Jump to content
Sign in to follow this  
[LoLLipop]

neostik ljepilo

Recommended Posts

imam ozbiljno pitanje i nadam se da cu dobiti i takav odgovor. kako se moze odlijepiti ono zuto neostik ljepilo? mom psu se zaljepio komad spuzve na uho. nemam pojma kako da se to skine.

da li moze razrjedjivacem?

Jel to nesto kao sekundarno ljepilo?

Pokusaj sa vodom, jestivim uljem ili acetonom! Sto vise budes kvasila trebalo mi da pomogne.

[quote name='[LoLLipop]' post='244065' date='Jun 29 2008, 09:14']imam ozbiljno pitanje i nadam se da cu dobiti i takav odgovor. kako se moze odlijepiti ono zuto neostik ljepilo? mom psu se zaljepio komad spuzve na uho. nemam pojma kako da se to skine.

da li moze [b]razrjedjivacem[/b]?[/quote]

il polako nitrom

i onda samo saperes vodom da nitro neostaje na njemu.

problem je sto je to na unutrasnjoj strani uha. zakovano. njemacki ovcar je u pitanju, a kod njih su usi veoma bitne (polozaj, cvrstoca i sl.). znaci, to bi trebalo najbeznolnije odstraniti....

moj ti je savjet da odes lijepo kod veterinara,on bi trebao to rjesiti....
ovako kako si krenula zapalices tog svabu :lol:
ipak mi nismo strucni za to,elda :)

p e a c e

[quote name='Eve' post='244101' date='Jun 29 2008, 14:08'][b]Jel to nesto kao sekundarno ljepilo?[/b]

Pokusaj sa vodom, jestivim uljem ili acetonom! Sto vise budes kvasila trebalo mi da pomogne.[/quote]

[quote name='breake-dancer' post='244104' date='Jun 29 2008, 14:53'][b]il polako nitrom

i onda samo saperes vodom da nitro neostaje na njemu.
[/b][/quote]

@ eve - 100 puta jace od sekundarnog ljepila :D

@ breake - ma daj sta je tebi covjece razrjedjivac je isti kao i nitro :lol: :lol: al gdje ces to na psa .. TO NI NE POKUSAVAJ .

Preporuka veterinar ;) ...ili pokusaj mlakom vodom ... to nekako mora spasti

to ljepilo je inace gumasto, pa se nadam da bi nesto (zilho predlozio gaz) moglo da ga dovede u to stanje... onda bi bilo lakse odlijepiti.

joj, koji problem! vet nista nije mogao :(

neostik je dobar za smrkanje vec oprobano
pa ga odvedi kod narkica oni ce to rijesiti 100%

[quote name='omg-It's-BaroN' post='244138' date='Jun 29 2008, 18:52']@ eve - 100 puta jace od sekundarnog ljepila :D

@ breake - ma daj sta je tebi covjece razrjedjivac je isti kao i nitro :lol: :lol: al gdje ces to na psa .. TO NI NE POKUSAVAJ .

Preporuka veterinar ;) ...ili pokusaj mlakom vodom ... to nekako mora spasti[/quote]

hmm neznam kako je kod vas dolje ali ja sam moler i znam da ima razlike izmedju razredjivaca (Verd

[quote name='[LoLLipop]' post='244197' date='Jun 30 2008, 01:10']njegov doktor je prof. sa vet. fakulteta u sa. nije do veterinara, uopce. do ljepila je :([/quote]

:(

Sorry!

Znas sta, sto se ne bi s nekim hemicarem savjetovala onda. Mislim da je mudrije to. Daj mu sastav ljepila i trazi rastvor koji nije organski stetan. Imam ja prijatelja hemicara ako bude trebalo...

Najbolje ti je rjesenje odvesti psa kod veterinara.Pusti te ostale price.

[quote name='denoM' post='244257' date='Jun 30 2008, 11:13'][b]Najbolje ti je rjesenje odvesti psa kod veterinara.Pusti te ostale price.[/b][/quote]

pa vodila je , cujes sta cura kaze ... samo bojim se ja da ce to njemu ostati kako je krenulo

@ breake dancer - tvoja struka ti si upravu :D samo jel to pametno raditi ... odi pitaj [_maza_] ona bi to trebala znati , ipak je zaljubljenica u zivotinje :D

ma pokusaj ako mozes dohvatiti osisati sta mozes a ukoliko ostane na kozi sa koze bi trebalo moci samo spasti....

Izgleda da ce jedina solucija biti, da pas ode u pastrmu :)

[quote name='zilho' post='244160' date='Jun 29 2008, 21:49']neostik je dobar za smrkanje vec oprobano
pa ga odvedi kod narkica oni ce to rijesiti 100%[/quote]

hahahahahahahaha omg :D

Hm mlakom vodom i onda obrij mu chupu... i ribacom cetkom probaj.. :D

[quote name='Na_BrDu_GaNgStEr' post='244749' date='Jul 2 2008, 06:01']hahahahahahahaha omg :D

Hm mlakom vodom i onda obrij mu chupu... i ribacom cetkom probaj.. :D[/quote]
ribaca cetka u uho :lol: