Jump to content
Sign in to follow this  
[LoLLipop]

DA LI BISTE UZELI HRVATSKI PASOS/PUTOVNICU?

Recommended Posts

"]ovaj kamikaza mora zacepiti, pa nije bitno cime  :twisted:  

cova sa resenjima hahahhaa

samo se ti javi ako imas neki problem ,da ga rijesim :mrgreen: :twisted:

"]Reko sam ja kamikazi jos davno da ne buba gluposti kad je bila ona tema o Hitleru i Brozu, al et opet cojk poceo...

koje tebi kriv,sto ti je crvena svraka ispila pamet :D .....pozuri predaj zalbu ,prije toga skokni do Bibliotheke tako da nebi poceo dalje sa svojim komunosaursima da silujes Bosansku Historiju uvelicavanjem siledzija bivseg Komunizma!

Ako je glupost znati za Istinu onda si ti pfft .

:lol: dobro rjesenje snjeguljica :D
Ja sad neznam ako mi trebamo ici u dominikansku republiku trebali bi ici preko nekih drugih zemalja za koje bi trebala viza :roll:

neki ne razumiju da sa hrvatskim pasosom neko moze svoj zivot promijeniti.... npr. dodje do svedske, svicarske, njemacke,... najde posao, dobije radnu dozvolu (sto je veoma lakse u odnosu na dolazak sa vizom) i nastavi zivjeti u inostranstvu..

sto neko kaze, da ja lakse vizu izganjati, jeste moza jeftinije u tom trenutno ali ako dugorocno gledas isplatniji je hrvatski pasos

to je nazalost samo san mnogih....

kad nebi imao ovaj sto imam uzeo bi Hrvatski. A nek drugi pametuju koliko hoce. Zasto komplikovano kad moze jednostavno

Pozdrav krajzler
:mrgreen:

Guest Irhad

Normalno da bih uzeo hrvatski pasos.Dobro kemo kaze bolje imati taj pasos nego se ovdje gubati a neznaci ako imas hrvatski pasos da si Hrvat.
pozdrav

Zagreb - Hrvatska ce u podrucju slobode kretanja osoba, jednoga od 29 poglavlja (acquis communautairea) s kojim ce morati uskladiti svoje zakonodavstvo, trebati ukinuti diskriminaciju na temelju drzavljanstva te izgraditi administrativne strukture za uzajamno priznavanje strucnih kvalifikacija.
slobodno kretanje osoba, roba, usluga i kapitala, tzv. cetiri slobode, predstavljaju stupove na kojima pociva unutarnje tr

"]Da li biste htjeli imati hrvatski pasos?

:grin::grin::lol: Pa naravno "DA",to je moja prva domovina...i prvo drzavljanstvo.Ne vidim razlog,da bih netko trebal reci "NE",

:grin::grin::lol: Pa naravno "DA",to je moja prva domovina...i prvo drzavljanstvo.Ne vidim razlog,da bih netko trebal reci "NE",

Ima nas Bosanaca ovdje. To je i vi

Ima Bosanaca al kako izaci sa Bosanskim pasosem.Al svaci je pravo da odluci sam hoceli uzeti drugi pasos ili ne. Nemora to niko odlucivati u njegovo ime.Bitno je uteci od ti terorista sto bacaju bombe po trzcu samo zato sto se neslaze sa njihovom politikom. Pa sutra recite da nema terorista u Bosni.

Pozdrav krajzler

ove bombe su bacili pojedinci. Vjerojatno neki jadnik, bolesnik, ciji je brat poginuo u borbi sa autonomasima i krivo mu sto se autonomasi i danas bore za vlast.

Pa ti pojedinci sto smiju bacati bombe okolo nekaznjeno mogu biti samo teroristi kako ih drukcije nazvati, bombasi pa nije rat, znaci nema bombasa.

Upitas li se el_capo zasto nemas novaca. Netreba covjeku novac samo da bi uzeo hranu i sjedio kodkuce valja malo svijeta vidjeti, pa samo se jednom zivi. Znaci ako ti nebi isao nikud nemora i niko drugi.Zamisli radis cjelu godinu ili jedanest mjeseci imas love za fino zivjeti i onda uzmes mjesec dana ferije pa recimo sa famelijom u Grcku, Tursku, Spaniju ili sta ja znam, milina. A ne ovako cekas kad ce biti bolje i prode ovaj jebeni zivot , ostari se. De si bio nigdje, sta si radio nista.

Pozdrav krajzler

Upitas li se el_capo zasto nemas novaca. Netreba covjeku novac samo da bi uzeo hranu i sjedio kodkuce valja malo svijeta vidjeti, pa samo se jednom zivi. Znaci ako ti nebi isao nikud nemora i niko drugi.Zamisli radis cjelu godinu ili jedanest mjeseci imas love  za fino zivjeti i onda uzmes mjesec dana ferije pa recimo sa famelijom u Grcku, Tursku, Spaniju ili sta ja znam, milina. A ne ovako cekas kad ce biti bolje i prode ovaj jebeni zivot , ostari se. De si bio nigdje, sta si radio nista.

Nemam novca zato

Nema sta to je tvoj san, a ne ko ovaj kamikaza samo gleda na kome bi se iskiho, tebi kamikazo izgleda niko neda da usta otvoris tamo de jese pa se ovde na forumu izivljavas. :mrgreen: :hahahaha: :hahahaha:
Daj budi care jednom dobar pa posteno sa rajom.

Nema sta to je tvoj san, a ne ko ovaj kamikaza samo gleda na kome bi se iskiho, tebi kamikazo izgleda niko neda da usta otvoris tamo de jese pa se ovde na forumu izivljavas. :mrgreen:  :hahahaha:  :hahahaha:  
Daj budi care jednom dobar pa posteno sa rajom.

Molim ovdje posteno s rajom ???to mi nesto novo sad ,ima situacija kad sam ozbiljan zavisi skojim ljudima imam posla ,ako su to ljudi ozbiljnog karaktera onda se i ponasam tako al to nevidim ovdje gdje se odvija "mahalsko tracanje",podvale ,prisivanje imena terorista itd

forum i jest izivljavanje to je definicija ,ali tamo gdje otvaram usta su ozbiljna mjesta i rasparve bez mahalskog traca