Jump to content

Recommended Posts

Ovu temu sam pokreno bas zbog toga, da narod vidi sta su ti ljudi. To su velike pare ako je preko 1000 korisnika i da svaki ima liniju za 30km. A oni ako to imaju preko drugi oni sigurno placaju vrlooo malo. I dok porazdjele mrezu na svojima ruterima i bla bla dodje do korisnika linija koja je slabija od 28k modema.

Stranice nikako ne otvara. Sve sto moze je jedan msn glupi. Nekad pazite nekad i otvori www.google.com.

[quote name='sinan_sakic' post='251325' date='05.08.2008, 16:17']Samo idi tamo gdje je bolje. Pa nevjeroatno ej modem 56k radi brze. Pa da se mi je docepat toga sefa te mreze-usk.Ako god cita ovo iz MREZE-USK, znajte da ce ova tema jos privuci naroda i odvratiti od vase ponude interneta.[/quote]
pa druze vrlo lako se docepati KOGA GOD ZELIS samo reci ko ti treba i gdje si vec si se sakrio iza sinana i jak na jeziku de napisi ko si, kad si mudonja.

ljudi, nemojte biti smijesni, ta MREZA USK/Zona ba je jedno veliko SRANJE!

ja sam prosle godine imao to govno, wireless opremu komplet kupio, posjedio sam ko did stari, izgubio zivaca i zivaca i na kraju sam se popeo na krov, skinuo antenu i kablove, konektore, kartice i sve u kantu za smece, za nekih 150-200 km sebi da cupam zivaca, hvala.

ADSL je najbolji INTERNET PROVIDER U BOSNI I HERCEGOVINI !

Imam 9G paket, i skidam po 400-500 KB a nekad zna i na 600 otici kad skidam sa ftp.bih.net.ba/freezona. nekom ne radi odmah ADSL kako treba, okrenite onaj kontakt broj sluzbu ADSL 24 sata neznam sad kako ide i malo im majku opsujte, trznite ih i samo ce vam restartovati konekciju i vidjecete miline i pinogova i downloada :D

Meni je ping na nekom evropskom serveru maximalno do 50 !!! ali sve ima i od kompjutera.

[quote name='scorpion81' post='273410' date='06.10.2008, 20:17']pa druze vrlo lako se docepati KOGA GOD ZELIS samo reci ko ti treba i gdje si vec si se sakrio iza sinana i jak na jeziku de napisi ko si, kad si mudonja.[/quote]

Ovo je tema znase zasto. Ako te sta zanima imas PM, jel jasno? Samo seljaci ispitivaju na forumu ko je ko.

nema boljeg interneta od mreze usk otkad sam preso na paket od 60km vidite na slici koliko ide download,a jarane jeb.. ja tebi tvoj adsl sta god ima limit nevalja,vidite sta je moc

[quote name='FEKS' post='273497' date='07.10.2008, 00:00']nema boljeg interneta od mreze usk otkad sam preso na paket od 60km vidite na slici koliko ide download,a jarane jeb.. ja tebi tvoj adsl sta god ima limit nevalja,vidite sta je moc[/quote]
de ti snimi video zapis svog downloada pa da vidimo i too.... ako je tako kao sto slika govori svaka cast.

Netreba video, nek samo dadne screenshot od network connections. Po teoriji 4. HOME 512/256 kbs - 60,00 KM/mjesec je nemoguce da snima 312kb/s max 60-70kb/s.

Odakle snimas iz partisa?Slovenski tracker.

[quote name='ka5an' post='273578' date='07.10.2008, 07:20']I ja sumnjam u ovu brzinu ali moguce je.[/quote][url="http://www.speedtest.net"][img]http://www.speedtest.net/result/334916576.png[/img][/url]

evo u zadnje vrijeme.. ima dva dana konekcija je onakva kakva treba biti ... i download je na svom mjestu...

otvara stranice "osrednje" :rofl: ma cool...

katastrofa su bili prosli mjesec... :o a i prije dva dana svakih sat vremena mi nestajalo signala

Imaju problema sa RUSKIM hackerima
;)
haha
ZONA.ba rulz.. internet usluge kvalitetnije 1000 puta.. mrezaUSK je totalno neozbiljna "firma"

[quote name='TrX' post='273811' date='07.10.2008, 18:51']Imaju problema sa RUSKIM hackerima
;)
haha
ZONA.ba rulz.. internet usluge kvalitetnije 1000 puta.. mrezaUSK je totalno neozbiljna "firma"[/quote]

[img]http://www.speedtest.net/result/335171848.png[/img]
ping malo povelik veceras Edited by TrX

ja se nemogu u zadnje vrijeme zaliti internet mi radi bolje nego sto bi trebo nemam problema sa konekciom negdje oko 20 dana,download mi je opet spao na 60-70 a bio mi je 2 dana preko 300kbps,sve u svemu zadovoljan sam ping 55 ma sve ok,a skidam sa partisa ma meni najbolji partis i mojblink :)

evo kod mene se opet problemi vratili PING luduje redovno preko 500 :) stranicu otvara po 5 minuta za plakati moram ih sutra zvati da vidim sta mise :angry:

[quote name='FEKS' post='276699' date='17.10.2008, 00:17']evo kod mene se opet problemi vratili PING luduje redovno preko 500 :) stranicu otvara po 5 minuta za plakati moram ih sutra zvati da vidim sta mise :angry:[/quote]

da ping i kod mene zeza jedno 5 dana xD, kastrofa .. zovi vidjaj sta je to :D

meni evo solidan ko i uvijek :D to mora da je do vremena :) cudim se da mi signala nije nestalo Edited by omg-It's-BaroN

[quote name='eXorcist' post='276717' date='17.10.2008, 02:30']da ping i kod mene zeza jedno 5 dana xD, kastrofa .. zovi vidjaj sta je to :D[/quote]

moram ih nazvati pitati sta glume,da ih nisu hakeri napali :)
evo sad upravo jedva otvorio ovaj forum ma ima prevsekorisnika online i odma ping luduje. Edited by FEKS

[url="http://one.mreza-usk.ba/tekst.php?id=5"]http://one.mreza-usk.ba/tekst.php?id=5[/url]

Sta oni misle uopste stime. Mislim jel oni znaju da imaju 1000 korisnika koji jim mjesecno davaju po minimalno 20km. Pa to je 20000km minimalno. I nemogu postavit jedan profesionalni sajt.

Mislim da ce ovo jednom bas puknut i da ce ta firma jednostavno nestat. Dajte ucinimo sta protiv ti balaga.

[quote name='sinan_sakic' post='277062' date='17.10.2008, 20:49'][url="http://one.mreza-usk.ba/tekst.php?id=5"]http://one.mreza-usk.ba/tekst.php?id=5[/url]

Sta oni misle uopste stime. Mislim jel oni znaju da imaju 1000 korisnika koji jim mjesecno davaju po minimalno 20km. Pa to je 20000km minimalno. I nemogu postavit jedan profesionalni sajt.

Mislim da ce ovo jednom bas puknut i da ce ta firma jednostavno nestat. Dajte ucinimo sta protiv ti balaga.[/quote]

jarane nemoj se nervirati sutra su rekli rijesiti problem da ce sve biti OK :)

[quote name='FEKS' post='277190' date='18.10.2008, 11:24']etO napravili su internet rekli su danas i ispostovali su. :)[/quote]

meni je i dalje ping 250 xD