veritas' timestamp='1324932107' post='446631']
[/quote]

imao sam ja taj belaj, morao sam disable pa enable lan karticu da bi ralilo ili se sagnuti pa ugasiti modem, a onda sam dodijelio IP adrese i nema vise frke, sve leti, koji ti je modem da ti napisem kako ces postaviti i ti svoju vezu!!!

[quote name='PC_DoctorE ' timestamp='1324939912' post='446643'] imao sam ja taj belaj, morao sam disable pa enable lan karticu da bi ralilo ili se sagnuti pa ugasiti modem, a onda sam dodijelio IP adrese i nema vise frke, sve leti, koji ti je modem da ti napisem kako ces postaviti i ti svoju vezu!!! [/quote]

Pravila sam ja nove postavke i nije htjelo ni tako, ali evo sad zadnja dva dana radi kako treba. :D Hvala ;)

kod mene ista brzina,vidim na gamers.ba mnogima iz drugih gradova je otišla brzina gore,kakvo je kod vas stanje.

meni ista, probajte resetirati modem, ako ga ne znate ponovo podesiti onda bar ga ugasite da se ponovo zakaci,

Probao sam sve, opet ista brzina, valjda ce se promjeniti ubrzo. Edited by Jiggy Bau

i meni je, ne treba se sad stim zahmetiti, danas je neradni dan i ako nije prije nove ukljuceno nece ni danas, tako da mozemo do kraja sedmice svi ocekivati!!!

tacno ce sad biti 1 godina kako sam predao zahtjev za MojaTV i jos nisam dobio uslugu :(
  • Upvote 1

[img]http://www.speedtest.net/result/1687575932.png[/img] masaAllah :)

Da i drago mi je sto nije slucaj sad kao sa "2mb" pa prikaze ovamo uvijek ispod 2. Sad je 4 i prikaze 4 ili vise MB. NIsam jos nista konkretno skidao pa da vidim da li ce prelaziti preko 400kb

Danas citav dan mi neradi Internet.. Korisnik sam MOJA TV full paketa.. Jutros prijavim i jos nista nije rijeseno.. Uspijem se conectovati ali mi ne ocitava stranice, dali jos neko ima ili dali je imao slican problem??

to je sigurno zbog ovog prebacivanja na brze pakete, pa se nesto remeti i sa mojom tv, imam moju tv u bihacu sam i za sada nemam problema ni sa netom ni mojom tv

mnogi su me zvali, fini sam bhtelecom, uglavnom oni koji nemaju neta, radovi su u toku i oni koji imaju net, isti je dosta usporen, moguce da se kako i kolege kazu radi o prebacivanju paketa!!!

bull to ce se josh ustabiliti, jer neki imaju i preko, recimo kolegi povecali brzinu sa 1 na 2 te njemu pokazuje 2.7, a korisnici netflat2 tj 2mbts speedtest pokazuje 1,7 i sl, znaci da to nije bash vjerodostojno

ja sam sam ima0 20 G imao sam na speedtestu max 3.5 a skidao sam sa neta i do 500kbts, a 450 konstantno, da me hoce sad ta sreca... Edited by PC_DoctorE

Vidjecemo kako ce ici dalje, postavim screenove aBd

Evo malo.

http://imageshack.us/g/266/cazin.jpg/

mocno mocno, ja sam ovakvu brzinu imao sa 20G paketom, bio sam prezadovoljan, ajd vidjecemo kakve sam sad srece!!!

[quote name='Brotha From Anotha Motha' timestamp='1325896056' post='447215']
Hoce li se i MojaTV korisnicima povecati brzina internet sa 2 na 4 megabita ?
[/quote]
Sad vjerovatno ne, mozda u neko skorije vrijeme. KOliko znam da nisu ni najavili povecanje brzina MOJATV korisnicima Edited by bull

meni su povecali prije 2-3 dana na 4mb i komsiji takodjer,ja sam ih zvao prije toga cisto rekreativno i rekli su da do kraja sedmice bi trebali svima jer navodno postepeno prebacuju.Sto se tice mojaTV tu nece nista za sad ,jedino sto su uspjeli to je pokvariti i to taj dan kad su meni povecali brzinu kod komsije su pokvarili tacnije smanjili na nesto jako jadno ali jer je javljalo da int radi,mozes pingat i sve ali ne mozes otvoriti ni jednu str. ,ponovo sve konfigurisao i opet ista stvar,nakon dugih pregovora s podrskom nista nije rijeseno ali koliko se sjecam vec sutra je brzina bila normalna i radilo je sve.tako da ko ima problem nek ih zove i dosadjuje :))

Novo stanje

[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/1693905687.png[/IMG][/URL] Edited by suhi

još ništa od povećanja,imali u vas šta :/