Jump to content

Recommended Posts

[quote name='Rale' post='256112' date='Aug 24 2008, 17:13']ADSL je sad dostupan i na selima , nabavite si i bicete kolko tolko rahat :P[/quote]

OTKAD CARE jes samo u stijeni dostupan a coralici i skokovi jos cekaj :) :lol:

[quote name='Rale' post='256112' date='Aug 24 2008, 17:13']ADSL je sad dostupan i na selima , nabavite si i bicete kolko tolko rahat :P[/quote]

ja sam skroz zadovoljan sa Mrezom ,nemam niKi problema :D Edited by eXorcist

meni je tako jednom bilo precepilo,ali na zoni ne na mrezuUSK ,imao sam 4Mb/s download
radilo jedno 3-4 sata i onda resetirali baznu i vratilo se u normalu :(

[url="http://img134.imageshack.us/my.php?image=procepilo3hb5.jpg"][img]http://img134.imageshack.us/img134/776/procepilo3hb5.th.jpg[/img][/url]

[quote name='virtualx' post='256161' date='Aug 24 2008, 21:25']meni je tako jednom bilo precepilo,ali na zoni ne na mrezuUSK ,imao sam 4Mb/s download
radilo jedno 3-4 sata i onda resetirali baznu i vratilo se u normalu :(

[url="http://img134.imageshack.us/my.php?image=procepilo3hb5.jpg"][img]http://img134.imageshack.us/img134/776/procepilo3hb5.th.jpg[/img][/url][/quote]

ma to oni oce da mi vidjamo koliko brz net moze biti :rofl:

ja nebi nikad uzeo ADSL od bh telecoma to je gore od wirelesa hehe sta god ima limit u moju kucu nece a MREZA je svaki dan sve bolja i bolja samo trebaju jos da pojeftine ove pakete :)

[quote name='FEKS' post='256203' date='Aug 25 2008, 00:08']ja nebi nikad uzeo ADSL od bh telecoma to je gore od wirelesa hehe sta god ima limit u moju kucu nece a MREZA je svaki dan sve bolja i bolja samo trebaju jos da pojeftine ove pakete :)[/quote]
slazem se sa tobom, sve ispod 20GB limita je malo.
sta ce meni 4Mb/s kad nemogu skinuti nista, ja bi onih 9G adsl to potrosio za 2 dana
prije sam imao 3G adsl ,pa sam mogao samo gledati sta sve ima na netu, a skidati nisam smio inace ode limit preko.

sad sam na zona.ba wirelessu 256/128 brzina ,nema limita, stavim da se skida ,nikuda mi se ne zuri niti mi treba sta hitno.

bolje da cekam preko noci dok skine 2 filma ,nego da ta 2 filma skinem za sat vremena npr i sutra cep, mogu samo stranice pregledati,nista skidati.

evo kod mene net opet tuzan ping i ako mi speed net pokaze da je sve ok jedva otvara stranice download spane i na 5kbps,jeli i kod vas ovako ili samo ja imam ovaj problem ovo mi se vec 2 dana desava :unsure: Edited by FEKS

[quote name='udo' post='259644' date='Sep 3 2008, 01:10']ja sam uvijek sretan,kako sam priključio mre

e bas mi je drago sto konacno nemate problema, da radi kako je bog rekao.
jos samo da uvedu cod2 servere kao sto su obecali i osvijetlice obraz :D

i umene je ima vec sedmice sve ok jes da nekad preko dana zna ping skociti na 150 ali dase a navece poslje 12 ping neprelazi 80 znaci preko dana preopteretita mreza. :rolleyes:

ja sam se malo obnovio, uzeo novi paket na zoni 8G 512/192 25KM
limit je neogranicen bez obzira sto pise 8G jer im neradi brojac limita :D

[img]http://www.speedtest.net/result/317978041.png[/img]

[quote name='Amel' post='260100' date='Sep 4 2008, 03:13']Tipično za Bosance i Hercegovce. Kad su u pitanju na

[quote name='eXorcist' post='255857' date='Aug 23 2008, 16:06']ahaha, nek je meni sinoc skidalo po [b]300 KB/s[/b] pa nek sve gori :rofl:[/quote]

flex-u jednu noc pobudalio , skidalo preko 2 mb

[quote name='eXorcist' post='261758' date='Sep 8 2008, 04:17 AM']zasto sad?..moras dati objasnjenje :rofl:[/quote]
uvijek se nadje razlog neki.
zasto biti zadovoljan uslugom kad uvijek moze bolje
:icon_cheesygrin:

[quote name='virtualx' post='262064' date='08.09.2008, 16:10']uvijek se nadje razlog neki.
zasto biti zadovoljan uslugom kad uvijek moze bolje
:icon_cheesygrin:[/quote]

istina druze :D... ev i ja se zalim ,jutros oko 5h kad je zagrmilo izgubio sam konekciju :rofl:

[quote name='eXorcist' post='262281' date='09.09.2008, 01:21']istina druze :D... ev i ja se zalim ,jutros oko 5h kad je zagrmilo izgubio sam konekciju :rofl:[/quote]
a ja inace gasim PC kad grmi , sinoc sam ugasio kad sam krenuo leci .
usput dobro mu je doslo malo hladjenja,nije bio ugasen ima vise od pola godine.
sad imam 512Kb/s konekciju ,pa nemora download non stop raditi kao nekad.

[quote name='virtualx' post='262295' date='09.09.2008, 01:22']a ja inace gasim PC kad grmi , sinoc sam ugasio kad sam krenuo leci .
usput dobro mu je doslo malo hladjenja,nije bio ugasen ima vise od pola godine.
sad imam 512Kb/s konekciju ,pa nemora download non stop raditi kao nekad.[/quote]

ehehe.. imao sa ja i 512 kb/s al nisam nikad gasio, jes da sam se bojao za PC :D

[quote name='eXorcist' post='262302' date='09.09.2008, 02:56']ehehe.. imao sa ja i 512 kb/s al nisam nikad gasio, jes da sam se bojao za PC :D[/quote]
tebi onda nemogu kamioni nateci hard diskova i dvd-ova za snimanje toliko stvari skinutih sa neta :icon_cheesygrin:

[quote name='virtualx' post='263045' date='10.09.2008, 16:02']tebi onda nemogu kamioni nateci hard diskova i dvd-ova za snimanje toliko stvari skinutih sa neta :icon_cheesygrin:[/quote]

Ma HDD ne smije da fali ,znas mene :rofl:

Jel ovo samo meni il je svima signal ovih dana ZUT - normal .. dva dana mi je bio cak i crven - znaci nije bilo signala ... antena dobro ukopcana i u comp i "u njoj" :rolleyes: ... nekome cemo se morati zaliti ponovo :mellow: